Bardejov – Trebišov 0:3 (kon.) | Skalica – Žilina B 5:1 (kon.)
MŠK Žilina B
sk Pátek 24.08.2018, 20:00 • MFK Skalica • MONACObet liga • 6. kolo

Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem ešte pekný večer.

Do čítania, priatelia. (21:49:11)

Hoci to v prvom polčase nevyzeralo na to, že si Skalica pripíše po dnešku na konto pohodlné tri body, opak bol pravdou. Smrtiacich deväť minút od 49. do 57. minúty rozhodlo o triumfe Záhorákov. Počas nich sa presadil Opiela a dvakrát Haša. Mimo nich skórovali za domácich aj Szöcs s Mášikom.

Hostia reagovali na zásah Skalice iba raz prostredníctvom Gamboša, čo ich bude stáť prepad v tabuľke minimálne na šieste miesto, najhoršie to môže byť deviate. MFK si pohodlne udrží náskok pred Komárnom, ktorý sa po dnešku navýšil už na päť bodov, avšak druhé KFC má duel k dobru.

90
    Martin Junas pošle výkopom z malého vápna ešte raz loptu späť do hry.

89
    Nevyužitá kontra hostí, tí sa chytajú za hlavu a niečo na seba pokrikujú.

88
    Plynú posledné momenty stretnutia, v ktorom bolo o troch bodoch rozhodnuté na konci úvodnej hodiny. Trúfam si povedať, že sa veľa nadstavovať nebude, nie je na to žiaden pádny dôvod.

85
    Nevydarená akcia stredom ihriska. Dobrá robota domácich zadákov, hostia sa už prebíjali do pokutového územia.

84
    Striedanie v tíme MFK Skalica: z ihriska odchádza Tomovič, prichádza Jakubek.

83
    Skalica dala gól!
    Piaty klinec do rakvy hostí, je jasné, že Záhoráci udržia prvú priečku v tabuľke. Svoj prvý presný zásah za skalické farby dosiahol striedajúci MARTIN MÁŠIK. A to bol na ihrisku len minútu!

82
    Striedanie v tíme MFK Skalica: z ihriska odchádza Šebesta, prichádza Mášik.

81
    Hosťujúce MŠK získalo loptu na svojej polovici, no nedarí sa mu usadiť na polovici protivníka.

80
    MFK kontroluje priebeh duelu, hosťom až na jednu strelu v druhom polčase nič nedovolilo.

80
    Striedanie v tíme MŠK Žilina B: z ihriska odchádza Rusnák, prichádza Petrák.

79
    Výlet ofenzívneho záložníka hostí sa končí neúspešným osobným súbojom. Vhadzovať budú domáci.

Viktor Kalinács

Branky: 26. Szöcs, 49. Opiela, 53. Haša, 57. Haša, 83. Mášik – 41. Gamboš

Karty:   44. Kopas (ZIN), 50. Minárik (ZIN), 57. Moško (ZIN)

Střely na branku: 8:4. Střely mimo: 16:11. Rohy: 9:2. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 7:12.
    MFK Skalica: Junas – Švrček, Hlavatovič, Szöcs, Abrahám, Opiela (C), Nagy, Tomovič, Dolný, Haša, Šebesta
    Náhradníci: Milošovič – Mášik, Jakubek, Milota, Pospíšil, Hollý

MŠK Žilina B: Petráš – Majdan, Tevzadze, Kopas, Minárik (C), Gamboš, Rusnák, Ďuriš, Bichakhchyan, Kovaľ, Moško
    Náhradníci: Leško – Chríbik, Petrák, Suľa, Gono, Myslovič

Rozhodčí: Peter Kráľovič – Tomáš Mókoš, Martin Vitko