Minnesota – Colorado 7:0 (kon.) | Buffalo – Toronto 2:3 (kon.) | Detroit – Boston 4:3 (po pr.)
Montreal – Ottawa 3:2 (kon.) | NY Islanders – NY Rangers 5:2 (kon.) | Tampa – Nashville 5:2 (kon.)
Dallas – Florida 3:4 (po pr.) | Arizona – Anaheim 6:1 (kon.) | Calgary – Vancouver 5:2 (kon.)
San Jose – Vegas 4:5 (1:2 po s.n.) | Columbus – St. Louis 1:5 (kon.) | Pittsburgh – Detroit 2:3 (kon.)
Calgary Flames
5:2 (2:1, 2:0, 1:1)
Vancouver Canucks
Neděle 23.09.2018, 03:30 • Scotiabank Saddledome, Calgary • Příprava NHL

57:40
    Mark Jankowski se stal osmým vyloučeným hráčem Calgary poté, co za podržení dostal dvě minuty.

49:06
    Mikael Backlund fauloval v rohu ledové plochy a podruhé v zápase byl vyloučen, tentokrát za hákování.

45:06
    Juuso Valimaki usedl na trestnou lavici na dvě minuty za hákování a Vancouver má šestou přesilovou hru.

41:42
    Oliver Kylington za vlastní bránou převzal puk od Davida Ritticha a poté ho vyhodil přes ochranné sklo.

34:37
    Michael Frolík už sedí na trestné lavici poté, co byl vyloučen na dvě minuty za hákování.

25:27
    Dillon Dube odpyká týmový trest na dvě minuty za zdržování hry poté, co Flames nedodrželi po zakázaném uvolnění v obranném pásmu postup při vhazování. Přesilová hra pro Vancouver.

17:51
    Adam Gaudette dostal dvě minuty za sekání a Calgary si po gólu na 2:1 zahraje přesilovou hru.

12:51
    Dvojice hráčů Flames dostala dvě minuty. Michael Stone za držení, zatímco Mikael Backlund za vysokou hůl, což znamená, že Canucks budou hrát přesilovou hru 5 na 3 celé dvě minuty!

10:24
    Darren Archibald byl vyloučen na dvě minuty za držení a Flames si po krátké reklamní přestávce zahrají druhou přesilovou hru, přičemž první dokázali využít.

05:58
    Alexander Edler byl vyloučen na dvě minuty za podržení a hokejisté Calgary si zahrají první přesilovou hru.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 7. Czarnik (Tkachuk, Backlund), 18. Czarnik (Tkachuk), 26. Backlund (Frolík), 30. Czarnik (Tkachuk, Andersson), 60. Jankowski – 15. Pettersson (Edler, Boeser), 50. Sutter (Petterson, Edler)

Calgary Flames: Gillies (32. Rittich) – Kulak, Andersson, Valimaki, Stone, Kylington, Prout – Gaudreau, Monahan (A), Neal – Tkachuk (A), Backlund (A), Czarnik – Bennett, Dube, Frolík – Mangiapane, Jankowski, Lazar. Hlavní trenér: Bill Peters.
    Vancouver Canucks: Demko (Nilsson) – Edler (A), Chatfield, Sautner, Tanev (A), Pouliot, Stecher – Goldobin, Pettersson, Gagner – Leipsic, Gaudette, Boeser – Gaunce, Sutter (A), Motte – Archibald, Beagle, Palmu. Hlavní trenér: Travis Green.

Rozhodčí: Graham Skilliter, Chris Rooney. Čároví: Ryan Gibbons, Kory Nagy

Diváci: 17746