St. Louis – Vancouver 3:2 (2:0 po s.n.) | Florida – New Jersey 3:4 (po pr.) | Philadelphia – Carolina 3:4 (kon.)
Pittsburgh – NY Rangers 3:4 (po pr.) | Detroit – Buffalo 1:7 (kon.) | Washington – NY Islanders 0:3 (kon.)
Ottawa – Columbus 2:6 (kon.) | Montreal – Toronto 6:5 (2:1 po s.n.) | Nashville – Chicago 5:2 (kon.)
Dallas – Minnesota 3:0 (kon.) | Calgary – Edmonton 1:3 (kon.) | Arizona – Winnipeg 2:4 (kon.)
Los Angeles – Vegas 5:2 (kon.) | San Jose – Colorado 5:2 (kon.)
Dallas Stars
3:0 (0:0, 0:0, 3:0)
Minnesota Wild
Neděle 07.04.2019, 02:10 • American Airlines Center, Dallas • NHL

57:31
    Tak to byl parádní zákrok Bishopa!!! Suter už měl před sebou zcela prázdnou bránu, ale obránce Minnesoty byl vychytán lapačkou domácího brankáře.

53:55
    Tyler Fedun (DAL) je vyloučen na dvě minuty za hákování, a tak si Wild zahrají svou druhou přesilovou hru v utkání.

52:01
    Wild však zkouší svou coach challenge, protože se hostujícímu trenérovi zdálo, že zde došlo k bránění brankáři. Nicméně rozhodčí rozhodli, že branka platí.
    52:01 Tyler PITLICK - 3:0

52:01
    Dallas právě vstřelil branku!
    Stars navyšují své vedení! Dickinson ve středním pásmu posunul puk do jízdy Hintzovi, který se s ním natlačil až před Stalocka, který jeho pokus zastavil, ale následně se k puku dostal TYLER PITLICK, který už ho dorazil za zmateného Stalocka, jenž vůbec nevěděl, že je puk u jeho betonu. Asistence: Roope Hintz, Jason Dickinson.
    48:55 Tyler SEGUIN - 2:0

48:55
    Stars udrželi útočné pásmo, když byl u modré čáry faulován Benn, který ještě v leže posunul puk na Oleksiaka, který ihned vystřelil a před bránou stál TYLER SEGUIN, jenž si kotouč zpracoval a následně ho poslal do hostující klece. Asistence: Jamie Oleksiak, Jamie Benn.

47:48
    Klingberg vyslal Faksu do samostatného úniku, jenže toho vychytal Stalock, když český útočník mířil přímo do středu brány.
    42:44 Tyler SEGUIN - 1:0

42:44
    Stars využívají přesilovou hru! TYLER SEGUIN obdržel přihrávku do levého kruhu, odkud ihned vypálil a jeho rána prošla až do brány Wild! Asistence: Alexander Radulov, John Klingberg.

42:03
    Greg Pateryn (MNS) dostává dvě minuty za podražení, a tak si Stars zahrají svou třetí přesilovou hru.

39:42
    A tak pozor branka Minnesoty neplatí! Wild se totiž do útoku dostali díky ofsajdu, na což si Stars nechali posvítit a rozhodčí jim to nakonec dali za pravdu.

39:23
    Fiala se s pukem dostal až před Bishopa, kde nakonec jeho střelu domácí brankář vyrazil.

38:05
    Před bránou Minnesoty nyní bylo hodně horko, když nejdříve střílel Janmark a následně se pokoušel dorážet Spezza, ale nikomu se nepodařilo dostat puk do brány.

31:18
    Seguin nyní připravil velkou šanci pro Radulova, kterého však vychytal Stalock.

29:10
    Ihned po svém návratu z trestné lavice se do sebe Radek Faksa (DAL) a Nick Seeler (MNS) pustili, jako vítěz nakonec odešel domácí útočník.

27:05
    Na dvě minuty za hrubost jsou současně vyloučeni Radek Faksa (DAL) a Nick Seeler (MNS).

24:28
    Cogliano se s pukem dostal až do mezikruží a jeho následnou střelu se Stalockovi podařilo vyrazit mimo svou klec.

20:43
    Na ledě nyní bylo šest bruslařů Minnesoty, a tak si Dallas zahraje další přesilovou hru.

16:16
    Comeau předjel obránce Wild, aby se dostal dříve k puku a následně přihrál mezi kruhy Coglianovi, jehož okamžitá střela skončila u Stalocka.

13:39
    Stars si zahrají přesilovou hru, když je na dvě minuty za podrážení vyloučen Brodin (MNS).

11:27
    Minnesota si zahraje přesilovou hru, když je na dvě minuty za hákování vyloučen Alexander Radulov (DAL)

11:17
    Hosté jeli ve dvou na jednoho, kde Sturm nakonec nahrál Fialovi, jehož střelu však Bishop vyrazil.

02:55
    Benn vyslal svým pasem Hintze a Pitlicka do útoku dvou na jednoho, kde nakonec i první jmenovaný přihrál svému spoluhráči, jehož však vychytal Stalock.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 43. Seguin (Radulov, J. Klingberg), 49. Seguin (Oleksiak, Ja. Benn), 53. Pitlick (Hintz, Dickinson)

Dallas Stars: Bishop (Chudobin) – Lindell, J. Klingberg, Heiskanen, R. Polák, Oleksiak, Fedun – Dickinson, Seguin, Radulov – Ja. Benn, Hintz, Pitlick – Cogliano, Faksa, Comeau – Janmark, Dowling, Spezza.
    Minnesota Wild: Stalock (Dubnyk) – Suter, Spurgeon, Brodin, Bitetto, Seeler, Pateryn – Donato, E. Staal, Kunin – Zucker, J. Eriksson Ek, Fiala – Greenway, Sturm, V. Rask – M. Foligno, Fehr, Åberg.