Regensburg – Paderborn 2:0 (kon.) | Hamburg – Sandhausen 2:1 (kon.) | Heidenheim – Kiel 2:2 (kon.)
Dynamo Drážďany – Bielefeld 3:4 (kon.)
1.FC Heidenheim 1846
2:2 (2:1)
Kieler SV Holstein 1900
Středa 30.01.2019, 20:30 • Voith-Arena (Heidenheim) • 2. německá Bundesliga • 19. kolo

To je ode mne pro dnešek vše, děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (22:24:56)

Držení míče: 27 % : 73 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 1:6. Rohy: 1:9. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 12:8.

A je konec. Utkání končí 2:2 a já si myslím, že zaslouženě, druhý poločas jednoznačně patřil hostům, který domácí stále tlačili až se nakonec gólu dočkali, sice vlastního, ale i to se počítá. Hráčem utkání byl zvolen domácí hráč Thomalla, ten dokázal vstřelit druhý gól a ještě přihrál na ten první. Kiel pojede spokojeně domů, jelikož si udrží 4. místo.

90+2

90+1
    Domácí mohli jít do vedení po centru z pravé strany, na míč však nikdo nevyskočil, jelikož letěl moc rychle.

90
    Do konce utkání jsou nastaveny dvě minuty.

87
    Blíží se konec utkání, skóre je vyrovnané 2:2, uvidíme zda se dočkáme ještě rozhodující branky.

84
    Domácí měli ihned po vlastní brance protiútok, ten jim překazil skvělým zákrokem brankář Kronholm

83
    Střídání v týmu 1.FC Heidenheim 1846: ze hřiště odchází Thomalla, přichází P. Schmidt.
    82. Timo BEERMANN - 2:2

82
    Kiel právě vstřelil branku!
    A je vyrovnáno! Hosté se po pravé straně dostali až do vápna hostů, kde si TIMO BEERMANN nechtěně srazil míč do vlastní brány.

81
    Domácí znovu zahrávali přímý kop a znovu se za míč postavil Schnatterer, jeho pokus skončil v náručích brankáře.

81
    Žlutou kartu dostává Bénes (Kieler SV Holstein 1900).

80
    Rohový kop nebyl zrovna nejlépe zahraný, míče se zmocňují hosté.

80
    Schnatterer se postavil za míč a vystřelil přímo na bránu, jeho pokus mu zblokovala obranná zeď, následuje roh.

79
    Domácí budou zahrávat přímý kop z cca 22 metrů a mají šanci vstřelit branku.

78
    Žlutou kartu dostává Wahl (Kieler SV Holstein 1900).

76
    Střídání v týmu Kieler SV Holstein 1900: ze hřiště odchází Schmidt, přichází Thesker.

74
    Domácí teď jednoznačně drží brankář. Muhling zkusil dalekonosnou střelu, na tu si však Muller skvěle vyzrál.

73
    Obrovská tutovka pro hosty, která nebyla využita. Serra byl úplně před brankářem, ale jeho pokus zamířil pouze do jeho těla.

72
    Střídání v týmu 1.FC Heidenheim 1846: ze hřiště odchází Sarke, přichází Multhaup.

70
    Rohový kop letěl na hranici vápna, odkud to zkusil Karazor, jeho pokus však mířil vysoko nad.

69
    Kiel bude zahrávat rohový kop, po krásném bloku stopera Mainka.

68
    Střídání v týmu Kieler SV Holstein 1900: ze hřiště odchází Meffert, přichází Bénes.

64
    Heidenheim se vůbec nedostali k zakončení, či do nějakého útoku, druhou polovinu se pouze brání, zatím jim to však vychází.

62
    Střídání v týmu Kieler SV Holstein 1900: ze hřiště odchází Honsak, přichází Evina.

61
    Střídání v týmu 1.FC Heidenheim 1846: ze hřiště odchází Thiel, přichází Schnatterer.

60
    Rohový kop byl zahrán na krátko, následně přišel centr do vápna, ale žádný z hráčů Kielu se míče či hlavičky nezmocnil.

59
    Hosté budou zahrávat rohový kop.

55
    Žlutou kartu dostává Glatzel (1.FC Heidenheim 1846).

55
    Domácí se v druhé polovině zatím brání, hosté opět navštívili brankoviště domácích. Celá akce však skončila, jelikož byl pískán ofsajd.

53
    Hosté měli další dobrý pokus, do zakončení se dostal Schindler, u střely se však hodně zaklonil a míč letěl nad.

51
    Utkání pokračuje stejně jako v prvním poločase. Ani jeden tým se nedostává do šancí, pouze kombinují na středu, nebo s golmanem.

48
    Hosté se dostali do první velké akce. Na centr z pravé strany nikdo nevyskočil a míč se tak odkutálel na hranici vápna, až na kopačku Karazory, ale ten míč špatně zatočil a letěl úplně mimo.

46

První poločas je u konce. Začátek zápasu byl velmi zajímavý a už v 5. minutě se hosté dostali do vedení. Vedení nedrželi dlouho, páč o 2 minuty později bylo vyrovnáno. V 15. minutě přišel kiks kapitána, který akci úplně odflákl a to Thomalla trestal brankou. Poté se hra úplně změnila, oba celky pouze kombinovali a střel už moc vidět nebylo. V závěru prvního poločasu přišel ještě jeden protiútok domácích, obránce však akci překazil. Uvidíme zda bude i druhý poločas tak aktivní, jako začátek toho prvního, pokračování začíná přibližně ve 21:27.

45+0

44
    Po dlouhé době se něco dělo. Domácí se dostali do protiútoku a po levé straně utekl Thiel. Pronikl až do vápna a na zadní tyči hledal Glatzela, obránce mu finální přihrávku zblokoval.

42
    Hráči Kielu jsou teď všichni natlačeni na polovině domácích a před odchodem do kabin se snaží vyrovnat.

38
    Začíná se blížit konec prvního poločasu, utkání se vyvíjí na polovině hřiště. Hosté to párkrát zkusili, ale střely šly mimo.

35
    Od posledního gólu oba týmy spíše kombinují, než zakončují a pomalu ale jistě se hra začíná stávat nudnou.

33
    Co chybělo, milimetry. Do vápna domácích přilétl centr z pravé strany, na který brankář nedosáhl a míč mu málem zapadl za záda, na tyči se však hráči nedohodli a balón skončil pouze v zámezí.

30
    Hosté kombinují s míčem na středu a snaží se proniknout do vápna, to se jim však nedaří.

27
    Hra se hýbe ze strany na stranu a domácí se pokoušeli o rychlý protiútok, jeden z obránců však míč odkopl patičkou do bezpečí a v útoku jsou nyní hráči Kielu.

25
    Hosté se pokouší vyrovnat, ale obrana Heidenheimu je nechce pustit do pořádného zakončení.

22
    Velká škoda pro domácí. Thomalla mohl běžet úplně sám na bránu, ale stopera Kielu odstavil nečestně a byl tak pískán faul.

20
    A konečně si na míč sáhl i brankář Kronholm. Po menší kombinaci se domácí dostali do zakončení a zpoza vápna to zkusil Skarke, jeho střela však nebyla dostatečně dobrá, aby golmana prostřelila.

19
    Domácí hráči jsou natlačeni na polovině hostů a snaží se odskočit už o dvě branky.

18
    Pro hosty to musí být menší šok, jelikož utkání měli ve svých rukách, ovšem během 10 minut se vše zvrátilo a domácí jsou vůdci zápasu.
    15. Denis THOMALLA - 2:1

15
    Heidenheim právě vstřelil branku!
    A domácí otáčí utkání! Obrovská chyba obránců Kielu, kteří akci úplně vypustili a domácí trestali. Kapitán Schmidt dostal přihrávku dozadu, kterou však špatně zpracoval a DENIS THOMALLA ho zezadu přesprintoval a poté pohotově zakončil na přední tyč.

12
    A nyní je tu faul, pravý bek Dahm byl sražen k zemi a pro hosty je tu volný kop.

9
    Tomu říkám zápas, běží nám teprve první desetiminutovka a už jsme viděli dvě branky. I po dvou gólech utkání neztrácí na aktivitě a domácí byli malý kousek od vedení. Ve vápně se míče zmocnil Glatzel, ale tentokrát mu střela nevyšla.
    7. Robert GLATZEL - 1:1

7
    A máme vyrovnáno ! Hosté byli natlačeni na polovině domácích, ovšem v útoku přišla velká chyba a pro domácí celek přišel protiútok. Thomalla se dostal až na hranici vápna, kde mu nabíhal úplně volný ROBERT GLATZEL a ten se před brankář nemýlil.
    5. Jonas MEFFERT - 0:1

5
    Kiel ptrávě vstřelil branku!
    Tomu říkám rychlovka! hosté rozehráli rohový kop na krátko, následně přišel rychlý centr do vápna, kde nejvýše vyskočil JONAS MEFFERT a míč perfektně umístil.

2
    Hosté ihned zatlačili na domácí obranu a snažili se o první rychlý útok. Na centr z pravé strany však Serra nedosáhl.

1
    O úvodní výkop se postarali domácí v červených dresech, hosté nastoupili v dresech bílých.

1

1.FC Heidenheim 1846: Muller – Theuerkauf (C), Beermann, Mainka, Busch – Thiel, Dorsch, Andrich, Skarke – Thomalla, Glatzel
    Náhradníci: Eicher, Feick, Steurer, Strauss, Multhaup, Schnatterer, P. Schmidt

Kieler SV Holstein 1900: Kronholm – Dehm, Schmidt (C), Wahl, Bergh – Muhling, Karazor, Meffert, Honsak – Schindler, Serra
    Náhradníci: Reimann, Bisseck, Thesker, Bénes, Kammerbauer, Okugawa, Evina

Rozhodčí: F. Heft – F. Bokop, T. Schultes.

Kielu se v lize též daří, a mají doslova stejné skóre jako jejich dnešní soupeř. Oba mají 30 bodů, ale Kiel díky více vstřeleným gólům jsou o místo víš. I Kiel by měl nastoupit v plné sestavě a bude to opravdu vyrovnaný zápas. Kiel v minulém kole velice překvapili a porazili první Hamburk 3:1. Poslední vzájemný zápas skončil remízou 1:1 a uvidíme jak to dopadne dnes.

Domácím se v lize daří a naposledy prohráli 25.11. Momentálně se drží na 6. místě s 30 body a dnes s Kielem utkají o 5 a 4 místo. V této sezóně se celky již střetli a utkání skončilo remízou 1:1. Domácím by neměl chybět žádný hráč a očekává se plná sestava. 1.FC Heidenheim 1846 by měli být menší favoriti, ovšem očekává se velmi vyrovnané utkání. Na stadion by mělo též dost lidí a myslím si, že se máme na co těšit.

Dobrý den, vítám Vás u 19. kola druhé německé ligy. Dnes nás čeká velmi vyrovnané utkání a to 1.FC Heidenheim 1846 – Kieler SV Holstein 1900. Oba celky mají stejně 30 bodů a v tabulce jsou hned pod sebou.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.