Gruzie – Švýcarsko | 0:2 (kon.) | | | Gibraltar – Irsko | 0:1 (kon.) | | | Malta – Faerské ostrovy | 2:1 (kon.) |
Švédsko – Rumunsko | 2:1 (kon.) | | | Španělsko – Norsko | 2:1 (kon.) | | | Bosna – Arménie | 2:1 (kon.) |
Itálie – Finsko | 2:0 (kon.) | | | Lichtenštejnsko – Řecko | 0:2 (kon.) |
Brazílie – Panama | 1:1 (kon.) |
Albánie – Turecko | 1:2 (kon.) |
Izrael – Polsko | 1:0 (kon.) | | | Česko – Dánsko | 3:1 (kon.) |
Česko – Sev. Irsko | 2:0 (kon.) |
Olympia Radotín – Vltavín | 0:1 (kon.) | | | Písek – Velvary | 3:1 (kon.) | | | Vyšehrad – Benešov | 0:0 (3:4 po pen.) |
Litoměřicko – Domažlice | 0:3 (kon.) | | | Živanice – Králův Dvůr | 2:1 (kon.) | | | Ústí n/O – Zápy | 0:1 (kon.) |
Petřkovice – Uničov | 1:0 (kon.) | | | Rýmařov – Vrchovina | 2:3 (kon.) | | | Líšeň – Vyškov | 1:1 (kon.) |
Frýdek-Místek – Vel. Meziříčí | 2:0 (kon.) | | | Hodonín – Zlínsko | 2:1 (kon.) | | | Uh. Brod – Kroměříž | 1:1 (kon.) |
Hulín – Hlučín | 3:2 (kon.) | | | Val. Meziříčí – D. Benešov | 0:3 (kon.) |
Mladá Boleslav – Ostrava | 0:2 (kon.) | | | Brno – Jihlava | 3:0 (kon.) | | | Slovácko – Karviná | 2:1 (kon.) |
Plzeň – Olomouc | 2:0 (kon.) | | | Hr. Králové – Č. Budějovice | 2:0 (kon.) | | | Pardubice – Příbram | 1:3 (kon.) |
Sparta – Dukla Praha | 0:0 (3:0 po pen.) | | | Mladá Boleslav – Ostrava | 3:3 (4:2 po pen.) | | | Brno – Jihlava | 10:0 (kon.) |
Slovácko – Karviná | 2:3 (kon.) | | | Plzeň – Olomouc | 1:2 (kon.) | | | Hr. Králové – Č. Budějovice | 1:1 (4:3 po pen.) |
Pardubice – Příbram | 3:3 (4:2 po pen.) |
Lipany – Poprad | 2:1 (kon.) | | | Prešov – Žilina B | 0:0 (kon.) | | | B. Bystrica – KFC Komárno | 2:2 (kon.) |
Dubnica – Šamorín | 1:1 (kon.) | | | Bardejov – Pohronie | 1:1 (kon.) | | | L. Mikuláš – Trebišov | 0:2 (kon.) |
konec
TJ Valašské Meziříčí
0:3
(0:0)
FC Dolní Benešov
81
|
První žlutá karta! Zasloužil se o ní nedovoleným zákrokem Kocian. Standartní situace pro domácí klub!
|
Branky:
54. Býma, 63. Haas, 68. Labuda
Rozhodčí:
Diváci:
Karty: 81. Kocian (DBE)
Neproměněná penalta:
TJ Valašské Meziříčí:
Michut – Bartozel, Dekleva (C), Fojtík, Furmánek, Kocian, Kundrát, Michálek, Šichor, Vrána, Žilinský
Náhradníci: Pobořil – Danis, Kadla, Matyáš, Palo, Pop, Sovák, Straka
Trenér:
FC Dolní Benešov: Gross – Býma, Gebauer, Haas, Karčmář, Labuda, Moravec (C), Pecuch, Romaněnko, Rubý, Strakoš
Náhradníci: Chvěja – Adamík, Baránek, Blahuta, Novak, Skroch
Trenér:
Náhradníci: Pobořil – Danis, Kadla, Matyáš, Palo, Pop, Sovák, Straka
Trenér:
FC Dolní Benešov: Gross – Býma, Gebauer, Haas, Karčmář, Labuda, Moravec (C), Pecuch, Romaněnko, Rubý, Strakoš
Náhradníci: Chvěja – Adamík, Baránek, Blahuta, Novak, Skroch
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
Jan Štokman