Magnitogorsk – Jekatěrinburg 6:3 (kon.) | Jaroslavl – Soči 1:0 (kon.) | Nižněkamsk – N.Novgorod 3:1 (kon.)
Lokomotiv Jaroslavl
1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
HK Soči
Neděle 27.01.2019, 15:30 • Arena 2000 • KHL

59:01
    Poslední minuta a Soči nemůže udržet puk v útočném pásmu, přesto odjel Konstantin Barulin na střídačku! Powerplay Soči!

56:17
    Sergej Šmeljov nastřelil kotouč do brankoviště, a tam jej nedokázal za Konovalova, ani nadvakrát, dorazit Sean Collins! Toto byla velká možnost Soči.

53:45
    Mohl být hotovo! Artur Kajumov našel v akci třech proti dvěma Georgije Ivanova, ale skulinu mezi betony včas utěsnil Konstantin Barulin!
    50:58 Jegor AVERIN - 1:0

50:58
    Jaroslavl právě vstřelila branku!
    Devět minut před koncem jsme dočkali první branky v utkání! Dlouhý tlak Lokomotivu nakonec vedl k brance! Staffan Kronwall našel mezi kruhy JEGORA AVERINA, jenž dostal kotouč se štěstím po ledě za záda Barulina – 1:0! Asistence: Staffan Kronwall a Brandon Kozun.

46:23
    Po dlouhé době výhodě domácích byl vyloučen Dmitrij Archipov (Soči) za sekání.

37:35
    Eric O'Dell ujel obraně Lokomotivu, nicméně jeho samostatný nájezd kryl svým pravým betonem Ilja Konovalov!

37:29
    Unavené pětka Soči vyhodila na icing a jejich kouč jim dopřál timeout a třicet vteřin oddychu.

37:09
    Jegor Averin svým bekhendovým zakončením jen těsně minul pravou tyč! Pětice hostujících hráčů je již dlouho na ledě a viditelně tahá nohy.

36:29
    Nyní se hraje pouze na branku Soči, ale Jakub Nakládal zbytečně překombinoval útočnou akci. Už mohl střílet český obránce. Tlak Lokomotivu však nemá konce.

32:27
    Soči se může vymanit z tlaku. Kirill Slepec (Jaroslavl) obdržel dvě minuty za hru vysokou holí.

30:32
    Jevgenij Korotkov měl snad největší šanci dosavadního průběh! Vladislav Kartajev na něj posunul kotouč, ale prvně jmenovaný nikým nehlídaný z mezikruží trefil pouze postoj Barulina!

25:01
    Martin Bakoš měl na hokejce úvodní branku zápasu! Odrazila se k němu střela od modré, nicméně slovenský útočník nezamířil do sítě! Do jeho střely do odkryté branky vložil hůl jeden z obránců.