PSG – Bordeaux 1:0 (kon.) | Amiens – Caen 1:0 (kon.) | Štrasburk – Angers 1:2 (kon.)
RC Štrasburk
1:2 (0:1)
Angers SCO
Sobota 09.02.2019, 20:00 • Stade de la Meinau Strasbourg, Štrasburk • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 24. kolo

Angers nakonec dokázalo ubránit vítězství a vítězí podruhé v řadě za sebou. Kdežto soupeři překazilo čtyř zápasovou vítěznou sérii. Druhý poločas začali aktivně domácí, ale opět inkasovali a následně se jejich hra zcela rozpadla. Avšak před koncem zahrávali dobrou standardní situaci a nová posila dala kontaktní branku. Angers se tedy muselo bránit až do samého konce, nicméně již soupeři nedovolili další zásah a zaslouženě si dnes připisují tři body do tabulky. (21:56:21)

Držení míče: 66 % : 34 %.
    Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 6:3. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 14:13.

90+4

90+4
    ...Angers odvrací centr na přední tyč a slaví vítězství!

90+3
    Centr na zadní levou tyč a míč byl odhlavičkován na roh. Štrasburk má ještě šanci rohového kopu...

90+2
    López dostává žlutou kartu a nyní má Štrasburk dobrou šanci, neboť bude zahrávat standardní situaci!

90+1
    Angers v první minutě drželo míč u levého rohového praporku na polovině domácích!

90
    Štrasburk má přesně tři minuty času na vyrovnání!

89
    Žlutou kartu dostává Kenny Lala (RC Štrasburk Alsace).

88
    Angers se nakonec ještě bude strachovat o svůj výsledek.
    87. Sanjin PRCIĆ - 1:2

87
    Tým Strasbourg právě vstřelil branku! A tato standardní situace přináší kontaktní branku. Lala ji rozehrál do strany na hranici pokutového území, kde byl osamocený SANJIN PRCIĆ. A tato posila z Levante, ze kterého nedávno přestoupila, se prosazuje ihned ve svém prvním zápase, když střílí přesně k levé tyči! Asistence: Kenny Lala.

86
    Tak pro hostující celek dopadla dobře, ale vzápětí se budou bránit další, která již bude z hodně zajímavé pozice.

86
    Posledních závěrečných pět minut a Štrasburku bude nyní zahrávat standardní situaci ze střední vzdálenosti.

85
    Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Angelo Fulgini, přichází Farid El Mellali.

84
    Nyní odpískána hra vysokou nohou a hosté rozehrávají z poloviny hřiště.

83
    Angers se podařilo nyní hru přesunout k pokutovému území soupeře, ale bez míče na svých kopačkách. Hosté však s největší pravděpodobností překazí čtyř zápasovou vítěznou sérii Štrasburku.