Philadelphia – NY Rangers 4:0 (kon.) | Minnesota – Winnipeg 4:2 (kon.) | Washington – Detroit 3:1 (kon.)
Buffalo – Montreal 3:2 (po pr.) | Anaheim – Edmonton 2:1 (po pr.) | New Jersey – NY Islanders 3:4 (po pr.)
New Jersey Devils
3:4 (0:1, 1:1, 2:1 - 0:1)
New York Islanders
Pátek 23.11.2018, 22:10 • Prudential Center, Newark • NHL

27:00
    Jesper Bratt si počínal nedovoleně po vhazování proti Leeovi. Švédský křídelník inkasuje dvě minuty za hákování a Ostrovany čeká další přesilovka.

22:41
    Přetlačovaná v útoku Devils byla ukončena odpísknutím. Ross Johnston držel jednoho z domácích a inkasuje dvě minuty, Devils čeká přesilovka.

13:50
    Druhá přesilovka čeká na Islanders. Velice přísný trest je odpískán Palmierimu, do kterého najel Tom Kühnhackl. Domácí střelec inkasuje dvě minuty za hákování.

10:52
    Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Jesper Bratt – 2 min., hákování).

03:52
    Leo Komarov vyhodil tak tvrdě, že trefil ochrannou síť na druhé straně. Hra se tak vrací před Greisse, vhazovat se bude po jeho levici a Devils budou hrát dvojnásobnou výhodu!

03:43
    Vyloučení v týmu New York Islanders (Anders Lee – 2 min., nedovolené bránění).

David Panuška

Branky a nahrávky: 32. Hall, 43. Boyle (Coleman, Vatanen), 60. Ma. Johansson (Hall, Butcher) – 8. Eberle (Beauvillier), 35. Lee (Filppula, Mayfield), 53. Leddy (Filppula), 64. Barzal (B. Nelson)

New Jersey Devils: Kinkaid (Schneider) – A. Greene, Severson, Müller, Vatanen, Butcher, Lovejoy – Hall, Hischier, Palmieri – Ma. Johansson, Zacha, Bratt – Wood, Zajac, Coleman – Boyle, Seney, Dea.
    New York Islanders: Greiss (Lehner) – Leddy, Boychuk, Hickey, Pulock, Pelech, Mayfield – Beauvillier, Barzal, Jo. Bailey – Lee, B. Nelson, Eberle – Kühnhackl, Filppula, Komarov – Johnston, Gionta, Clutterbuck.

Rozhodčí: Joannette, Anderson – Kovachik, Berg

Diváci: 16 514