Chabarovsk – Barys 2:0 (kon.) | Kunlun – Vladivostok 6:3 (kon.) | Novosibirsk – Jekatěrinburg 3:4 (kon.)
Ufa – Kazaň 3:2 (po pr.) | N.Novgorod – Čeljabinsk 2:0 (kon.) | Čerepovec – Riga 4:5 (po pr.)
Nižněkamsk – Petrohrad 0:4 (kon.) | CSKA Moskva – Jaroslavl 2:1 (4:3 po s.n.) | Dynamo Moskva – Magnitogorsk 1:2 (kon.)
Jokerit – HC Slovan 7:1 (kon.) | Soči – Spartak Moskva 2:0 (kon.) | Viťaz – Minsk 4:3 (kon.)
Dynamo Moskva
1:2 (0:1, 1:1, 0:0)
Metallurg Magnitogorsk
Středa 20.02.2019, 17:30 • Megasport Arena • KHL

Děkuji vám za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (19:41:26)

Československá stopa v utkání

Michal Bulíř (Magnitogorsk) – čas na ledě: 16:06, 3 střely na branku.
    Michal Čajkovský (Dynamo Moskva) – čas na ledě: 15:15, 1 střela na branku.

Statistiky utkání:

Střely na branku: 32 – 21.
    Vhazování: 17 – 26.
    Zablokované střely: 7 – 14.
    Hity: 23 – 16.
    Diváků: 6 064.

Vasilij Košečkin (Magnitogorsk) podržel vedení na straně Metallurgu a Jandačova družina si odnáší z dnešního utkání cenné dva body! Zajímavostí je, že se utkání odehrálo bez jediného vyloučení.

59:38
    Timeotu Metallurgu.

59:33
    Alexandr Jerjomenko (Dynamo M.) opět na střídačce, Dynamou zkouší druhé powerplay.

59:09
    Alexandr Jerjomenko (Dynamo M.) se prozatím vrátil do branky, ale patrně se okamžitě vydá zpět na střídačku.

59:09
    Timeout pro Dynamo.

59:05
    Alexandr Jerjomenko (Dynamo M.) na střídačce, Dynamo hraje v šesti bez brankáře.

58:01
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:30
    Dynamo má velký tlak, ale Vasilij Košečkin opravdu potvrzuje svoje kvality.

54:00
    Poslední reklamní pauza. Dynamo se snaží srovnat, ale zatím ani 9 střel v poslední třetině na to nestačilo. Vasilij Košečkin drží Metallurg.

46:01
    Vasilij Košečkin (Magnitogorsk) předvedl vynikající zákrok a podržel vedení na straně Jandačova týmu. Zajímavostí je fakt, že jsme zatím neměli možnost sledovat ani jedno vyloučení v utkání.

44:01
    Ve třetí třetině zatím zasahoval, jak Alexandr Jerjomenko, tak jeho protějšek Vasilij Košečkin proti jedné ráně.

40:01

Další třetina začne přibližně v 19:06.

Střely na branku ve 2. třetině: 14 – 8!

Tomáš Suchánek

Branky a nahrávky: 24. Zackrisson (Volkov, Indrašis) – 8. Rylov (Pakarinen, Rasmussen), 35. Matuškin (N. Shore)

Dynamo Moskva: Jerjomenko (Bočarov) – Hietanen, Koivisto, Volkov, Čajkovský, J. Zajcev, Mironov, Miňejev, Menšikov – Kagarlickij, Zackrisson, Indrašis – Tarasov, Jefremov, Brjukvin – Mojsejev, Mozer, I. Makarov – Pankratov, Muranov, Michajlov.
    Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Zagidulin) – Vereščagin, Antipin, Matuškin, Dronov, J. Birjukov, Rylov, V. Vasiljev – N. Kuljomin, Mozjakin, Ellison – Pakarinen, Rasmussen, Bulíř – Varfolomejev, N. Shore, Ljubimov – Timkin, Několenko, D. Platonov – Dorofejev.

Rozhodčí: Gusevm Romaško – Novikov, Otmachov