Charleroi – Oostende 1:1 (kon.) | Eupen – Kortrijk 0:1 (kon.) | Sint-Truiden – Waasland-Beveren 2:1 (kon.)
Lokeren – Antverpy 2:1 (kon.)
Sporting Charleroi
1:1 (0:0)
KV Oostende
Sobota 09.02.2019, 18:00 • Stade du Pays de Charleroi, Charleroi • Belgická liga • 25. kolo

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 8:5. Střely mimo: 13:3. Rohy: 10:1. (19:53:32)

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí nerozhodným výsledkem 1-1. Ve druhém poločase jsme sledovali celkem vyrovnanou podívanou, avšak směrem dopředu byl nebezpečnější Sporting, jenž se nakonec dočkal kýžené branky. I po ní měli domácí hráči herně navrch, naopak se soupeř nemohl dostat k ničemu vážnějšímu. Oostende se přeci jenom dočkalo vyrovnání, ve třetí minutě nastavení srovnal krok obránce Tomašević.

90+5

90+5
    Žlutou kartu dostává Fashion Sakala (KV Oostende).
    90+3. Žarko TOMAŠEVIĆ - 1:1

90+3
    Oostende právě vstřelilo branku!
    To jsou věci, hosté skutečně srovnávají krok! Po dalekonosném autu za sebe prodlužoval míč hostující Milović, kam si nabíhal ŽARKO TOMAŠEVIĆ, který bez váhání propálil domácího brankáře.

90+3
    Heynen je zpět na nohou, může se tak pokračovat. Mezitím se brankář Dutoit ujal odkopu od své svatyně...

90+2
    Až posléze byl donucen přerušit hru, Heynen i nadále leží na trávníku. Vypadá to, že na scénu přispěchá také lékařský personál Charleroi.

90+1
    Hraničním zákrokem si pomohl Tomašević, který poslal k zemi protihráče, avšak hlavní rozhodčí nechává pokračovat ve hře.

90
    Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.

89
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby. Oostende se stále nemůže dostat k tlaku, na vyrovnání bude mít ještě nastavený čas.

88
    Náběh za obranu si nepohlídal jeden z hostujících hráčů, čehož si všiml také pomezní sudí, jenž okamžitě signalizoval ofsajdové postavení.

85
    Ten plachtil do maléhp vápna, kde si naskakoval Sakala, jehož hlavička ale neměla potřebnou přesnost. Hosté navíc reklamovali faul protihráče.

84
    Obrannou povinnost si splnil obránce Busi, který raději odklidil míč za cenu rohového kopu. Hosté budou zahrávat vůbec první rohový kop.

84
    Střídání v týmu Sporting Charleroi: ze hřiště odchází Rjōta Morioka, přichází Christophe Diandy.

83
    Do konce zápasu zbývá něco málo kolem deseti minut. Oostende je i po inkasované brance pasivní, soupeř zatím hraje velice zodpovědně.

82
    Střídání v týmu KV Oostende: ze hřiště odchází Laurens De Bock, přichází Robbie D'Haese.