Toronto – Edmonton | 6:2 (kon.) | | | New Jersey – Calgary | 1:2 (kon.) | | | NY Rangers – Tampa | 3:4 (po pr.) |
Colorado – Vancouver | 3:2 (2:1 po s.n.) | | | Anaheim – Chicago | 3:4 (kon.) |
Kometa Brno – Vítkovice | 10:1 (po nadst. prodl.) | | | Liberec – Slavia | 5:3 (po nadst. prodl.) | | | Kobra – Chomutov | 4:5 (po pr.) |
Č. Budějovice – Jihlava | 3:5 (1:0 po n.s.n.) | | | Kladno – HC Litvínov | 5:2 (po nadst. prodl.) | | | PZ Kladno – Sparta | 1:5 (po nadst. prodl.) |
Warriors Brno – Přerov | 0:4 (1:0 po n.s.n.) | | | Tábor – Mladá Boleslav | 2:6 (po nadst. prodl.) | | | Pardubice – Havířov | 3:2 (po pr.) |
Mountfield HK – Plzeň | 0:2 (po nadst. prodl.) | | | Třinec – Zlín | 3:5 (0:1 po n.s.n.) | | | HK MD Šumperk – Olomouc | 3:6 (1:0 po n.s.n.) |
Vsetín – Technika Brno | 7:4 (po nadst. prodl.) | | | Žďár n/S – Havlíčkův Brod | 5:3 (po nadst. prodl.) |
Salzburg – Slavia | 5:6 (po pr.) | | | Přerov – Havlíčkův Brod | 6:4 (kon.) | | | Vítkovice – Chomutov | 2:3 (kon.) |
HC Litvínov – Č. Budějovice | 6:1 (kon.) | | | Plzeň – K. Vary | 2:1 (po pr.) | | | Sparta – Mountfield HK | 3:1 (kon.) |
Pardubice – Liberec | 2:1 (1:0 po s.n.) | | | Třinec – Zlín | 2:5 (kon.) | | | Kometa Brno – Vsetín | 3:6 (kon.) |
Havířov – Olomouc | 4:0 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Kladno | 4:2 (kon.) |
Barys – N.Novgorod | 5:4 (po pr.) | | | Jekatěrinburg – Čeljabinsk | 4:2 (kon.) | | | CSKA Moskva – Viťaz | 6:2 (kon.) |
Petrohrad – Spartak Moskva | 2:3 (kon.) |
Nový Bydžov – Náchod | 8:5 (kon.) | | | H. Benešov – Studénka | 2:4 (kon.) | | | Černošice – Poděbrady | 8:3 (kon.) |
Česká Třebová – Moravská Třebová | 5:4 (kon.) | | | Chotěboř – Chrudim | 1:3 (kon.) | | | Žižkov Praha – Hvězda Praha | 3:7 (kon.) |
Litomyšl – Hlinsko | 2:6 (kon.) | | | Světlá nS – Skuteč | 5:3 (kon.) |
po n.s.n. (0:1)
HC Oceláři Třinec
3:5
(0:1, 1:3, 2:1 - N 0:0)
Berani Zlín
Matěj Mojžíš nic dlouho nevymýšlel a střelou nad Klimkovu vyrážečku rozhodl o tom, že i bonusový bod si domů odvezou borci ze Zlína. Ode mě je to pro dnešek vše, příjemný zbytek dne.
(19:50:23)
|
||
Konec zápasu.
|
||
6. série
0:1
|
Hrůzek neproměňuje.
|
|
6. série
0:1
|
Mojžíš proměňuje.
|
|
5. série
0:0
|
Šindelek neproměňuje.
|
|
Sledujte tisíce přímých přenosů na TV Tipsport, největší internetové sportovní televizi!
|
||
5. série
0:0
|
Petrovský neproměňuje.
|
|
4. série
0:0
|
Nábělek neproměňuje.
|
|
4. série
0:0
|
Pánek neproměňuje.
|
|
3. série
0:0
|
Laciga neproměňuje.
|
|
3. série
0:0
|
Przybyla neproměňuje.
|
|
2. série
0:0
|
Chludil neproměňuje.
|
|
2. série
0:0
|
Gazur neproměňuje.
|
|
1. série
0:0
|
Mojžíš neproměňuje.
|
|
1. série
0:0
|
Kašpárek neproměňuje.
|
|
Nadstavbové samostatné nájezdy začínají.
|
||
V prodloužení jsme branku neviděli, a tak o bonusovém bodu rozhodnou samostatné nájezdy.
|
||
65:00
|
Nadstavbové prodloužení skončilo.
|
|
64:43
|
Ramert stál sám před Klimkem, toho však nepřekonal!
|
|
63:15
|
Cienciala hledal Kašpárka, ten však těžký puk který křižoval útočné pásmo nezpracoval.
|
Branky a nahrávky:
24. Hykl (Hrůzek), 46. Kašpárek (Hrůzek), 49. Hykl (Hrůzek) – 17. Laciga (Chludil), 23. Mojžíš, 28. Sýkora (Mojžíš, Nábělek), 35. Ramert (Kráčalík, Chludil), 48. Šindelek (Laciga, Mojžíš)
Rozhodčí: Rapák – Rožánek, Klimek
Diváci:
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:0 Kašpárek (TRI)
0:0 Mojžíš (ZLN)
2. série:
0:0 Gazur (TRI)
0:0 Chludil (ZLN)
3. série:
0:0 Przybyla (TRI)
0:0 Laciga (ZLN)
4. série:
0:0 Pánek (TRI)
0:0 Nábělek (ZLN)
5. série:
0:0 Petrovský (TRI)
0:0 Šindelek (ZLN)
6. série:
0:1 Mojžíš (ZLN)
0:1 Hrůzek (TRI)
HC Oceláři Třinec:
Klimek (Halouzka) – Cienciala, Mošnička, Andrle, Molin, Bujak, Kyselý (A), Hrůzek – Pánek, Raszka, Przybyla, Šotkovský, Kašpárek (C), Petrovský (A), Wawrzkiewicz, Gazur, Tomiczek, Procházka, Hykl
Náhradníci:
Trenér:
Berani Zlín: Hamrla (Synek) – Nábělek, Šimášek, Sýkora, Burian, Šindelek, Čapka, Hoferek (A) – Chludil (C), Tomeček, Ševčík, Mojžíš, Laciga, Ramert, Kráčalík (A), Lavička
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Berani Zlín: Hamrla (Synek) – Nábělek, Šimášek, Sýkora, Burian, Šindelek, Čapka, Hoferek (A) – Chludil (C), Tomeček, Ševčík, Mojžíš, Laciga, Ramert, Kráčalík (A), Lavička
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Rapák – Rožánek, Klimek
Diváci:
René Sasyn