Omsk – Čeljabinsk 2:3 (po pr.) | Minsk – Nižněkamsk 1:2 (kon.) | Petrohrad – N.Novgorod 6:0 (kon.)
Avangard Omsk
2:3 (0:1, 1:1, 1:0 - 0:1)
Traktor Čeljabinsk
Úterý 04.12.2018, 17:30 • Balašicha Arena • KHL

60:33
    Čeljabinsk právě vstřelil branku!
    Prodloužení rozseklo hned první střídání. Thomas prudkým zaseknutím zmátl obránce a jeho práce využil přesnou trefou zblízka PAUL SZCZECHURA.
    Asistence: Christian Thomas, Nick Bailen.

40:29
    Avangard právě vstřelil branku!
    To je nástup po druhé přestávce! Domácí sebrali kotouč na vlastním brankovišti (druhou asistenci díky tomu připisuje za předchozí zákrok brankář Nalimov), Zernovův famózní pas do jízdy přebral ILJA MICHEJEV a nájezd proměnil přesnou střelou pod břevno.
    Asistence: Denis Zernov, Ivan Nalimov.

38:47
    Děmčenko se nestačil přesunout na čáře a je konečně překonán. Kontaktní gól dává pohotovou střelou po skvělé Michejevově přihrávce napříč útočným pásmem MAXIM BEREZIN.
    Asistence: Ilja Michejev, Sergej Širokov.

38:14
    Jak je to jednoduché. Hosté se prakticky celou třetinu brání drtivému náporu Omsku a pak sami z první nebezpečné šance udeří. VITALIJ KRAVCOV vypíchl u mantinelu kotouč Fransonovi a svůj únik zakončil po ledě mezi Nalimovými betony.
    Bez asistence.

13:41
    ANTON GLINKIN se šikovně prosmýkl před bránu a v pádu dokázal zvednout kotouč přesně do šibenice.
    Asistence: Vitalij Kravcov a Jegor Dugin.

Karel Jedlička

Branky a nahrávky: 39. Berezin (I. Michejev, Širokov), 41. I. Michejev (Zernov, Nalimov) – 14. Glinkin (Kravcov, Dugin), 39. Kravcov, 61. Szczechura (Thomas, Bailen)

Avangard Omsk: Nalimov (Bobkov) – Franson, J. Medveděv, Jemelin, Pokka, Berezin, Martynov, Čudinov – Širokov, Zernov, I. Michejev – Manukjan, Desharnais, Stålberg – Košelev, Talbot, K. Semjonov – Fisenko, Stas, K. Petrov – Jaremčuk.
    Traktor Čeljabinsk: Děmčenko (Sudnicin) – A. Petrov, Bailen, Borodkin, Isajev, Želdakov, Alexejev, Karpuchin – Thomas, Szczechura, Stoa – Glinkin, Polygalov, Kravcov – Rybakov, Gubarev, Kokujov – Dugin, Jerofejev, Šarov – Šolochov.

Rozhodčí: Birin, Schrader – Lazarev, Šišlo