Florida – Montreal 3:5 (kon.) | NY Islanders – Ottawa 6:3 (kon.) | Columbus – Toronto 2:4 (kon.)
New Jersey – Carolina 2:0 (kon.) | Winnipeg – Minnesota 1:3 (kon.) | Los Angeles – Vegas 1:4 (kon.)
Edmonton – San Jose 4:7 (kon.)
Columbus Blue Jackets
2:4 (1:2, 0:1, 1:1)
Toronto Maple Leafs
Sobota 29.12.2018, 01:05 • Nationwide Arena, Columbus • NHL

58:40
    Columbus to ještě zkusí v power-play, už to bude ale hodně těžké.
    58:32 Artěmij PANARIN - 2:4

58:32
    Columbus právě vstřelil branku!
    Tak přece jen je tu snížení. Od modré přišla přihrávka na levý kruh, kde napřáhl ARTĚMIJ PANARIN a jeho volej skončil pod horní tyčkou Sparksovy branky. Střelec zaznamenal svou stou branku v NHL. Asistence: Zach Werenski.
    53:44 Frédérik GAUTHIER - 1:4

53:44
    Toronto právě vstřelilo branku!
    No a protiútok končí gólem! Lindholm přebruslil právě Nutivaaru, v poloze klečmo přihrál za sebe na najíždějícího FRÉDÉRIKA GAUTHIERA a ten zblízka doklepl puk za Bobrovského. Asistence: Pär Lindholm, Trevor Moore.

35:18
    Pískalo se a bude se vylučovat. Dvě minuty za držení si půjde odsedět hostující Nazem Kadri.
    29:46 Mitchell MARNER - 1:3

29:46
    Hosté unikají a vedou o dva góly. Matthews vybojoval puk podnikl rychlý výpad levou stranou, počkal si, až se mu nabídne MITCHELL MARNER, poslal mu přihrávku, kterou následně jeho parťák uklidil do protipohybu brankáře Bobrovského. Asistence: Auston Matthews, Jake Gardiner.

29:05
    Po dvou minutách za hrubost dostali právě nejaktivnější hráči, Scott Harrington za domácí a Kasperi Kapanen za Toronto.

26:35
    Bude se vylučovat, dvě minuty za podrážení si vysloužil domácí Anthony Duclair.
    25:34 Werenski ve výtečné šanci

25:34
    Domácí Werenski dostal na pravém křídle až moc prostoru pro průnik a zakončení. Střela zápěstím olízla Sparksovu tyčku!
    18:04 John TAVARES - 1:2

18:04
    Toronto opět vede. Po rychlé kombinaci levou stranou přiklepl Marner na JOHNA TAVARESE a ten bleskovou ranou z kruhu pro vhazování vymetl vzdálenější horní roh Bobrovského branky – 1:2. Asistence: Mitchell Marner.

12:24
    Přesilovka pro Columbus, dvě minuty za podrážení si vysloužil William Nylander.
    04:47 Nick FOLIGNO - 1:1

04:47
    Teď už je ale srovnáno! Domácí podnikli rychlou akci po pravé straně, do pásma si najel NICK FOLIGNO a prudkým švihem mezi Sparksovy betony upravil na 1:1! Asistence: Alexander Wennberg, Seth Jones.
    02:22 John TAVARES - 0:1

02:22
    Přesilovka je využitá a Toronto vede! Po kombinaci v útočném pásmu přišlo nahození mezi kruhy, kde byl Kadri a ten lehkou tečí poslal puk na branku. Ten ještě lehounce lízl brusli JOHN TAVARES a puk projel mezi Bobrovského betony za brankovou čáru. Asistence: Nazem Kadri, Mitchell Marner.

01:50
    Je tu první vyloučení, na trestnou lavici s dvouminutovým trestem za podrážení zamířil domácí Josh Anderson.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 5. N. Foligno (Wennberg, S. Jones), 59. Panarin (Werenski) – 3. Tavares (Kadri, Marner), 19. Tavares (Marner), 30. Marner (Matthews, Gardiner), 54. F. Gauthier (P. Lindholm, Moore)

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (Korpisalo) – S. Jones, Werenski, Nutivaara, R. Murray, D. Savard, Harrington – Atkinson (A), Dubois, Panarin – J. Anderson, Jenner (A), Bjorkstrand – Duclair, Wennberg, N. Foligno (C) – Riley Nash, Dubinsky, Hännikäinen.
    Toronto Maple Leafs: Sparks (Andersen) – Hainsey, Rielly (A), N. Zajcev, Gardiner, Ožiganov, Dermott – Marner, Tavares (A), A. Johnsson – Kapanen, Matthews, Marleau (A) – W. Nylander, Kadri, Co. Brown – Moore, F. Gauthier, P. Lindholm.

Rozhodčí: Syvret, Pollock – MacPherson, Pancich

Diváci: 18 963