Wacker – Linz 1:0 (kon.) | Rapid – Mattersburg 1:0 (kon.) | Sturm Graz – Salzburg 1:2 (kon.)
FC Wacker Innsbruck
1:0 (0:0)
LASK Linz
Neděle 07.10.2018, 14:30 • Stadion Tivoli NEU (Innsbruck) • Rakouská Bundesliga • 10. kolo

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (16:23:44)

Sledovali jsme utkání mezi Innsbruckem a Linzem, který končí výhrou domácích 1:0 díky Diengovi, který v 70.minutě vstřelil krásný gól po pěkné akci přes dva stojící obránce. Linz byl sice aktivnější, jenže si nevytvořili žádnou stoprocentní šanci a bez toho lze jen těžko vyhrát. Innsbruck se posouvá na desáté místo, Linz zůstane třetí.

90+3

90+2
    Florian Buchacher odkopl míč až k Schlagerovi a domácí jsou velice blízko vítězství.

90+1
    Rozhodčí Harkam se rozhodl, že nastaví tři minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Střídání v týmu FC Wacker Innsbruck: ze hřiště odchází Daniele Gabriele, přichází Florian Buchacher.

89
    Žlutou kartu dostává Bryan Henning (FC Wacker Innsbruck).

88
    Innsbruck se opět ubránil a je blízko velice důležitým třem bodům.

87
    Střídání v týmu FC Wacker Innsbruck: ze hřiště odchází Cheikhou Dieng, přichází Stefan Rakowitz.

85
    I domácí trenér bude podruhé v utkání střídat.

84
    Domácí začínají zdržovat kde se jen dá. Hostující hráči Linzu to nesou velmi špatně.