Slovensko – Česko 0:2 (kon.)
St. Louis Blues
2:4 (1:3, 0:0, 1:1) Stav série: 1:1
Dallas Stars
Sobota 27.04.2019, 21:20 • Enterprise Center, St. Louis • Play-off NHL • Semifinále Z. konference

57:15
    Jaden Schwartz si nyní najel do brankoviště, kam poté dostal přihrávku. Mezi betony se zblízka ovšem neprosadil! Roope Hintz poté vyhodil kotouč mimo ledovou plochu a Blues mají přesilovku!

52:39
    A bude se vylučovat, dvě minuty dostává domácí bojovník David Perron, který udělal naprosto blbost. Bishop jej v předbrankovém prostoru lehce postrčil, což mu Perron vrátil.

36:01
    Enterprise Center na nohou! Esa Lindell provokoval Sundqvista, který se neměl zájem prát. Zezadu pak přijel John Klingberg, který domácího hráče surově srazil k zemi. Švédský bek musí být rád jen za dvouminutový trest!

31:37
    Hned po vhazování přišel faul na straně hostujícího družstva. Blake Comeau zahrál vysokou holí proti Schwartzovi a dostává dvě minuty. Šance pro Blues.

29:28
    Radek Faksa se poté u levého mantinelu pokoušel něco vymyslet a David Perron jej po sérii faulů nakonec poslal k zemi. Domácí útočník inkasuje dvě minuty za držení.

20:00
    Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Patrick Maroon – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Dallas Stars (Mattias Janmark – 2 min., hrubost).

18:41
    Vince Dunn dostal přihrávku před branku, ale tam se mu ideálně zakončit nepovedlo. Poté ale Radek Faksa hákoval a domácí mají dvojnásobnou výhodu!

17:05
    První přesilovku v utkání a na lavici hanby jde obránce Taylor Fedun. Ten ve středním pásmu fauloval jednoho z domácí a za nedovolené bránění inkasuje dvojku.

13:04
    Následně se oba celky dostaly do první rozmíšky. Hvězdy Tarasenko a Benn se vzájemně krosčekovaly a oba jdou na lavici hanby. Domácího střelce se zastal bek Parayko. Hrát se bude ve čtyřech.

David Panuška

Branky a nahrávky: 15. Parayko (R. O'Reilly, Perron), 42. Schwartz (Parayko) – 8. Hintz (Zuccarello, Dickinson), 14. Heiskanen (Hintz, Zuccarello), 15. Janmark (Dickinson), 60. Hintz (Ja. Benn)

St. Louis Blues: Binnington (Allen) – Gunnarsson, Pietrangelo, Bouwmeester, Parayko, Edmundson, Dunn – Perron, R. O'Reilly, Tarasenko – Schwartz, B. Schenn, Sundqvist – Maroon, Bozak, Thomas – Fabbri, Barbašev, Steen.
    Dallas Stars: Bishop (Chudobin) – Lindell, J. Klingberg, Heiskanen, R. Polák, Fedun, Lovejoy – Ja. Benn, Seguin, Radulov – Dickinson, Hintz, Zuccarello – Cogliano, Faksa, Comeau – Janmark, Dowling, Spezza.

Rozhodčí: Pollock, St-Laurent – Devorski, Berg

Diváci: 18 285