New Jersey – Pittsburgh 4:2 (kon.) | NY Islanders – Vancouver 5:2 (kon.) | Philadelphia – Florida 1:2 (kon.)
Buffalo – Tampa 2:1 (kon.) | Detroit – Arizona 6:1 (kon.) | Minnesota – Washington 2:5 (kon.)
Edmonton – Montreal 6:2 (kon.) | Los Angeles – Toronto 1:5 (kon.) | San Jose – Nashville 5:4 (kon.)
Edmonton Oilers
6:2 (2:1, 1:1, 3:0)
Montreal Canadiens
Středa 14.11.2018, 03:00 • Rogers Place, Edmonton • NHL

55:50
    Brendan Gallagher dostal dvě minuty za krosček plus dvě minuty za nesportovní chování, stejně jako Alex Chiasson.

52:28
    Ryan Strome dostal dvě minuty za vysokou hůl a Montreal má ještě šanci vykřesat naději na zvrat.

33:36
    Noah Juulsen vyhodil puk přes ochranné sklo a dostal menší trest za zdržování hry. Oilers mají k dispozici přesilovou hru 5 na 3, na její využití ale mají pouze 6 sekund.

31:42
    Kenny Agostino byl vyloučen za hákování a také Oilers mají k dispozici druhou přesilovou hru. Zatím jsme nebyli svědky gólu během přesilové hry. Změní se to nyní?

26:24
    Z obrovského tlaku Oilers gól nepramenil a Zack Kassian dostal dvě minuty za nedovolené bránění. Montreal si po reklamní přestávce zahraje druhou přesilovou hru.

17:34
    Adam Larsson byl vyloučen na dvě minuty za podržení a Montreal si v závěru první třetiny zahraje po krátké reklamní přestávce svou první přesilovou hru.

03:39
    Noah Juulsen byl vyloučen na dvě minuty za hákování a Oilers mohou rychle navýšit své jednobrankové vedení.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 4. Benning (McDavid, Draisaitl), 17. Draisaitl (McDavid), 24. Caggiula (Chiasson, Benning), 46. Nugent-Hopkins (R. Strome, Russell), 53. Russell (Gravel, Khaira), 59. Nurse (McDavid, Draisaitl) – 6. Domi (A. Shaw, Juulsen), 22. A. Shaw (Drouin, Petry)

Edmonton Oilers: Koskinen (Talbot) – Klefbom, A. Larsson (A), Nurse, Benning, Gravel, Russell – Caggiula, McDavid (C), Draisaitl – Rieder, Nugent-Hopkins (A), Chiasson – Lucic, R. Strome, Rattie – Khaira, Brodziak, Kassian. Hlavní trenér: Todd McLellan.
    Montreal Canadiens: Niemi (Price) – Schlemko, Petry (A), Reilly, Juulsen, Jo. Benn, Mete – Tatar, Danault, Gallagher (A) – Drouin, Domi, A. Shaw – Agostino, Kotkaniemi, Lehkonen (A) – Deslauriers, Peca, Hudon. Hlavní trenér: Claude Julien.

Rozhodčí: Francis Charron, Wes McCauley. Čároví: Kiel Murchison, Bevan Mills

Diváci: 18347