Pondělí 29.04.2019, 20:302. německá Bundesliga • 31. kolo

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (22:26:38)

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 4:4. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 15:17.

Je konec! Duisburg nakonec uhrál s Arminiou Bielefeld remízu 2:2. ostující Arminia vlétla do zápasu hodně aktivně a Andreas Voglsammer už po osmi minutách otevřel skóre! Hosté mohli přidat i druhou branku, jenže tentokrát zachránila Duisburg tyč! Domácí po dvaceti minutách našli cestičku k vyrovnání, když se trefil Stanislav Iljutčenko. Po změně stran se hrálo mnohem bojovně. Až v 62. minutě zahrávali hosté penaltu, kterou proměnil Voglsammer. Dvacet minut před koncem dostal červenou kartu hostující stoper Behrendt a z následného přímého kopu vyrovnal Wolze. Další branka už ale nepadla.

90+4

90+3
    Wolze zatáhl soupeře za dres a za svůj faul dostává žlutou kartu!

90+2
    Klos dostal přihrávku na polovinu soupeře, jenže nikdo v černém dresu jeho průnik znovu nepodpořil. Zdá se, že Arminia je spokojená s bodem.

90+1
    Nastavují se tři minuty!

90
    Klos si zpracoval nákop na hranici pokutového území, jenže byl sám proti přesile obránců a z otočky trefil jen hrudník jednoho ze soupeřů.

89
    Klos prošel s míčem u nohy až na polovinu hřiště, jenže v souboji s domácím stoperem si pomohl nedovoleným zákrokem.

88
    Domácí mohli rozhodnout o svém vítězství! Iljutčenko se z hranice velkého vápna opřel do odraženého míče, ale Ortega vytáhl zákrok večera!

87
    Po dalším rohovém kopu se do zakončení dostal právě Hajri, jenže jeho hlavička letěla až z hranice pokutového území a brankář Ortega si připsal snadný zákrok.

86
    Hajri zahrávala rohový kop domácího celku. Jeho centr přiletěl na malé vápno, nicméně brankář Ortega vystartoval z branky a vyboxoval míč do bezpečí.

85
    Yabo zastavil rodící se akci domácího celku a dostává žlutou kartu.

84
    Arminia zahrávala přímý kop v blízkosti pokutového území. Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, jenže nikdo v černém se nedostal k hlavičce.

83
    Prietl dostal přihrávku do blízkosti pokutového území, jenže jeho pobídka vnějším nártem skončila na noze prvního obránce v bílém dresu.

82
    Žlutou kartu dostává Locoqui (DSC Arminia Bielefeld).

81
    Střídání v týmu MSV Duisburg: ze hřiště odchází Nauber, přichází Engin.

80
    Hostující brankář dostal hodně prudkou malou domů a raději odkopl míč daleko od vlastní branky. Na jeho pobídku nedosáhl nikdo v černém.