Nizozemsko – Německo | 3:0 (kon.) |
Slovensko – Česko | 1:2 (kon.) | | | Irsko – Dánsko | 0:0 (kon.) |
Norsko – Slovinsko | 1:0 (kon.) | | | Bulharsko – Kypr | 2:1 (kon.) |
Gruzie – Andorra | 3:0 (kon.) | | | Lotyšsko – Kazachstán | 1:1 (kon.) | | | Arménie – Gibraltar | 0:1 (kon.) |
S. Makedonie – Lichtenštejnsko | 4:1 (kon.) |
Pardubice – Jablonec | 1:2 (kon.) |
Olympia Radotín – Převýšov | 0:1 (kon.) | | | Vltavín – Karlovy Vary | 4:1 (kon.) | | | Vyšehrad – Štěchovice | 1:1 (4:3 po pen.) |
Králův Dvůr – Benešov | 4:0 (kon.) | | | Litoměřicko – Jirny | 3:0 (kon.) | | | Domažlice – Velvary | 4:0 (kon.) |
Ústí n/O – Písek | 1:0 (kon.) | | | Živanice – Brozany | 4:0 (kon.) |
Petřkovice – Frýdek-Místek | 6:0 (kon.) | | | Zlínsko – Rýmařov | 3:2 (kon.) | | | D. Benešov – Kroměříž | 1:0 (kon.) |
Hlučín – Vel. Meziříčí | 8:1 (kon.) | | | Hodonín – Uh. Brod | 4:2 (kon.) | | | Hulín – Uničov | 0:2 (kon.) |
Líšeň – Val. Meziříčí | 1:0 (kon.) |
Pardubice – Hr. Králové | 1:2 (kon.) | | | Zlín – Ostrava | 0:1 (kon.) | | | Jihlava – Olomouc | 0:1 (kon.) |
Dukla Praha – Č. Budějovice | 1:1 (1:3 po pen.) | | | Brno – Mladá Boleslav | 2:1 (kon.) | | | Slavia – Slovácko | 2:2 (3:5 po pen.) |
Příbram – Karviná | 3:0 (kon.) |
Pardubice – Hr. Králové | 1:2 (kon.) | | | Zlín – Ostrava | 0:6 (kon.) | | | Jihlava – Olomouc | 0:3 (kon.) |
Dukla Praha – Č. Budějovice | 4:2 (kon.) | | | Brno – Mladá Boleslav | 4:2 (kon.) | | | Slavia – Slovácko | 4:0 (kon.) |
Příbram – Karviná | 3:2 (kon.) |
konec
FK Hodonín
4:2
(3:0)
ČSK Uherský Brod
86
|
Střídání v týmu FK Hodonín: ze hřiště odchází Žák F., přichází Žák V.
|
|
74
|
Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Blanař, přichází Michalec.
|
|
64
|
Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Mančík, přichází Kúdela.
|
Branky:
12. Massamba, 21. Hesek, 45. Massamba, 63. Ťok (pen.) – 57. Mančík, 89. Chwaszcz
Rozhodčí: Petr Zdeněk – Černý Dalibor, Nováček Ivo. Delegát FAČR: Juřička Jiří
Diváci: 195
Karty: 69. Hesek (HOD)
Neproměněná penalta:
FK Hodonín:
Petráš – Flasar, Suchý, Kosorin, Ťok, Žák F., Hesek "C", Michna, Šustr, Massamba, Fojtík.
Náhradníci: Záleský – Bohun, Žák V., Hromek, Sasín.
Trenér:
ČSK Uherský Brod: Horáček – David M., Schwaszcz, David R., Blanař (74. Michalec), Kovář, Mančík (64. Kúdela), Dolina, Hruboš, Hradil, Vrága.
Náhradníci: Dostál – Malenovský, Kúdela, Michalec.
Trenér:
Náhradníci: Záleský – Bohun, Žák V., Hromek, Sasín.
Trenér:
ČSK Uherský Brod: Horáček – David M., Schwaszcz, David R., Blanař (74. Michalec), Kovář, Mančík (64. Kúdela), Dolina, Hruboš, Hradil, Vrága.
Náhradníci: Dostál – Malenovský, Kúdela, Michalec.
Trenér:
Rozhodčí: Petr Zdeněk – Černý Dalibor, Nováček Ivo. Delegát FAČR: Juřička Jiří
Diváci: 195
Kryštof Škodák