Sydney Wanderers – Central Coast 2:0 (kon.) | Melbourne City – Adelaide 1:1 (kon.)
Western Sydney Wanderers FC
2:0 (1:0)
Central Coast Mariners FC
Sobota 09.02.2019, 07:35 • Parramatta Stadium • Australská A-League • 18. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 07:35.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky australské A-League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Western Sydney Wanderers FC a Central Coast Mariners FC.

Central Coast Mariners FC odehrálo 17 zápasů s bilancí 1-3-2-13 Z posledních pěti zápasů vyhrál jediný. Poradil si s Melbourne City 2:1. Nestačil na Newcastle Jets 0:1, Adalaide United 1:2, Melbourne Victory 2:3. Remizoval s Brisbane Road 1:1.

Western Sydney Wanderers FC je těsně nad Mariners na předposlední pozici. Bilanci má 2-4-11 a 10 bodů. Z posledních pěti zápasů nevyhrál ani jediný. Nestačil na Perth Glory 3:4. Adalaide United 1:2. Melbourne City 3:4 a Newcastle Jets 1:5. Remizoval s Brisbane Road 2:2.

Western Sydney Wanderers FC: Janjetovic – Russell, Mourdoukoutas, Hamill, Elrich – Baccus, O'Doherty – Sotirio, Yeboah, Bonevacia – Riera
    Náhradníci: Mahazi, Kamau, Cordier, Duke, Suman

Central Coast Mariners FC: Kennedy – Aspropotamitis, O'Neill, Rowles – Millar, Hiariej, Karacan – Hoole, Pain – Murray
    Náhradníci: Oar, Mallon, McGlinchey, Pearce, Clisby.

Krásný den ze slunečného Sydney. Je tu aktuálně 32 stupňů.

1

1
    O'Doherty byl nyní nachytaný v postavení mimo hru, akce hostujícího celku tak rychle končí.

3
    Domácí rozehrávali rohový kop, centr se sice snesl před branku, ale obrana Mariners si dokázala snadno poradit.

5
    Hostující celek se pokoušel něco vymyslet na útočné polovině, Millar vybojoval autové vhazování.

6
    Millar vhazuje na polovině soupeře, jeho hod byl nepřesný, takže budou rozehrávat domácí hráči, konkrétně brankář Janjetovic.

7
    Mnoho fotbalové krásy úvod zápasu opravdu nenabízí, hraje se spíše ve střední části hrací plochy.

8
    Sydney se pokoušelo o rychlou protiakci, ale jeden z hráčů hrál rukou. Míč tedy mají hosté.

9
    Pain provedl další vhazování Mariners na útočné polovině, ale ani tentokrát své spoluhráče do výraznější šance nedostal.

10
    Další z hostujících akcí byla zblokovaná na rohový kop. Nyní mají optickou převahu hráči Central Coast.

11
    Hosté vinou nepřesné přihrávky přicházejí o míč, od své branky budou rozehrávat fotbalisté Wanderers.

14
    Domácí fotbalisté se nyní dostali na útočnou polovinu, na branku vystřelit se jim nepodařilo.

15
    Millar vede zajímavou akci svého celku, zkoušel to individuálně, ale do šance se nepropracoval.

16
    Patnáct minut hry je pryč, na výraznější šanci v tomto zápase zatím marně čekáme.

17
    Yeboah to zkoušel z velké dálky, jeho rána byla zblokovaná. Nakonec zakončoval Baccus a jeho střelu kryje brankář Kennedy.

19
    Na útočné polovině po domácí hře rukou bude rozehrávat hostující celek.

21
    Jeden z hostujících hráčů leží na hrací ploše, byl Aspropotamitis, kdo absolvoval tvrdý souboj se soupeřem.

22
    Žlutou kartu dostává Riera (Western Sydney Wanderers FC).

23
    Sydney si díky aktivní hře vybojovalo rozehrávku na útočné polovině, Hosté se tak musí bránit tlaku soupeře.

23
    Domácí rozehrávali volný kop. Centr se snesl před branku, jeden z hráčů hlavičkoval a výborně zasáhl Kennedy.

26
    Střídání v týmu Western Sydney Wanderers FC: ze hřiště odchází Kwame Yeboah, přichází Bruce Kamau.

28
    Hosté rozehrávají na útočné polovině, ale byli nuceni se vrátit až prakticky ke své brance, odkud rozehrávají další akci.

30
    Půlhodina hry je pryč a máme tu Drinks Break, tedy přestávku na pití.

32
    Po krátké přestávce pokračuje zápas dál. Domácí fotbalisté se propracovali na útočnou polovinu.

33
    Mnoho šancí tento zápas nenabízí, diváci mnoho fotbalové krásy nevidí.

35
    Jeden z domácích hráčů se odhodlal ke střele ze střední vzdálenosti, jeho projektil byl zblokovaný. Následná rána končí mimo branku. Mourdoukoutas zakončoval.

36
    Žlutou kartu dostává Hoole (Central Coast Mariners FC).

38
    Utkávají se dva nejhorší celky soutěže a kvalita zápasu tomu odpovídá.

39
    Žlutou kartu dostává Brendan Hamill (Western Sydney Wanderers FC).

40
    Jeden z domácích hráčů centroval před branku, ale jeho projektil byl zblokovaný.

41
    Sydney vybojovalo rozehrávku na útočné polovině, ale do výraznější šance se nedostalo.

43
    Dostáváme se do finální fáze hry v prvním poločase, který nabídl velmi málo fotbalové krásy.

43
    Murray zakončoval z otočky rychlou akci svého celku. Jeho přízemní střelu kryje Janjetovic v brance Sydney

45
    Dostáváme se do poslední minuty v poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

45
    Riera byl ve velmi dobré pozici pro zakončení, jeho ránu však zastavila branková konstrukce, domácí se do vedení nedostávají.

45+1
    Tým Sydney Wanderers právě vstřelil branku! Domácí celek se dostává do vedení. Rána TAKERA ELRICHA zapadla přesně do horní části branky. Gólman na míč nedosáhl.

45+5

První poločas mnoho fotbalové krásy nenabídl, ale jednu branku jsme viděli. Trefili se domácí, jmenovitě se dokázal dobrou technickou střelou prosadit Taker Elrich.

46

46
    Střídání v týmu Central Coast Mariners FC: ze hřiště odchází Hiariej, přichází Oar.

47
    Hostující celek se dostal do zajímavé střelecké pozice. Hoole pálil ze střední vzdálenosti, brankáře však neprostřelil. Janjetovic dobře zasáhl.

49
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nyní nikam nežene.

50
    Úvod druhého poločasu mnoho šancí nenabízí, domácí celek se snaží hrát aktivně.

50
    Domácí rozehrávají rohový kop. Centr se snesl před branku, ale obrana nedovolila střelu z první. Následně míč kryje Kennedy.

53
    Baccus to zkoušel dobře, jeho rána z dálky přesní nebyla. Nechybělo ale mnoho.

56
    Hostující Oar poslal přízemní centr před branku, ale obrana si dokázala poradit. Míč získal brankář.

56
    Millar se po centru spoluhráče dostal do dobré střelecké pozice, jeho projektil výborně vytáhl domácí brankář Janjetovic na rohový kop. Ten se následně nepovedl.

60
    Po delší době registrujeme střelu. Z přímého kopu chtěl ohrozit branku Hoole, ale jeho rána byla nepřesná.

62
    Rána jednoho z domácích hráčů končí výrazně nad brankou. Sotirio byl v zakončení hodně nepřesný.

64
    Domácí se pokoušeli rychle přejít do střelecké pozice, Elrich však nedokázal přesněji přihrát.

66
    Sotirio vedl domácí akci, Rierova střílená přihrávka byla zblokovaná, takže uvidíme rohový kop.

67
    Rohový kop byl hodně nepovedený, navíc domácí musí rozehrávat až od své branky, kam hosté dostali míč.

69
    Střídání v týmu Central Coast Mariners FC: ze hřiště odchází Millar, přichází Mallon.

70
    Střídání v týmu Western Sydney Wanderers FC: ze hřiště odchází Oriol Riera, přichází Mitchell Duke.

72
    Sydney kombinovalo na útočné polovině, ale do výraznější šance se nedostalo. Navíc směr hry se otáčí.

72
    Mnoho šancí tento zápas nenabízí. Hrají proti sobě dva poslední týmy v tabulce, čemuž kvalita zápasu odpovídá.

74
    Žlutou kartu dostává Rowles (Central Coast Mariners FC).

75
    Jeden z domácích hráčů zakončoval akci svého týmu. Jeho hlavička byla nepřesná.

76
    Máme tu znovu Drinks Break.

77
    Tým Sydney Wanderers právě vstřelil branku! Domácí celek navyšuje své vedení. Dobrou přihrávku od spoluhráče dostal JAUSHUA SOTIRIO. Ten se dostal do lepší střelecké pozice a míč poslal přesně ke vzdálenější tyčce. Kennedy na tento míč nedosáhl, a tak končí v bráně.
    77. Jaushua SOTIRIO - 2:0

80
    Hraje se na polovině hrací plochy, dostáváme se do poslední desetiminutovky.

80
    Janjetovic bude vykopávat od své branky a nutno poznamenat, že se nikam nežene. V klidu rozehrává.

82
    Jeden z hostujících hráčů nyní zakončoval. Oar to vzal na sebe, jeho rána nebyla přesná. Brankář snadno zasáhl.

83
    Domácí Sydney má nyní převahu, hraje aktivně a vybojovalo další rohový kop.

84
    Centr se snesl před branku, vykopávat bude brankář Kennedy.

85
    Rohový kop mají k dispozici také hosté, míč se snesl před branku a snadno jej získal brankář Janjetovic.

86
    Bonevacia zůstává ležet po souboji na hrací ploše a míří k němu lékaři.

87
    Střídání v týmu Western Sydney Wanderers FC: ze hřiště odchází O'Doherty, přichází Mahazi.

88
    V poklidném tempu se dohrává závěr zápasu, domácí celek míří za výhrou.

89
    Další práce pro domácího brankáře. Janjetovic kryje centr před svou branku.

90
    Sotirio pálil z dobré střelecké pozice, jeho rána končí jen malý kousek mimo branku.

90
    Probíhá poslední minuta poločasu, uvidíme, kolik minut se bude ještě nastavovat.

90+1
    Šest minut se bude nastavovat ke druhému poločasu.

90+2
    Hraje se na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nyní nikam nežene.

90+4
    Mnoho šancí v nastaveném čase k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. O tom, kdo vyhraje, je již rozhodnuto. Mariners měli šance, ale nedokázali je proměnit.

90+5
    Janjetovic bude vykopávat od své branky.

90+6
    To se už dostáváme do poslední nastavené minuty a míč do hry uvede Kennedy.

90+6

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 5:2. Rohy: 4:8. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 15:12.

Western Sydney Wanderers vyhrávají tento zápas 2:0, Mariners měli také šance, ale nedokázali prostřelit výborně chytajícího brankáře Janjetovice. Ten udržel čisté konto. V zápase dvou nejhorších týmu ligy bere body Sydney. (09:36:16)