Dánsko – Česko U19 | 1:4 (kon.) | | | Slovensko – Německo | 3:0 (kon.) |
K. Vary – Jekatěrinburg | 2:4 (kon.) | | | Olomouc – Kokšetau | 2:3 (2:3 po s.n.) | | | Litoměřice – Litvínov | 2:4 (kon.) |
Chomutov – Ústí n/L | 6:3 (kon.) | | | Kladno – Slavia | 6:4 (kon.) | | | Přerov – Opava | 2:4 (kon.) |
Olomouc – Havířov | 2:4 (kon.) | | | Mountfield HK – Pardubice | 7:4 (nedohr.) |
Finsko – Česko | 3:5 (kon.) | | | Česko – Velká Británie | 10:5 (kon.) |
Česko – Belgie | 16:1 (kon.) |
Plzeň – Mountfield HK | 4:2 (kon.) |
po s.n. (2:3)
HC Olomouc
2:3
(1:0, 0:1, 1:1 - 0:0)
Arlan Kokšetau
53:31
|
Početní výhoda pro Kokšetau, Dujsík (OLO) seknul protihráče a putuje na trestnou lavici.
|
|
48:52
|
Síly na ledě se vyrovnají, Laš (OLO) dostává dvě minuty za držení protihráče.
|
|
47:27
|
Domácí mají šanci na vyrovnání, Korabejnikov (AKO) dostal dvě minuty za hákování.
|
|
37:07
|
Tomeček měl dobrou rychlost a dostával se do útočného pásma, na své cestě byl však nedovoleně zastaven a Borovikov (AKO) dostal dvě minuty za držení.
|
|
33:23
|
Hostů bylo na ledě šest, takže obdrželi dvě minuty, které odpyká Petrov.
|
|
23:44
|
Kořenek (OLO) si v útočném pásmu pomohl nedovoleně a dostává dvě trestné minuty.
|
|
18:10
|
Strapáč s Klimkem jeli do přečíslení dvou proti jednomu, situaci trochu překombinovali, nicméně poté se před brankou strhla menší šarvátka, kterou rozhodčí ocenili dvěma minutami pro Strapáče (OLO) a Grebenčšíkova (AKO).
|
|
05:35
|
První přesilová hra v utkání pro Hanáky, Šitikov (AKO) v útočném pásmu podrazil protihráče a putuje na dvě minuty na trestnou lavici.
|
Branky a nahrávky:
5. Klimek (Kolouch), 51. Ostřížek – 24. Borovikov (Berdnikov), 45. Hraško, rozh. náj. Berdnikov
Rozhodčí: Kika, Obadal – Hanzlík, Bryška
Diváci:
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:0 Nahodil (OLO)
0:1 Kiselev (AKO)
2. série:
0:1 Ostřížek (OLO)
0:2 Lenďák (AKO)
3. série:
1:2 Irgl (OLO)
1:2 Tverdochlebov (AKO)
4. série:
2:2 Klimek (OLO)
2:2 Potajčuk (AKO)
5. série:
2:2 Knotek (OLO)
2:3 Berdnikov (AKO)
HC Olomouc:
Lukáš (Mokrý) – Hlaváč, Vyrůbalík, Dujsík, Rutar, Vosátko, Valenta, Škůrek, Rašner – Irgl, Knotek, Ostřížek, Klimek, Kolouch, Strapáč, Tomeček, Nahodil, Burian, Hecl, Kořenek, Laš
Náhradníci:
Trenér:
Arlan Kokšetau: Pereťjagin (41. Pološkov) – Gevel, Borovikov, Hraško, Seleznev, Korabejnikov, Grebenčšikov, Jegorov, Lenďák – Markelov, Starý, Berdnikov, Borovkov, Potajčuk, Čerkasov, Kiselev, Timošenko, Ivanov, Baznehov, Šitikov, Rachmanov, Tverdochlebov, Petrov, Achmetov
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Arlan Kokšetau: Pereťjagin (41. Pološkov) – Gevel, Borovikov, Hraško, Seleznev, Korabejnikov, Grebenčšikov, Jegorov, Lenďák – Markelov, Starý, Berdnikov, Borovkov, Potajčuk, Čerkasov, Kiselev, Timošenko, Ivanov, Baznehov, Šitikov, Rachmanov, Tverdochlebov, Petrov, Achmetov
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Kika, Obadal – Hanzlík, Bryška
Diváci:
Kamila Ludwigová