Karviná – Sparta | 1:3 (kon.) | | | Slovácko – Liberec | 0:1 (kon.) |
Sokolov – Táborsko | 0:2 (kon.) | | | Třinec – Brno | 2:1 (kon.) | | | Chrudim – Prostějov | 4:0 (kon.) |
Cardiff – Brighton | 2:1 (kon.) | | | Huddersfield Town – West Ham | 1:1 (kon.) | | | Leicester – Burnley | 0:0 (kon.) |
Newcastle – Bournemouth | 2:1 (kon.) | | | Southampton – Watford | 1:1 (kon.) | | | Crystal Palace – Tottenham | 0:1 (kon.) |
Valladolid – Eibar | 0:0 (kon.) | | | Getafe – Valencia | 0:1 (kon.) | | | Atlético – Ath. Bilbao | 3:2 (kon.) |
Girona – Leganés | 0:0 (kon.) |
W. Brémy – Mönchengladbach | 1:3 (kon.) | | | Düsseldorf – Hertha | 4:1 (kon.) | | | Freiburg – Mohuč | 1:3 (kon.) |
Hoffenheim – Augsburg | 2:1 (kon.) | | | Norimberk – Stuttgart | 0:2 (kon.) | | | Dortmund – Bayern | 3:2 (kon.) |
Turín – Parma | 1:2 (kon.) | | | Spal – Cagliari | 2:2 (kon.) | | | Janov – Neapol | 1:2 (kon.) |
Guingamp – Lyon | 2:4 (kon.) | | | Angers – Montpellier | 1:0 (kon.) | | | Nîmes – Nice | 0:1 (kon.) |
Saint-Étienne – Remeš | 2:0 (kon.) | | | Toulouse – Amiens | 0:1 (kon.) |
Trenčín – Žilina | 0:2 (kon.) | | | Ružomberok – Dunajská Streda | 0:1 (kon.) | | | Podbrezová – Senica | 2:4 (kon.) |
Mladá Boleslav – Jablonec | 2:0 (kon.) |
Olympia Radotín – Písek | 2:0 (kon.) | | | Vltavín – Brozany | 5:1 (kon.) | | | Králův Dvůr – Převýšov | 0:1 (kon.) |
Domažlice – Jirny | 3:0 (kon.) | | | Litoměřicko – Vyšehrad | 0:1 (kon.) | | | Ústí n/O – Živanice | 0:0 (6:7 po pen.) |
Velvary – Karlovy Vary | 2:0 (kon.) |
Zlínsko – Hulín | 1:1 (kon.) | | | Petřkovice – Líšeň | 0:1 (kon.) | | | D. Benešov – Frýdek-Místek | 2:0 (kon.) |
Hlučín – Uh. Brod | 3:1 (kon.) | | | Hodonín – Uničov | 1:4 (kon.) | | | Kroměříž – Rýmařov | 4:1 (kon.) |
Vel. Meziříčí – Vrchovina | 1:2 (kon.) | | | Vyškov – Val. Meziříčí | 4:1 (kon.) |
Dukla Praha – Plzeň | 4:3 (kon.) | | | Zlín – Slovácko | 3:1 (kon.) | | | Jihlava – Hr. Králové | 1:1 (4:5 po pen.) |
Pardubice – Brno | 3:0 (kon.) | | | Sparta – Slavia | 1:1 (4:3 po pen.) | | | Příbram – Mladá Boleslav | 2:0 (kon.) |
Olomouc – Č. Budějovice | 2:0 (kon.) |
Dukla Praha – Plzeň | 0:0 (5:3 po pen.) | | | Zlín – Slovácko | 0:1 (kon.) | | | Jihlava – Hr. Králové | 0:3 (kon.) |
Pardubice – Brno | 0:2 (kon.) | | | Příbram – Mladá Boleslav | 3:0 (kon.) | | | Olomouc – Č. Budějovice | 2:0 (kon.) |
West Brom – Leeds | 4:1 (kon.) |
Lok. Košice – Dubnica | 1:1 (kon.) | | | Šamorín – L. Mikuláš | 2:2 (kon.) | | | Poprad – B. Bystrica | 2:1 (kon.) |
Emmen – Breda | 2:0 (kon.) | | | Graafschap – Eindhoven | 1:4 (kon.) | | | Arnhem – Utrecht | 2:1 (kon.) |
Venlo – Sittard | 3:2 (kon.) |
Charleroi – Club Bruggy | 2:1 (kon.) | | | Eupen – Sint-Truiden | 1:4 (kon.) | | | Waregem – Lokeren | 2:0 (kon.) |
Cercle Bruggy – Waasland-Beveren | 2:0 (kon.) |
Setúbal – Feirense | 2:1 (kon.) | | | Aves – Rio Ave | 2:1 (kon.) | | | Belenenses – Boavista | 0:0 (kon.) |
Nacional – Marítimo | 1:0 (kon.) | | | Porto – Braga | 1:0 (kon.) |
Wacker – Rheindorf Altach | 1:0 (kon.) | | | Linz – Admira | 5:1 (kon.) | | | Sturm Graz – St. Pölten | 0:0 (kon.) |
Ural – Orenburg | 2:1 (kon.) | | | Samara – Groznyj | 1:2 (kon.) | | | Rostov – Dynamo | 0:0 (kon.) |
Wisła Pł. – Zagłębie S. | 2:0 (kon.) | | | Gdańsk – Cracovia | 1:0 (kon.) | | | Wisla Krakov – Zagłębie | 3:2 (kon.) |
konec
Cercle Bruggy KSV
2:0
(1:0)
Waasland-Beveren
69
|
Kromě provinilce Tobiase Salquista vyfasoval žlutou kartu také brankář Roef. Podle všeho za protesty.
|
Branky:
18. Mercier, 70. Bruno (pen.)
Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 4:4. Rohy: 6:3.
Rozhodčí: D´hondt – Cremers, Becquet
Diváci:
Karty: 69. Roef (WAS), 69. Salquist (WAS)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 4:4. Rohy: 6:3.
Cercle Bruggy KSV:
Nardi – Lambot, Koné, Taravel (74. Ueda), Etienne – Gakpé (82. Tormin), Lusamba, Hazard – Cardona (66. Bruno), Mercier, De Belder.
Náhradníci: Van Damme – Appin, Bongiovanni, Vitinho, Bruno, Tormin, Ueda.
Trenér:
Waasland-Beveren: Roef – Schryvers, Salquist, Massop, Foulon – Boljević, Badibanga (57. Vellios), Bizimana, Ampomah – Jubitana (46. Lulič), Vanzo (73. Forte).
Náhradníci: Debaty, Swolfs – Abdullah, Forte, Keita, Lulič, Moren, Threlkeld, Vellios.
Trenér:
Náhradníci: Van Damme – Appin, Bongiovanni, Vitinho, Bruno, Tormin, Ueda.
Trenér:
Waasland-Beveren: Roef – Schryvers, Salquist, Massop, Foulon – Boljević, Badibanga (57. Vellios), Bizimana, Ampomah – Jubitana (46. Lulič), Vanzo (73. Forte).
Náhradníci: Debaty, Swolfs – Abdullah, Forte, Keita, Lulič, Moren, Threlkeld, Vellios.
Trenér:
Rozhodčí: D´hondt – Cremers, Becquet
Diváci:
Michal Břuchanský