New Jersey – Pittsburgh 4:2 (kon.) | NY Islanders – Vancouver 5:2 (kon.) | Philadelphia – Florida 1:2 (kon.)
Buffalo – Tampa 2:1 (kon.) | Detroit – Arizona 6:1 (kon.) | Minnesota – Washington 2:5 (kon.)
Edmonton – Montreal 6:2 (kon.) | Los Angeles – Toronto 1:5 (kon.) | San Jose – Nashville 5:4 (kon.)
Los Angeles Kings
1:5 (1:2, 0:3, 0:0)
Toronto Maple Leafs
Středa 14.11.2018, 04:30 • Staples Center, Los Angeles • NHL

42:28
    Josh Leivo sice u pravé tyče ztratil puk, jenže Nate Thompson ho fauloval a dostal dvě minuty za sekání.

32:51
    Mitchell Marner dostal dvě minuty za podražení a Kings si po reklamní přestávce zahrají druhou přesilovou hru.

25:38
    Alex Iafallo dostal dvě plus dvě minuty za vysokou hůl, což určitě na sebevědomí Kings nepřidá.

16:08
    Jeff Carter byl vyloučen na dvě minuty za podržení a Toronto si zahraje třetí přesilovou hru v zápase.

09:26
    Frederik Andersen táhlou střelu Kings od modré čáry a připsal si první zákrok, po kterém Morgan Rielly fauloval a dostal dvě minuty za podržení. Přesilová hra pro Kings.

04:17
    Tanner Pearson byl vyloučen na dvě minuty za sekání a Toronto má k dispozici druhou přesilovou hru.

01:15
    Dustin Brown vyfasoval dvě minuty za sekání a Toronto si v úvodu zápasu vyzkouší přesilovou hru.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 15. Kempe (Phaneuf) – 3. Kadri (Marner, Tavares), 7. Tavares (Rielly), 22. Rielly (Tavares), 25. A. Johnsson (Dermott, P. Lindholm), 28. Kadri (Marleau, Marner)

Los Angeles Kings: Budaj (25. Petersen) – Forbort, Doughty (A), Muzzin, Martinez, Phaneuf, Fantenberg – Iafallo, Kopitar (C), D. Brown – Kovalčuk, J. Carter (A), Toffoli – Pearson, Amadio, Lewis – Clifford, Kempe, N. Thompson. Hlavní trenér: Willie Desjardins.
    Toronto Maple Leafs: Andersen (Sparks) – Rielly (A), Hainsey, Gardiner, N. Zajcev, Dermott, Ožiganov – Hyman, Tavares (A), Marner – Marleau (A), Kadri, Kapanen – A. Johnsson, P. Lindholm, Co. Brown – Ennis, F. Gauthier, Leivo. Hlavní trenér: Mike Babcock.

Rozhodčí: Chris Rooney, Pierre Lambert. Čároví: Lonnie Cameron, Pierre Racicot

Diváci: 17859