Německo – Portugalsko 1:0 (kon.)
Německo
1:0 (1:0)
Portugalsko
Pátek 22.03.2019, 20:30 • BWT-Stadion am Hardtwald (Sandhausen) • U20 Elite Tournament

To je ode mne pro dnešek vše, děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (22:27:02)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 2:1. Střely mimo: 3:6. Rohy: 2:0. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 3:9.

Je konec. Domácí si udrželi vedení z 20. minuty a mohou slavit důležité vítězství. Portugalci ani na potřetí v historii Němce neporážejí a v tabulce se posouvají z druhého místa na třetí. Hráčem zápasu byl zvolen brankář Schubert, který držel svůj tým po celý zápas.

90+5

90+3
    Santos se pokoušel vystřelit z dálky, do střely mu však skočil jeden z obránců a akci skvěle zblokoval.

90+1
    Fanoušci nejsou zrovna nadšení, páč žádné velké přerušení nebylo, a tak nikdo nechápe proč se nastavuje 5 minut. To ale hraje hostům do karet, ti mají ještě šanci na vyrovnání.

90
    Rozhodčí překvapivě nastavuje 5 minut.

89
    Portugalci ještě drží míč na svých kopačkách, přihrávají si co to de, ale obrana Německa prostě drží při sobě jako skála.

88
    Poslední dvě minutky, dočkáme se vyrovnání ?

87
    Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází Burnic, přichází Otto.

86
    Střídání v týmu Portugalsko: ze hřiště odchází Dalot, přichází D. Correia.

85
    Následný roh Portugalska, žádnou velkou šanci nepřinesl.
    84. Filipe mířil k pravé tyči, ale Schubert předvádí dobrý zákrok.

84
    Filipe to vzal na sebe a vystřelil přímo na bránu, jeho pokus na přední tyč, však nádherným zákrokem vyrazil brankář Schubert.

83
    Burnic fauluje na hranici vápna. Hosté mají přímý kop z cca 22 metrů.

82
    Portugalcům už moc času nezbývá. Nyní jsou však natlačeni na polovině domácích, uvidíme zda z toho něco bude.