Plzeň – Hr. Králové 1:1 (kon.) | Olomouc – Liberec 1:2 (kon.) | Ostrava – Bohemians 1905 1:3 (kon.)
SK Sigma Olomouc
1:2 (1:1)
FC Slovan Liberec
Neděle 28.04.2019, 13:00 • Andrův stadion, Olomouc • Juniorská liga – O titul • 5. kolo
    90+2. - 1:2 NEŠICKÝ

90+2
    Liberec právě vstřelil branku!

A hosté se přeci jen dočkali! Po poměrně nenápadné akci se k míči dostal ALEŠ NEŠICKÝ a pohotovým zakončením posílá minutu před koncem svůj celek do vedení!
    25. Pavel ZIFČÁK - 1:1

25
    Olomouc právě vstřelila branku!

Tento stav ale neplatí ani minutu, když hned z první akce po rozehrání střílí olomoučtí vyrovnávající gól! Autorem branky je PAVEL ZIFČÁK.
    24. Erik MICOVČÁK - 0:1

24

Hostující hráči velmi dobře zformovali obranu, získali míč a poté vyrazili do protiútoku, během kterého předvedli tři rychlé a přesné přihrávky, které zasluženě končí úvodní brankou utkání. Střelcem je ERIK MICOVČÁK.