Chaves – Marítimo 1:0 (kon.) | Boavista – Feirense 2:0 (kon.) | Aves – Braga 0:2 (kon.)
Boavista FC
2:0 (0:0)
CD Feirense
Sobota 02.02.2019, 19:00 • Estádio do Bessa Século XXI, Porto (kapacita: 28.263 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 20. kolo

85
    A střídají i hosté, v zápase pokračovat nebude Crivellaro, jehož na poslední minuty nahrazuje Petkov.

84
    Bueno opouští za ohromného potlesku trávník, na hřišti ho nahrazuje Jubal.

76
    Ano, je to tak. Podruhé střídají také domácí, zmíněný Indio Matheus se došoural za postranní čáru, na hřišti jej nahrazuje Falcone.

74
    Hosté podruhé v zápase střídají. Na hřiště přichází Silva Joao, utkání končí pro Andersona.

66
    Domácí se odhodlávají k prvnímu střídání. Ze hřiště odchází Lopes R., kterého nahrazuje Perdigao.

46
    Hosté museli nuceně na začátku druhého poločasu vystřídat Ghazala, jehož na trávníku nahradil Soares.