Kometa Brno – Tappara 5:1 (kon.) | Malmö Redhawks – Bern 4:1 (kon.) | Storhamar – Skellefteå 4:4 (kon.)
Lugano – Frölunda 1:1 (kon.) | Bolzano – Plzeň 1:6 (kon.) | Zürich – Kärpät 4:4 (kon.)
Mnichov – Zug 2:3 (kon.) | Rouen – Salzburg 3:3 (kon.)
HC Kometa Brno
5:1 (2:0, 1:1, 2:0)
Tappara Tampere
Úterý 06.11.2018, 18:00 • DRFG arena • Play-off Hokejové Ligy mistrů • Osmifinále

53:29
    Kometa se bude muset nyní bránit početní výhodě soupeře, dvě minuty za krosček fasuje Jan Štencel.

49:41
    Vyloučení na obou stranách. Za domácí Kometu míří na trestnou lavici Alexandre Mallet, za hostující Tapparu pak Otso Rantakari, oba hříšníky čeká dvouminutový pobyt za hrubost.

41:25
    Přesilová hra pro Tapparu, dvě minuty za hákování fasuje Bedřich Köhler.

37:19
    Kometa si krátce před koncem druhé třetiny zahraje svou druhou přesilovou hru. Vyloučen na dvě minuty za držení je hostující hráč Toni Utunen.

20:03
    Sotva odstartovala 2. třetina jsme svědky dalšího vyloučení. Bránit se bude brněnská Kometa, menším trestem za podrážení potrestán Peter Mueller.

15:46
    Po komerční přestávce si poprvé v dnešním utkání zahraje přesilovou hru finský tým Tappara Tampere. Dvě minuty za podražení fasuje Juraj Mikuš.

03:17
    První vyloučení dnešního utkání má na svědomí hostující hráč Tappary, dvě minuty pro Mattiho Järvinena za hákování.

Jan Tajzler

Branky a nahrávky: 8. Čermák (Dočekal), 10. Plášek (Mikyska), 23. Mueller (Dočekal), 49. Holík (Kašpar, Mueller), 54. Čermák (Mallet) – 25. Moilanen (Kemiläinen, Levtchi)

HC Kometa Brno: Vejmelka (Dostál) – Němec, Mikuš, Štencel, Gulaši, Bartejs, Malec, Mikyska, Barinka – Mueller, Holík, Kašpar – Köhler, Čermák, Dočekal – Mallet, Hruška, Kusko – Horký, Zohorna R., Plášek.
    Tappara Tampere: Heljanko (Bäckström) – Rantakari, Vittasmaki, Kemiläinen, Mäntylä, Elias, Elorinne, Rautanen, Utunen – Kuusela, Malinen, Záborský – Ojamäki, Järvinen M, Järvinen J. – Erkinjuntti, Jasu, Luoto – Levtchi, Rauhala, Moilanen.

Rozhodčí: Mikael Sjögvist, Mikael Andersson (SWE) – Miroslav Lhotský, Jiří Svoboda (CZE)

Diváci: 3365
    Úterý 20.11.2018
    Tappara - Kometa Brno 5:5

Branky a nahrávky: 3. Vittasmaki (Kemiläinen), 12. Fälth (Elorinne, Malinen), 31. Erkinjuntti (Järvinen, Vittasmaki), 45. Erkinjuntti (Kemiläinen, Ojamäki), 58. Jasu (Järvinen, Malinen) – 24. Kašpar, 25. Zaťovič (Müeller), 49. Hruška, 54. Mueller (Zaťovič, Holík), 56. Dočekal (Köhler, Čermák)