Chabarovsk – Barys 2:0 (kon.) | Kunlun – Vladivostok 6:3 (kon.) | Novosibirsk – Jekatěrinburg 3:4 (kon.)
Ufa – Kazaň 3:2 (po pr.) | N.Novgorod – Čeljabinsk 2:0 (kon.) | Čerepovec – Riga 4:5 (po pr.)
Nižněkamsk – Petrohrad 0:4 (kon.) | CSKA Moskva – Jaroslavl 2:1 (4:3 po s.n.) | Dynamo Moskva – Magnitogorsk 1:2 (kon.)
Jokerit – HC Slovan 7:1 (kon.) | Soči – Spartak Moskva 2:0 (kon.) | Viťaz – Minsk 4:3 (kon.)
Salavat Julajev Ufa
3:2 (0:0, 1:1, 1:1 - 1:0)
Ak Bars Kazaň
Středa 20.02.2019, 15:00 • Ufa Arena • KHL

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (17:42:31)

Československá stopa v utkání

Jiří Sekáč
    (0+1, čas na ledě – 14:34)

Je dobojováno! Dnes byla snad pětkrát nastřelena branková konstrukce, zápas lépe vypadal pro hosty, kteří ještě 67 vteřin před koncem vedli. Ufa se rozhodla pro hru bez brankáře, což se prokázalo jako správný krok a Hartikainen srovnal. O vítězství domácího celku pak krátce po startu prodloužení rozhodl svou druhou trefou v utkání Larsen, který využil špatného střídání soupeře!

60:37 Philip LARSEN - 3:2

60:37
    Ufa právě vstřelila branku!
    Domácí celek se prosazuje krátce po startu prodloužení! Hosté špatně střídali, čehož využil PHILIP LARSEN. Ten postupoval úplně sám na hostující branku, poté zakončoval přesně k tyči, je rozhodnuto! Asistence: Joonas Kemppainen.

60:01

Ani třetí část hry nám vítěze nepřinesla, k vidění byla branka na každé straně. Po kratší pauza bude následovat prodloužení!

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:34
    Domácí hokejisté vybojovali v úplném závěru ještě jedno vhazování v útočné třetině, do konce zbývá necelá půlminuta.
    58:59 Teemu HARTIKAINEN - 2:2

58:59
    Hra v šesti teď domácím vyšla na jedničku! S první střelou Burmistrova si brankář Podjapolskij poradil. K dorážce se dostal TEEMU HARTIKAINEN. Finský hráč se nemýlil a minutu před koncem srovnal! Asistence: Alexandr Burmistrov.

58:27
    Brankář Metsola zůstal podle očekávání na střídačce, Ufa to zkusí v šesti!

58:27
    Po střele Kadějkina vznikl závar před hostující brankou. Celou situaci vyřešil brankář Podjapolskij, který přerušil hru. Domácí lavička si vyžádala čas na poradu!

57:33
    Tato početní výhoda se domácím hokejistům zatím vůbec nedaří. Hosté bez větších problémů vyhazují přes všechny čáry a střídají.

56:55
    V oslabení mohli skórovat hosté, konkrétně Tkačov. Ten udělal rychlou změnu pohybu a ocitl se sám před Metsolou. Finský gólman ho vychytal betonem!

56:03
    Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Roman Manuchov – 2 min., nedovolené bránění).

55:48
    Obrovský tlak Ufy! Hostující pětice už sotva stojí na nohou, ožili také domácí příznivci, kteří si přejí branku svého týmu!

Štěpán Slovák

Branky a nahrávky: 22. Larsen (Kugryšev, Kemppainen), 59. Hartikainen (Burmistrov), 61. Larsen (Kemppainen) – 39. Zaripov (Lander, Sekáč), 45. Tkačov

Salavat Julajev Ufa: Metsola (Karejev) – Panin (C), Larsen, Koledov, Arzamascev, S. Garejev, Ar. Sergejev, Jelizarov – Hartikainen, Kemppainen, Kugryšev – Burdasov (A), Burmistrov, Tkačov – Soloduchin, Kadějkin, V. Žarkov (A) – Rybin, M. Majorov, Dubrovskij – Šen.
    Ak Bars Kazaň: Podjapolskij (Šaryčenkov) – Manuchov, Jarullin, Judin, Postma, Ljamkin, Batyršin – Azevedo (A), Lander, Sekáč – Lukojanov, Osnovin, Zaripov (A) – Galijev, A. Michejev, Tkačov – Klinkhammer, Svitov (C), M. Gluchov – Voronkov.

Rozhodčí: Akuzovskij, Naumov – Bersenjov, Judin