Getafe – Eibar 2:0 (kon.) | Leganés – Real Sociedad 2:2 (kon.)
CD Leganés
2:2 (0:2)
Real Sociedad San Sebastian
Pátek 24.08.2018, 22:15 • Estadio Municipal de Butarque, Leganés • Španělská LaLiga • 2. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (00:15:26)

Fauly: 11:9.

Je konec. Leganés předvedl ve druhém poločase famózní zákrok a zaslouženě získal bod. Hosté mohli rozhodnout osm minut před koncem, ovšem obrovskou tutovku neproměnili.
    Už v 11. minutě se hosté dostali do vedení, když domácí obrana zachybovala a Zaldúa tak poslal míč na volného Davida Zurutuzu, který zakončoval do prázdné brány. O sedm minut později vedl San Sebastian už o dvě branky. Centr z pravé strany byl sražen, ale nakonec se dostal do zakončení hlavou Juanmi, s jeho pokusem si Cuéllar ještě poradil, ale s následnou nádhernou volejí Asiera Illarramendia nic nezmohl. Ve 31. minutě byl Dimitris Siovas blízko snížení, ale jeho hlavička orazítkovala jen horní tyč.
    V 54. minutě poslal Gumbau přihrávku El Zharovi, který si jí zpracoval a následně vystřelil přesně k levé tyči. Poté přicházely obrovské šance domácích, ale tu největší měli hosté v 82. minutě, když šli 4 na 1, ale neproměnili a dvě minuty před koncem přišlo potrestání. Domácí obráne ze své poloviny nakopl míč, který hlavou posunul ve vápně Santos k El Zharovi a ten lobem překonal gólmana. Sám si připsal druhý zásah a zajistil, že bod zůstane doma.

90+3

90+3
    Následný centr ovšem skončil pouze v moci brankáře Ivána Cuéllara.

90+2
    Silva za nevhodné řeči dostal ještě žlutou kartu.

90+2
    Hosté se dostali dopředu po levé straně a ještě budou mít velkou šanci vyhrát, jelikož získali volný kop z levé strany.

90+1
    Domácí nemají dost a chtějí hned tři body! Daleko od toho nebyl Santos, ovšem jeho pokus skončil jen vedle brány.

90
    Rozhodčí nastavuje dvě minuty navíc.
    88. Nabil El Zhar - 2:2

88
    Leganés právě vstřelili branku! Nyní už je to gól a po obrovském tlaku obrana hostů inkasovala! Míč se dostal až na polovinu, kde ho odkopl zpátky k bráně soupeře domácí obránce, následně chybného domluvení a zároveň posunutí míče Santosem využil NABIL EL ZHAR a krásným lobem si připisuje druhý zásah a zároveň srovnání výsledku na 2:2! Asistence: Santos.

87
    Júsuf Nasjrí mohl být hrdinou, ale jeho lob po skvělé přihrávce do vápna skončil jen na horní síti branky!

86
    Následný centr mířil na zadní tyč, kde byl připraven hostující hráč, ale ten svou hlavičku namířil jen do před sebou stojícího obránce.

85
    Domácí mají vrátka otevřená dokořán a hrají tak na velké riziko. Poté přišel faul Diego Rolána a Real Sociedad tak získal cenné sekundy a volný kop.

84
    Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Ezequiel Muňoz, přichází Júsuf Nasjrí.
    83. Teč domácího hráče skončila těsně vedle.

83
    Málem bylo srovnáno, když se ke střele dostal Jonathan Silva, ovšem byla z toho nakonec jen skvělá přihrávka, po které ale domácí hráč tečoval míč těsně vedle levé tyče!
    82. Velká šance hostů zůstala nevyužitá.

82
    Real Sociedad spálil tak obrovskou tutovku, že tomu snad nejde ani věřit! Po skvělém skluzu hostujícího hráče šli hosté do přečíslení 4 na 1, ale po přihrávce kolem obránce šlo zakončení útočníka San Sebastianu jen do brankáře Cuéllara, který tak předvedl velmi dobrý zákrok!

Michal Raška

Branky: 54. El Zhar (Gumbau), 88. El Zhar (Santos) – 11. Zurutuza (Zaldúa), 18. Illarramendi

Karty:   90+2. J. Silva (LGS) – 53. Zaldúa (RSC), 80. Juanmi (RSC)

Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 9:1. Rohy: 5:0. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 11:9.
    CD Leganés: Cuéllar – Juanfran, Muňoz (84. Nasjrí), Siovas, Gumbau – El Zhar, R. Pérez (C), Ojeda (66. Rolán), J. Silva – Eraso (46. Santos) – Carrillo.
    Náhradníci: Serantes – Bustinza, Nasjrí, Carnero García, Rolán, Santos, Vesga.

Real Sociedad San Sebastian: Rulli – Zaldúa, D. Llorente (28. A. Elustondo), H. Moreno, Hernández – Oyarzabal (73. Pardo), Illarramendi (C), Zubeldia, Zurutuza (58. Merino) – Juanmi – José.
    Náhradníci: Zubiaurre – A. Elustondo, Bautista, Merino, Pardo, Rodrigues, Sangalli.

Rozhodčí: José Munuera Montero – Alfonso Baena Espejo, José Alcoba Rodríguez