Jekatěrinburg – Čerepovec 4:0 (kon.) | Magnitogorsk – Dynamo Moskva 6:5 (po pr.) | Čeljabinsk – Jaroslavl 1:2 (kon.)
CSKA Moskva – Spartak Moskva 2:1 (kon.) | Riga – Soči 1:4 (kon.) | HC Slovan – Jokerit 3:5 (kon.)
Avtomobilist Jekatěrinburg
4:0 (0:0, 2:0, 2:0)
Severstal Čerepovec
Čtvrtek 27.09.2018, 16:00 • Uralec Arena • KHL

57:58
    Bude se znovu vylučovat! Dvě minuty za podražení tentokrát dostává Stéphane Da Costa.

54:59
    Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Ivan Višněvskij – 2 min., držení).

49:02
    Také hosté si zahrají další přesilovku. Dvě minuty za sekání dostává Popov.

45:48
    Střídání v týmu Severstal Čerepovec: ze hřiště odchází Dominik Furch, přichází Sergej Magarilov.
    45:48 Nigel DAWES - 4:0

45:48
    Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
    Exhibice pokračuje! Domácí celek využívá přesilovku 5 na 3 a vede už 4:0! Po rychlé kombinaci dostal přihrávku na kruh NIGEL DAWES, který příklepem vymetl horní roh branky! Asistence: Anton Golyšev, Stéphane Da Costa.

45:15
    Hosté půjdou do tří. Carter Ashton totiž dostal dvě minuty za sekání.

45:00
    Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Ivan Zacharčuk – 2 min., krosček).
    40:30 Stéphane Da Costa - 3:0

40:30
    Domácí celek prožívá parádní vstup do poslední třetiny a přidává svou třetí branku! STEPHANE DA COSTA projel s pukem kolem branky soupeře, dokázal se otočit kolem tyče a zasunul puk do branky! Asistence: Nigel Dawes, Alexej Vasilevskij.
    38:50 Nigel DAWES - 2:0

38:50
    Jekatěrinburg využívá přesilovou hru a navyšuje své vedení na 2:0! NIGEL DAWES si po rychlém přechodu do útoku nabruslil mezi kruhy a krásnou střelou překonal Furcha! Asistence: Stéphane Da Costa.

37:18
    Domácí si zahrají další přesilovku. Dvě minuty za podražení vyfasoval Lekomcev.

33:27
    Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Arturs Kulda – 2 min., hákování).
    22:25 Ivan VIŠNĚVSKIJ - 1:0

22:25
    Domácí celek se dostává do vedení! Jekatěrinburg zavřel soupeře v jeho obranném pásmu. IVAN VIŠNĚVSKIJ dostal přihrávku na modrou čáru a krásnou dělovkou do horního rohu otevřel skóre! Asistence: Nigel Dawes, Anatolij Golyšev.

19:43
    Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Jefim Gurkin – 2 min., vražení na hrazení).

15:08
    Stéphane Da Costa projel do útočného pásma, jenže jeho bekhendový bafák nezakončil střelou mezi tři tyče! Furch měl i velké štěstí!

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 23. I. Višněvskij (Dawes, Golyšev), 39. Dawes (S. Da Costa), 41. S. Da Costa (Dawes, Alexej Vasilevskij), 46. Dawes (Golyšev, S. Da Costa)

Avtomobilist Jekatěrinburg: Jakub Kovář (Sochackij) – Alexej Vasilevskij, Trjamkin, Mišarin, Jegoršev, I. Višněvskij, Gurkin, Valitov – Golyšev, S. Da Costa, Dawes – Paré, Česalin, Sexton – Obidin, Milovzorov, Krikunov – V. Popov, Bělousov, Kuzněcov.
    Severstal Čerepovec: Furch (46. Magarilov) – A. Kulda, Lekomcev, V. Vasiljev, Kornějev, Kalašnikov, Malevič, Syčuškin – Boychuk, Ashton, Stránský – Bumagin, Jašin, Rybin – Karlin, I. Zacharčuk, Monachov – Vovčenko, Kazakovcev, Geraskin – Ščerbina.