NY Islanders – NY Rangers 7:5 (kon.) | Philadelphia – New Jersey 0:3 (kon.) | Pittsburgh – Tampa 3:4 (kon.)
Columbus – Florida 7:3 (kon.) | Ottawa – Detroit 2:1 (kon.) | Minnesota – Vancouver 6:2 (kon.)
Calgary – Montreal 2:3 (kon.) | Arizona – Nashville 2:1 (kon.) | San Jose – Toronto 3:5 (kon.)

Columbus právě vstřelil branku!
    Domácí přidávají další gól! Brandon Dubinsky získal kotouč ve vlastní třetině, poslal ho na Murrayho, který posunul na BOONEA JENNERA, který trefil prázdnou branku!
    Asistence: Ryan Murray, Brandon Dubinsky
    52:57 Josh ANDERSON - 6:3

52:57
    Domácí přidávají další branku a o osudu utkání je zřejmě rozhodnuto! Foligno dostal kotouč do středního pásma, tam si ho vzal Jenne, který krásnou nahrávkou vyslal JOSHE ANDERSONA do šance a ten ji proměnil střelou na druhou tyč.
    Asistence: Boone Jenner, Nick Foligno

50:20
    Anthony Duclair znovu použil svou rychlost a pořádně zatopil hostujícímu obránci!
    48:59 Anthony DUCLAIR - 5:3

48:59
    Domácí zvyšují náskok! ANTHONY DUCLAIR počkal na modré čáře na pěknou nahrávku od spoluhráčů, pak použil svou rychlost a dostal se do úniku, svou šanci zakončil mezi betony Luonga a domácí fanoušci mohli slavit!
    Asistence: Pierre-Luc Dubois, Markus Nutivaara
    44:00 Markus HÄNNIKÄINEN - 4:3

44:00
    V hale slyšíme výstřel z děla a to znamená jediné, domácí vstřelili další gól! Columbus se dostal do přečíslení, kotouč se Daltonovi zamotal,ale backhandem ho stihl přistrčit na MARKUSE HÄNNIKÄINENA, který z otočky propálil Luonga!
    Asistence: Zac Dalpe, David Savard.

43:30
    Zach Werenski se dostal ke střele z mezikruží,ale nepochopitelně netrefil branku!

40:52
    Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Pierre-Luc Dubois – 2 min., podrážení).

38:40
    Columbus si nahrával kolem mantinelu až se ke střele odhodlal Zach Werenski, který trefil tyč!

36:50
    Vyloučení v týmu Florida Panthers (Frank Vatrano – 2 min., podrážení).

35:56
    Aaron Ekblad měl obrovskou šanci, když mu spoluhráč předložil kotouč před branku,ale střela Ekblada trestuhodně minula branku!
    33:12 Keith YANDLE - 3:3

33:12
    Florida právě vstřelila branku!
    Florida využívá přesilovou hru a vyrovnáná! Panthers se usadili ve třetině soupeře, obránci si párkrát vyměnili kotouče až se ke střele odhodlal KEITH YANDLE, který přízemní střelou ze středu hřiště procpal kotouč mezi betony Korpisala, který přes dobrou clonu nic neviděl.
    Asistence: Vincent Trocheck, Jonathan Huberdeau

31:14
    Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Cam Atkinson – 2 min., podrážení).

29:20
    Josh Anderson se dostal k přečíslení, které se rozhodl zakončit střelou od mantinelu, jeho pokus Luongo přečetl a zasáhl.

28:00
    Colton Sceviour se dostal k samostatnému úniku na Korpisala, kterého se snažil překonat přízemní střelou. Joonas Korpisalo si poradil a "Haškovským" zákrokem zasáhl.
    26:16 Pierre-Luc DUBOIS - 3:2

26:16
    Domácí se poprvé v zápase dostávají do vedení! Luongo vyjel proti odraženému kotouči a stihl zasáhnout proti rychlému Duclairovi, ale kotouč odrazil k dojíždějícímu PIERRE-LUC DUBOISOVI, který trefil odkrytou branku a poslal Columbus do vedení!
    Asistence: Anthony Duclair, Cam Atkinson

25:40
    Roberto Luongo si připsal další důležitý zákrok, když dokázal zareagovat špičkou betonu na změnu směru kotouče!
    23:46 Brandon DUBINSKY - 2:2

23:46
    A máme srovnáno! Columbus je zkraje druhé třetiny zpět v zápase! BRANDON DUBINSKY tečoval už tak zblokovanou střelu od modré a poslal kotouč mezi betony bezmocného Luonga!
    Asistence: Zach Werenski
    20:28 Cam ATKINSON - 1:2

20:28
    Columbus je zpátky ve hře! Domácí tým se prosazuje hodně stylově, když první branku vsítil v oslabení! Alexander Wennberg vybojoval kotouč ve středním pásmu a dostal se do přečíslení 2 na 1, kotouč v útočné třetině přeložil CAMU ATKINSONOVI, který propálil Luonga!
    Asistence: Alexander Wennberg

19:21
    Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Brandon Dubinsky – 2 min., podrážení).

11:19
    Zatím největší šance domácího týmu! Po střele od modré se kotouč válel v brankovišti,ale Luongo si lehl a dorážky zneškodnil!
    06:45 Aaron EKBLAD - 0:2

06:45
    Hosté zvyšují náskok, když se jim podařilo využít přesilovou hru! Hostující tým kombinoval s kotoučem ve třetině hostů, když Hoffman našel krásnou křižnou nahrávkou AARONA EKBLADA, který si kotouč zpracoval o brusli a pak ho poslal do branky střelou mířící na první tyč! 0:2!
    Asistence: Mike Hoffman, Michael Matheson

06:05
    Krásná akce po ose Dadonov Yandle,ale střela druhého jmenovaného našla pouze lapačku Korpisala!

05:15
    Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Boone Jenner – 2 min., hákování).
    01:44 Nick BJUGSTAD - 0:1

01:44
    A máme tu rychlý gól! Panthers získali kotouč na modré čáře a vytvořili si tlak ve třetině. Ke střele od modré se odhodlal Michael Matheson, jeho střelu před Korpisalem tečoval NICK BJUGSTAD a Florida se ujímá vedení brzy!
    Asistence: Nick Bjugstad, Denis Malgin

Veronika Loudová

Branky a nahrávky: 21. Atkinson (Wennberg), 24. Dubinsky (Werenski), 27. Dubois (Duclair, Atkinson), 44. Hännikäinen (D. Savard), 49. Duclair (Dubois, Nutivaara), 53. J. Anderson (Jenner, N. Foligno), 55. Jenner (R. Murray, Dubinsky) – 2. Bjugstad (Matheson, Malgin), 7. Ekblad (Hoffman, Matheson), 34. Yandle (Trocheck, Huberdeau)

Columbus Blue Jackets: Korpisalo (Bobrovskij) – S. Jones, R. Murray, D. Savard, Nutivaara, Harrington, Werenski – Bjorkstrand, Dubois, Panarin – J. Anderson, Jenner, N. Foligno – Duclair, Wennberg, Dubinsky – Sedlák, Riley Nash, Hännikäinen – Atkinson.
    Florida Panthers: Luongo (Reimer) – Matheson, Ekblad, Yandle, Petrovic, Kiselevič, Weegar – Dadonov, Barkov, Hoffman – Huberdeau, Trocheck, Vatrano – Malgin, McCann, Bjugstad – Brouwer, Lammikko, Sceviour.

Rozhodčí: St. Pierre, Walsh – Amell, Knorr