Trenčín – Žilina 0:2 (kon.) | Ružomberok – Dunajská Streda 0:1 (kon.) | Podbrezová – Senica 2:4 (kon.)
AS Trenčín
0:2 (0:2)
MŠK Žilina
Sobota 10.11.2018, 14:30 • Mestský štadión Trenčín • Niké liga • 15. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.

V patnáctém kole nejvyšší slovenské soutěže se utkají AS Trenčín (7), který je naprosto z formy s MŠK Žilina (3), která je naopak ve velmi dobré formě. Žilina nasbírala o 12 bodů více než její soupeř.

Vzájemné utkání 2018 – 19:

Žilina – Trenčín 2:3 (1:1)

Branky: 24. Cociuc (penalta), 74. Boženík – 39. a 71. Sleegers, 80. Škvarka (vlastní)

Lokomotíva Košice – Trenčín 1:5 – Slovenský pohár

Trenčín kvůli rekonstrukci svého hřiště hraje své domácí utkání na stadionu v Myjavě.

Trenčín nastoupí v bílých dresech, Žilina v zelenožlutých.

1

1
    Trenčín vstoupil do utkání hodně aktivně centr z levé strany hřiště však neprošel.

2
    Slabá střela do středu branky nemohla brankáře Holce překvapit.

3
    Na polovině hřiště byl faulován Jaroslav Mihálik.

4
    Hráč Trenčína byl zachycen v ofsajdové pasti.

5
    Nedovoleně byl zastaven Philippe Van Arnhem, když inkasoval úder do oblasti obličeje.

6
    Mancého střela jen těsně minula tyč branky Holce.

7
    Sražený centr znamená rohový kop pro AS Trenčín.

8
    Obrana Žiliny dobře zapracovala a žlutí mohou kvapit dopředu.

9
    Jenže špatná rozehrávka dostala do přečíslení čtyři na tři Trenčín, ale ten končí mimo branku.

10
    Ofsajd Žiliny.

10
    Další slabé zakončení domácího celku pouze do míst, kde čekal na střelecký pokus Holec.

11
    Mance byl sice skvěle nalezen svým spoluhráčem, ale nepohlídal si své ofsajdové postavení.

12
    Centr z pravé strany neprošel do pokutového území Žiliny.

12
    Fazlagič byl zastaven jen za cenu faulu.

13
    Centr do pokutového území je zastaven dalším ofsajdem Trenčína.

14
    Žilina právě vstřelila branku!
    Mihalík od téměř rohového praporku poslal zprava míč do pokutového území, kde z první perfektně do sítě umístil míč MICHAL ŠKVARKA – 0:1!

15
    Van Arnhem byl faulován tvrdě Kašou.

15
    Centr do pokutového území vyboxoval brankář Holec, který byl následně faulován.

17
    Škvarka si po zisku míče došel pro faul od Šuleka, který míč ztratil.

18
    Mance povodil obranu Žiliny na levé straně a získal svou bojovností rohový kop pro Trenčín.

18
    Rohový kop byl zahrán na vzdálenější tyč u které vše kontroloval brankář Holec.

20
    Hráči Žiliny kontrolují míč a nikam se neženou.

21
    Mihalík chtěl uličkou najít Fazlagiče, to však včas zatrhl dobrým zásahem trenčínský Mašovič.

22
    Tečována střela končí rohovým kopem pro Žilinu.

23
    Míč byl poslán na zadní tyč, ale ke Kašovi nedoputoval.

24
    Mihalík udržel míč na svých kopačkách a ještě mu byl navíc odpískán faul na jeho osobu.

25
    Anang ukázkově podkopl protihráče, přímý kop pro Trenčín.

26
    Ze země se jen těžko zvedá hráč Trenčína.

27
    Ofsajd hostujícího celku.

28
    Žilina má hru zatím pod kontrolou, Trenčín se nemůže k ničemu dostat.

28
    Káčerova střela končí pouze nad břevnem branky Hrdličky.

29
    Kvocera uklouzl ve chvíli kdy chtěl odcentrovat a tak míč je snadnou kořistí pro brankáře Holce.

30
    Centr do pokutového území z přímého kopu Skovajsy nikdo netečoval a tak musel pořádně zasáhnout Holec – rohový kop!

31
    Dva rohové kopy pro Trenčín v rychlém časovém sledu, z kterých nic nebylo.

32
    Mašovič neskutečně zakiksoval Michal Škvarka skvěle potáhl po pravé straně hřiště získaný míč a centrem přesně našel RÓBERTA BOŽENÍKA, který hlavou koníčkem umisťuje míč do sítě – 0:2!

33
    Teprve devatenáctiletý kanonýr Boženík si tak připsal již devátou gólovou trefu.

34
    Van Arnhemův centr byl sražen Šušnjarem na další rohový kop.

35
    Corryn již neudržel míč na hrací ploše.

36
    Nedovolený zákrok hráče Žiliny u postranní čáry.

37
    Mašovič nyní předvedl dobrou práci v defenzívě a čistě obral Boženíka o míč.

38
    Sprint Sleegerse byl zbytečný, míč na hřišti již nemohl zasáhnout.

39
    Před Kvocerou zasáhl jistě Dominik Holec.

40
    El Mahdioui posílá míč z přímého kopu směrem k pokutovému území Žiliny.

41
    Corryn ideálně nezpracoval míč a tak o něj přišel.

42
    Trenčín je co se týče ofenzivní hry velmi bezradní.

42
    Mance sice dokázal dostat míč do sítě za záda Holce, ale bylo to z ofsajdové pozice, branka nemůže proto platit.

43
    Útok Žiliny po levé straně hatí hvizd rozhodčího, který viděl útočný faul Boženíka.

44
    Centr Kvocery byl sražen na rohový kop, střela po rohovém kopu Skovajsy neprošla obranným valem.

44
    Annyg vyvážel míč při čemž ho zápasnickým chvatem dostal na zem van Arnhem.

44
    Žlutou kartu dostává Philipp van Arnhem (AS Trenčín).

45

První poločas se opticky sice jeví vyrovnaně, ale největší rozdíl je v tom, že Žilina umí trestat chyby svého soupeře nejprve skóroval ve 14. minutě Škvarka a následně i ve 32. minutě Boženík, oba góly padly po přihrávkách z pravé strany. Druhý poločas bude zahájen cca v 15:30 hodin.

46

46
    Postup Trenčína byl zastaven jen za cenu faulu.

47
    Centr Sleegerse byl zablokován na rohový kop.

48
    Míč končí za brankovou čárou, takže to bude jen výkop od branky Holce.

49
    Mance pro svůj celek získal další rohový kop.

50
    Centr z rohového kopu vyboxoval Holec míč mimo pokutové území.

51
    Skovajsova střela z velké dálky byla velmi nepřesná a šla mimo branku.

52
    Sleegersova střela neprošla žilinským blokem.

53
    Střela El Mahdiouiho byla sražena obráncem na roh pro AS Trenčín.

54
    Skovajsova bomba zpoza pokutového území byla opět zablokována.

55
    Skovajsa v souboji o odražený míč sestřelil Ananga.

56
    Po chybě Fazlagiče, vystřelil z dvaceti metrů Corryn, ale pouze po zemi a tak si Holec připisuje další snadný zásah.

57
    Fazlagič skvělým blokem nahradil svou předcházející chybu.

58
    Káčer perfektně našel Mihálika, který kolmou střelou jen těsně mimo minul tyč branky. Po tlaku Trenčína velká šance Žiliny a mohlo být rozhodnuto.

59
    Mihalík sice obešel Mašoviče, ale u míče byl první brankář Hrdlička.

60
    Střela ze střední vzdálenosti Manceho umístěná přesně k tyči a Holec míč tlumí nadvakrát!

61
    Skovajsa zasáhl Mihalíka faulem.

62
    Centr od Skovajsy našel v pokutovém území Manceho, ten však těsně míjí žilinskou branku.

62
    Corryn si došel pro faul.

63
    Rohový kop pro Trenčín, k odraženému míči se dostal Skovajsa vystřelil z voleje svou slabší pravou nohou a branku Žiliny míjí o pár centimetrů!

64
    Druhý poločas zatím patří Trenčínu, který však nedokáže zatím vstřelit branku.

65
    Káčer dokázal v souboji jeden na jednoho ubránit Manceho.

66
    Šulek se vydal na individuální útočnou akci, jenže se ztratil nevěděl co má udělat snažil se nahrát, ale totálně to zkazil.

66
    Káčerova střela se nevyvedla ze střední vzdálenosti dle představ.

67
    Kvocera jen těžko se zvedá z hrací plochy a drží se za stehno.

67
    Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Milan Kvocera, přichází Osman Bukari.

69
    Nedovolený zákrok domácího hráče.

70
    Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Philipp van Arnhem, přichází Abdul Zubairu.

71
    Dnešní utkání sleduje 415 diváků.

71
    Kaša předvedl dobrý zákrok ve svém pokutovém území, následně byl navíc odpískán útočný faul trenčínského hráče.

72
    I lavička Žiliny chystá svou první změnu v kádru.

73
    Boženík dozadu dal míč na Škvarku, ten však slabou střelou trefuje pouze brankáře Hrdličku.

74
    Střídání v týmu MŠK Žilina: ze hřiště odchází Róbert Boženík, přichází Jakub Holúbek.

75
    Diaz byl faulován, Žilina i tak nadále bude u míče.

76
    Diaz sice udržel míč na hrací ploše, ale nacházel se v ofsajdovém postavení.

76
    Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Reuben Yem, přichází Emeka Umeh.

77
    Zajímavá situace, trenér Cifranič pomocí papírku přes Umeha posílá pokynu pro své hráče respektive kapitána El Mahdiouia.

77
    Umeh si pomohl útočným faulem.

78
    Corryn zastavil Kačera jen díky nedovoleného zákroku.

79
    Centr do pokutového území do bezpečí vyboxoval Holec.

80
    Střídání v týmu MŠK Žilina: ze hřiště odchází Michal Škvarka, přichází Martin Králik.

81
    Trenčín se opět provinil porušením pravidla o ofsajdu.

82
    Diaz si přeci jen došel pro faul u Bukariho.

83
    Holúbek pro Žilinu získal rohový kop.

84
    Útočný faul v podání hráčů ve žlutých dresech.

85
    Šušnjar s Králikem si poradili s průnikem Sleegerse.

86
    Bukariho centr končí pouze u brankáře Holce.

87
    Bukari se v souboji jeden na jednoho dostal přes Šušnjara, ale Káčer uklízí míč na rohový kop.

87
    Corryn se snažil najít vysokého Umeha, ale před ním bere míč pohotový Holec.

88
    Střídání v týmu MŠK Žilina: ze hřiště odchází Ivan Santiago Diaz, přichází Michal Tomič.

89
    Zubairu se v pokutovém území nedokázal dostat přes Filipa Kašu v pokutovém území.

89
    Umeh si v souboji s Králikem pomohl rukoua tak je mu odpískán útočný faul.

90
    Mihalíka sice míč našel, ale v ofsajdové pozici.

90
    Rozhodčí nastavuje 2 minuty!

90+1
    Už se jeví snaha Trenčína na zkorigování stavu jako marná.

90+2
    Na hrací ploše jsou dva míče, ale zrovna v ten moment rozhodčí Hrčka ukončuje zápas.

90+2

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 4:3. Rohy: 13:2. Ofsajdy: 6:4. Fauly: 21:19.

Druhý poločas byl ve znamení platonického tlaku Trenčína, který měl územní převahu, ale Žilině stačilo velmi dobrých 45 minut a průměrný druhý poločas. Žilina bere tři body do ligové tabulky, brankář Holec udržel další nulu na svém kontě a Trenčín se modlí, aby se v reprezentační přestávce dostal ze svého neskutečného marasmu a krize. Čtenářům onlajnů přeji hezké sobotní odpoledne. (16:22:44)