Havlíčkův Brod – Orlová 8:0 (kon.) | Mor. Budějovice – Opava 4:2 (kon.) | Písek – SHK Hodonín 2:7 (kon.)
Žďár n/S – Nový Jičín 4:3 (po pr.) | Tábor – Val. Meziříčí 2:5 (kon.) | David Servis – Kopřivnice 3:1 (kon.)
Pelhřimov – Šumperk 1:2 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
8:0 (3:0, 2:0, 3:0)
MSK Orlová
Sobota 15.12.2018, 17:00 • ZS Kotlina • 2. liga - Jih a Východ (ČR) • 26. kolo

45:56
    Filip Beneš inkasoval u mantinelu nepříjemný úder do obličeje. Loket Ruslana Amirova (ORL) vylétl příliš vysoko, za což si odpyká dvouminutový trest.

33:43
    Na druhé straně mířil do šance Jan Milfait. Efektní otočkou, po které by zámořští komentátoři křičeli do mikrofonů "amazing spin-o-rama", se dostal za obránce, následně byl ale podražen hostujícím brankářem. Menší trest odpyká Jiří Brodek (ORL).

28:53
    David Kozlík přečetl hostující rozehrávku a mířil sám na brankáře! V poslední chvíli ho ovšem podrazil Petr Tomis, za což bylo nařízeno trestné střílení!

19:19
    Vylučuje se podruhé, na trestnou lavici míří hráči obou týmů. Hostující Jan Blaško (ORL) je potrestán za podrážení, domácí Kryštof Kulhánek (HBR) se provinil faulem kolenem.

16:30
    Poprvé v dnešním utkání se vylučuje. Dvě minuty za vysokou hůl obdržel kapitán Havlíčkova Brodu Miroslav Třetina (HBR).

Milan Sochor

Branky a nahrávky: 13. Kozlík (Blinka, Kadeřávek), 15. Kopic (Třetina, Kuchta), 16. Vala (Milfait, Voříšek), 29. Kozlík (TS), 30. Třetina (Beneš, Kuchta), 43. Beneš (Semrád, Kuchta), 50. Semrád (Milfait, Voříšek), 52. Kozlík (Ludvík, Kopic)

BK Havlíčkův Brod: Novák (Marek) – Kulhánek, Semrád, V. Šmíd, Vala, Kopic, Kadeřávek – Kuchta, Třetina (C), Beneš – Milfait (A), Voříšek (A), Chlubna – Kozlík, Ludvík, Blinka
    MSK Orlová: Ovčaři (16. Svoboda) – Janiczek, Tomis (C), Kropka, Amirov, Spálovský, Štěpánek, Šendera – Ballner, Smrčka, Blaško, J. Šmíd, Kovařík, Klíma, Tvrdík, Brodek, Dang, Achmetianov, Hovspejan (A), Kysučan

Rozhodčí: Ivan Čuňočka – Petr Křivohlavý, Martin Klouda