Los Angeles – Chicago 6:3 (kon.) | Boston – New Jersey 1:0 (kon.) | Montreal – Pittsburgh 1:5 (kon.)
Tampa – Ottawa 5:1 (kon.) | Florida – Carolina 3:4 (po pr.) | Toronto – Buffalo 5:2 (kon.)
Arizona – Detroit 3:1 (kon.) | St. Louis – Dallas 1:4 (kon.) | Calgary – Minnesota 2:4 (kon.)
NY Rangers – Washington 2:3 (2:3 po s.n.) | NY Islanders – Philadelphia 1:4 (kon.) | Vegas – Vancouver 3:0 (kon.)
Anaheim – Colorado 2:1 (kon.) | Florida – Ottawa 2:3 (kon.)
St. Louis Blues
1:4 (0:2, 1:1, 0:1)
Dallas Stars
Neděle 03.03.2019, 02:00 • Enterprise Center, St. Louis • NHL

36:17
    Dvě minuty za hrubost dostává MacEachern (STL), hosté mají první přesilovou hru v utkání.

21:37
    Dvě minuty za hákování dostává Hintz (DAL), domácí si zahrají třetí přesilovou hru v utkání.

10:12
    Je pískán další faul. Na trestnou lavici míří za nedovolené bránění Comeau (DAL).

07:23
    První přesilovou hru si zahrají domácí, po nešikovném pádu dostává Comeau (DAL) dvě minuty za podrážení.

Milan Šplíchal

Branky a nahrávky: 36. Pietrangelo (Sundqvist, Edmundson) – 17. Ja. Benn (Fedun), 19. J. Klingberg (Comeau, Janmark), 38. Ja. Benn (Seguin, J. Klingberg), 60. Ja. Benn (J. Klingberg)

St. Louis Blues: Binnington (Allen) – Pietrangelo, Edmundson, Parayko, Bouwmeester, Bortuzzo, Dunn – Tarasenko, R. O'Reilly, Schwartz – Blais, Bozak, Steen – Thomas, Sundqvist, Maroon – Sanford, Barbašev, MacEachern.
    Dallas Stars: Bishop (Chudobin) – J. Klingberg, Lindell, R. Polák, Heiskanen, Lovejoy, Fedun – Radulov, Seguin, Hintz – Spezza, L'Esperance, Ja. Benn – Comeau, Faksa, Janmark – B. Ritchie, Dickinson, Ničuškin.