Kutná Hora – Meteor 0:1 (kon.) | Dvůr Králové – Benátky n/J 3:1 (kon.) | Kladno – Ostrov 2:0 (kon.)
Louny – Brandýs n/L 0:2 (kon.) | Petřín Plzeň – Hostouň 1:2 (kon.) | Komárov – Hořovicko 1:0 (kon.)
Chomutov – Neratovice 1:0 (kon.) | P. Kopanina – Ostrá 1:3 (kon.) | Skalice – Libiš 0:2 (kon.)
Slaný – Přeštice 3:2 (kon.) | Štětí – Velké Hamry 3:4 (po pr.) | Srbice – Brozany 2:2 (3:2 po pen.)
Náchod – Horky n/J. 3:0 (kon.) | Březová – Doubravka 3:2 (kon.) | Cheb – Zbuzany 3:5 (kon.)
Hlinsko – Kolín 0:1 (kon.) | Moravská Třebová – Vysoké Mýto 0:5 (kon.) | Beroun – Tn. Rakovník 3:0 (kon.)
Admira Praha – Živanice 2:1 (kon.) | Letohrad – Čáslav 1:0 (kon.) | Libčany – Nymburk 3:2 (kon.)
Mar. Lázně – Rakovník 2:0 (kon.) | Č. Lípa – Motorlet 2:2 (2:3 po pen.) | N. Včelnice – Sedlčany 0:10 (kon.)
Nové Sedlo – Souš 0:5 (kon.) | Rokycany – Aritma 1:2 (kon.) | Poříčany – Český Brod 2:4 (kon.)
po penal. (2:3)
FK Arsenal Česká Lípa
2:2 (1:1)
FK Motorlet Praha
Sobota 03.08.2019, 17:00 • Městský stadion Česká Lípa • MOL Cup • Předkolo

Já se s vámi loučím, přeji vám příjemný zbytek sobotního večera. Mějte se hezky! (19:37:41)

Arsenal však nedokázal proměnit tři penalty, s čímž se vyhrává těžko. Z postupu se tedy nakonec radují Pražané, jejichž cestu do dalšího kola stvrdil rozhodující penaltou Radek Žaloudek.

Dramatické utkání předkola MOL Cupu končí, po remíze 2:2 a penaltovém triumfu 3:2 postupuje do další fáze Motorlet Praha, ale jako favorit se dnes natrápil, protože divizní Česká Lípa mu byla více než důstojným soupeřem.

5. série
    2:3
    Neudržel, protože jeho střela k levé tyči končí v náručí Marka Vyčichla.

Udrží Karel Kaňkovský naděje České Lípy?

4. série
    2:3
    Úspěšný byl také Radek Žaloudek, po jehož trefě vede Motorlet 3:2. Domácí musí proměnit.

4. série
    2:2
    Podruhé v utkání si postavil míč Lukáš Valta, který poslal míč do břevna a od něho poslal míč za brankovou čáru! Parádní gól – 2:2.

3. série
    1:2
    Naděje pro Arsenal žije! Tomáš Rossmann totiž posílá míč do pravé tyče a po třech sérií vede Motorlet 2:1.

3. série
    1:2
    Jdeme do trháku! Patriku Novákovi penalta nesedla a jeho střelu k levé tyči brankář vyrazil. Motorlet už je velmi blízko.

2. série
    1:2
    Druhým exekutorem hostů byl David Radosta, který tentokrát uspěl a po prvním gólu v utkání přidal i proměněnou penaltu do středu branky. Motorlet vede 2:1.

2. série
    1:1
    Vyrovnat mohl Lukáš Mígl. Kapitán Arsenalu si postavil míč a parádní tvrdou střelou k tyči vyrovnal na 1:1.

1. série
    0:1
    Vhozenou rukavici využil Jakub Jonáš, který uklidil míč nekompromisně pod břevno – na penalty 0:1.

1. série
    0:0
    Jako první se postavil na penaltu domácí Pavel Malý, ale jeho špatně kopnutá penalta míří vedle levé tyče.

Střílení penalt začíná.

Vše už se ale odehrálo po odpískání. Fanoušci v České Lípě tak uvidí největší možné drama, protože po remíze 2:2 rozhodnou penalty.

120
    Druhé prodloužení skončilo.

120
    Emoce stoupají. Na polovině hřiště došlo k dalšímu ostrému faulu, po němž se do hádky dostala dvojice Karel Kaňkovský – Radek Žaloudek. Když urostlejší domácí útočník vyzval soupeře ke konfrontaci, oba se rozešli po svých a zůstalo jen u slovní přestřelky.

119
    Brankář Antonín Kadlec je ale v prodloužení velmi jistý a ze vzduchu stáhl další z vysokých centrů. Tlak Motorletu však pokračuje.

118
    Centr z pravé strany odvrátil jeden z hostujících obránců. Hra se nakonec plynule přesunula na půlící čáru, kde se dopustil obranného faulu jeden z domácích.

117
    Další z mnoha vysokých míčů sklepl Karel Kaňkovský, který si tentokrát kousek za půlící čárou vybojoval faul.

117
    Tlak Pražanů gól nepřinesl. Ve vzduchu už visí penalty.

116
    Motorlet rozehrál standardku na pravou stranu, kde se dostal k nebezpečnému přízemnímu centru, který tvrdě srazil Štěpán Duda, ale naštěstí pro domácí byl jejich brankář Antonín Kadlec pohotový a na brankové čáře míč ukryl ve svém náručí.

115
    Na polovině hřiště šel do skluzu Lukáš Valta (CLI), který srazil soupeře a zaslouženě vidí žlutou kartu.

113
    Reaguje také domácí střídačka. Utkání skončilo pro Štěpána Hodače, kterého nahrazuje Lukáš Mikysa.

113
    Dlouholetý ligový hráč se zkušenostmi ze zahraničí Jan Rajnoch si naběhl do vápna na další centr, ale do zakončení se neprodral a penalty se dožadoval marně.

112
    Motorlet využil pauzu k vystřídání. Trenér stáhl autora druhého gólu Davida Dvorského, kterého nahradí Jakub Jonáš.

112
    Na pokračování hry stále čekáme, protože na útočné polovině leží jeden z domácích hráčů. Hra je přerušena, bude se kopat rohový kop Motorletu.

110
    Motorlet opět předvedl pěknou fotbalovou akci. David Radosta se dostal z obklopení soupeřů, nebezpečně odcentroval na zadní tyč, kam si naběhl Jan Rajnoch a svou hlavičku poslal do náručí Antonína Kadlece.

109
    Velká šance Motorletu gólem nekončí! Na malém vápně dostal přízemní přihrávku z levé strany Oliver Bitto, který nakonec v krkolomné pozici zakončil. Nebýt brankáře Antonína Kadlece, mohli jít hosté potřetí do vedení.

108
    Česká Lípa je aktivnějším týmem, ale její další akce skončila nepřesnou přihrávkou za obranu. Na míči jsou tentokrát hosté a snaží se ho dostat na útočnou polovinu.

106
    Moc nechybělo. Fyzicky už toho má Karel Kaňkovský dost, ale na polovině hřiště opět prodal svou sílu a ukázal svou fotbalovou techniku, když si odstavil obránce a z otočky vyslal tvrdý padající míč. Ač se zprvu zdálo, že se jedná o další marný pokus, míč nakonec padal velmi zajímavě a skončil nad brankou, kde škrtl také brankovou síť.

106
    Začalo druhé prodloužení.

Dnešní utkání je takový frmol, že nestíhá ani časomíra. První prodloužení končíme opět o minutu dříve, tedy ve 104. minutě, ale zřejmě se jedná o technický problém, tak věřme hodinkám hlavního rozhodčího. Za malou chvilku pokračujeme.

105
    První prodloužení skončilo.

105
    Individuálně to zkoušel z velké dálky Karel Kaňkovský, který z otočky vyslal zajímavou, ale nepřesnou střelu bez potřebné razance.

104
    Hra je více rozkouskovaná, a když už některý z týmů zaútočí, nevypracuje si šanci. V posledním případě se to stalo Motorletu, jehož centr z pravé strany byl hodně nepřesný.

102
    Únava se však projevuje na obou stranách, protože přibývá také nepřesností v rozehrávkách a kombinacích. Uvidíme, na koho se nakonec usměje štěstěna a pošle ho do dalšího kola.

101
    Karel Kaňkovský už toho má očividně plné zuby, ale není se čemu divit, protože za dnešních sto minut odvedl spoustu soubojů s obranou soupeře. Tentokrát vybojoval míč pro své spoluhráče, kteří však akci k zakončení nedotáhli.

101
    Nepřesná střela Motorletu končí na brankou České Lípy. Antonín Kadlec rozehrál se svým spoluhráčem nakrátko a zakládá další útok domácích.

99
    Motorlet opět střídá. Utkání končí pro Adama Fotra, naopak si zahraje Oliver Bitto.

99
    Zakroucený míč zaplachtil přímo do rukou připraveného Marka Vyčichla. Motorlet zaútočil, odcentroval do vápna, kde nedokázal míč zkrotit Antonín Kadlec, kterému to ale svým útočným faulem nedovolil hostující útočník.

98
    Obránce Motorletu nedokázal pod tlakem zastavit míč, a ten skončil za brankovou čárou. Rohový kop pro Arsenal.

97
    Českolipští rozehrávají další standardní situaci na polovině hřiště. V první polovině prodloužení jsou zatím nebezpečnější.

95
    Karel Kaňkovský si došel pro faul u postranní čáry a vybojoval svému týmu standardní situaci. Útočník České Lípy následně na centrovaný míč nedosáhl, protože ho stáhl ze vzduchu hostující brankář.

93
    Z defenzivního bloku Arsenalu vyletěl míč na Karla Kaňkovského, který už ale neměl potřebnou rychlost a jeho pokus z poloviny hřiště nemohl mít šanci na úspěch ani při zkratu brankáře v konzolové hře.

93
    Tlak Motorletu pokračuje, zatím bez střelby.

91
    Motorlet obléhal velké vápno, ale k zakončení se nakonec nedostal, protože jeden z útočících hráčů zahrál míč rukou.

91
    Začal první poločas prodloužení.

Rozhodčí už volá hráče na hřiště, tak si skočte pro limču a něco dobrého na zub, protože v pěkném slunečném podvečeru pokračujeme dalších třicet minut.

Rozhodčí Václav Ježek foukl do píšťalky a ukončil dramatickou bitvu, ve které outsider z České Lípy dotáhl utkání s Motorletem Praha do prodloužení. Blíže vítězství však byli hosté, kteří deset minut před koncem vedli zásluhou Davida Dvorského, ale Arsenal o pět minut později lacinou brankou Patrika Nováka vyrovnal a poslal utkání do nastavení.

90
    Druhý poločas skončil.

89
    Krátce po střídání stříleli domácí, jejichž pokus letěl těsně nad břevnem. Blíží se nám prodloužení.

88
    Třetí střídání Arsenalu "odnesl" Milan Lakatoš, kterého nahradil Adam Dlouhý.

88
    K exekuci přímého kopu se postavil samotný faulovaný, jenž se zřejmě pokoušel vystřelit, ale jeho pokus letěl na místní zahradu kousek za brankou.

87
    Českolipští budou navíc zahrávat další standardní situaci na útočné polovině, kde zůstal po souboji s Janem Rajnochem ležet Karel Kaňkovský.

85
    Česká Lípa právě vstřelila branku!
    Drama pokračuje! Na centr z pravé strany Karel Kaňkovský nedosáhl, ale k odraženému míči se dostal PATRIK NOVÁK, jenž z velkého úhlu zaskočil Marka Vyčichla. Tento gól si hostující brankář za rámeček rozhodně nedá – 2:2.

85
    Arsenal drží míč na útočné polovině, ale Motorlet se úspěšně brání.

84
    Centr Jana Rajnocha byl odvrácen, přesto se domácí museli nadále bránit. To se jim nakonec podařilo a mohou vhazovat blízko svého vápna.

83
    Česká Lípa se nevzdává a sympaticky jde za vyrovnáním. Při své snaze ale o míč přišla a rychlý brejk zastavil za cenu faulu a žluté karty Tomáš Karlík (CLI).

81
    Nutno říci, že Motorlet si druhý gól zasloužil. Bude zajímavé, jak se domácí v závěru s nepříznivým výsledkem popasují.

80
    Motorlet právě vstřelil branku!
    Rostoucí tlak Motorletu nakonec končí efektivně. DAVID DVORSKÝ dostal ve vápně zajímavou přihrávku za obranu, připravil si míč a pohotově ho uklidil do branky bezmocného Antonína Kadlece – 1:2.

80
    Rozhodčí si vyslechl nespokojenost místních tribun, zaplněných více než dvěma stovkami diváků, kterým se nelíbil útočný faul na polovině Motorletu.

78
    Na zajímavý padáček za obranu si naběhl Filip Kutina, který předběhl obránce a pokusil se přehodit Antonína Kadlece, jenž ve výskoku míč vyrazil a společně s obránci odvrátil nebezpečí.

77
    Motorlet zahrával rohový kop, při němž se ocitl v souboji domácí hráč s Davidem Radostou. Autor jediného gólu hostí dal bolest najevo hlasitým výkřikem, kterým napodobil českolipského brankáře.

75
    Kombinace kolem velkého vápna, jejímž režisérem byl také bývalý reprezentant Jan Rajnoch, skončila neúspěchem. Zaútočit mohou domácí.

73
    Už teď můžeme s jistotou říci, že dnešní vítězství bude pro jakýkoliv z týmů vybojované. Na míči jsou aktuálně hosté, kteří si vybojovali vhazování v blízkosti rohového praporku.

71
    Oba týmy střídají. Za domácí opouští hřiště Martin Žižka a přenechává své místo Patriku Novákovi, naopak na druhé straně končí utkání pro Ondřeje Jandu, místo kterého vběhl na hřiště Filip Kutina.

70
    Zhruba dvě stovky diváků pouze zahučely po střele hostujícího hráče z velké vzdálenosti, která nakonec skončila až na pravé tyči!

68
    Hluchá část zápasu se odehrála převážně na polovině hřiště bez nebezpečné akce na obou stranách.

66
    Zakroucený míč však zamířil vysoko nad branku. Bude se odkopávat od domácího brankáře.

65
    Opakuje se situace z prvního poločasu! V blízkosti vápna fauloval jeden z domácích, takže David Radosta si zopakuje přímý kop, ze kterého v prvním poločase poslal svůj tým do vedení.

64
    Ke svému spoluhráči se přidal také útočník Karel Kaňkovský (CLI), který tak nabídl soupeři rozehrávku na polovině hřiště.

63
    Na hřišti začíná houstnout atmosféra. Po dvou faulech v blízkosti vápna se domácí zlobili a na hřišti vznikla i menší strkanice. Vzápětí se na polovině hřiště dopustil faulu Lukáš Valta (CLI) a dostal žlutou kartu.

61
    K prvnímu střídání sáhli také hosté. Velmi dobrý výkon dnes předvedl Matěj Podzemský, jenž přenechává místo Tomáši Rossmannovi.

60
    První hodinu hry zakončili útočnou kombinací domácí, jejichž vysoký centr skončil v náručí brankáře. Ač je Motorlet více na míči a vytvořil si více šancí, outsider dnešního utkání s ním hraje více než vyrovnanou partii, která je zatím nerozhodná 1:1.

59
    Brejk Arsenalu v podání Martina Žižky k ohrožení pražské branky nevedl, naopak opět útočil Motorlet, ale bez výraznější šance.

57
    Motorlet předvedl útočnou akci na jeden dotyk kolem velkého vápna, ale střelu z hranice vápna k brance nedostal.

56
    Na další výraznější šanci však nadále čekáme. Na míči byli domácí, ale na útočné polovině ho ztratili a hosté opět útočí.

54
    Obrana Arsenalu si v dnešním utkání dokázala několikrát zavařit, tentokrát se jí málem nevyplatila přihrávka nakrátko mezi stoperem a brankářem, jenž svým odkopem trefil jen napadajícího útočníka.

53
    Pražané jsou v posledních desítkách vteřin aktivnějším týmem, z čehož vzešel také rohový kop. Jeho exekuce nakonec skončila nepřesnou hlavičkou.

51
    Máme tu první střídání. Hřiště opouští držitel žluté karty Tomáš Vodrážka, kterého nahrazuje Tomáš Karlík.

50
    Zajímavá šance Motorletu. V podobné vzdálenosti, ale tentokrát z rohu velkého vápna, zahrával přímý kop David Radosta, jenž v tomto případě neuspěl.

49
    Na druhé straně zahrozil Motorlet, když se dostal k nevyzpytatelnému centru na malé vápno. Za pokřiku domácího brankáře "ty p**o, tam nejsem" se nakonec hostující útočník dostal k nepřesné hlavičce, jež zamířila mimo tři tyče.

48
    Na druhé straně se Českolipští dostali k centru z pravé strany, který protečoval hostující obránce na hlavičku Karla Kaňkovského, jehož hlavička mířila nad branku.

46
    Povedená kombinace hned na úvod druhého poločasu přišla z dílny Motorletu. Akce na jeden dotyk kolem vápna nakonec skončila střelou Matěje Podzemského vedle pravé tyče.

46

Motorlet vstoupil do utkání lépe, a když se po sedmi minutách postavil k přímému kopu David Radosta, bylo to 1:0 pro hosty. Jejich radost však netrvala dlouho, protože krátce poté neproměnili penaltu a domácí přidali na aktivitě, což jim přineslo ovoce. Krátce po půlhodině hry pak nezakončil gólovou šanci Štěpán Hodač, ale litovat nemusel, protože vzápětí kopali penaltu také domácí a Lukáš Valta vyrovnal.

Rozhodčí Václav Ježek trošku překvapivě ukončil první poločas, což se nezdálo ani hráčům, kteří upozorňovali na to, že na časomíře svítí 44. minuta. Důležité ale je, že končí první poločas, po němž se jde do kabin za nerozhodného stavu 1:1.

45

44
    Zhruba minutu se nehrálo poté, co se na hřišti ocitl jeden z domácích hráčů a hosté sportovně míč zakopli. Už se ale pokračuje na polovině hřiště.

42
    Útočná kombinace Pražanů pokračuje. Do míče se opřel neúspěšný exekutor penalty, který vyslal zajímavou střelu těsně nad levý horní růžek domácí branky.

40
    Antonín Kadlec nemusel zasahovat ani tentokrát, jelikož dalekonosná střela hostujícího hráče mířila velmi vysoko nad domácí branku!

39
    Motorlet zahrozit nedokázal, ale nadále kombinuje na útočné polovině hřiště. Českolipský celek se však zatím úspěšně brání a soupeře do zakončení nepouští.

38
    Na levé straně vedle velkého vápna si počínal nedovoleně Tomáš Vodrážka (CLI), který vidí první žlutou kartu zápasu.

37
    Zajímavá situace se naskytla na útočné polovině Arsenalu. Motorlet zkusil ofsajdovou past, při které šli dva českolipští fotbalisté sami na branku, ale když se první dotkl míče, vyletěl praporek čárového nahoru. Zdálo se, že kdyby se míče dotkl druhý z hráčů, mohla hra pokračovat.

35
    Na levé straně Motorletu výborně pracuje záložník Matěj Podzemský, který vybojoval pro svůj tým další rohový kop. Neúspěšný.

33
    Domácí ožili a okamžitě si vybojovali faul na útočné polovině. Centrovaný míč ale nikoho z českolipských fotbalistů nenašel.

32
    A domácí exekutor LUKÁŠ VALTA si počínal mnohem lépe, než jeho protějšek. Bezpečnou střelou do středu branky vyrovnal stav utkání.

30
    Českolipští si však mohou vzápětí spravit chuť! Pražané si totiž nedokázali poradit s kombinací domácích a podruhé v utkání uvidíme penaltu, tentokrát na druhé na straně.

29
    Obrovská šance domácích! Po pravé straně se prodral do centru Milan Lakatoš, po jehož pasu se na malém vápně neúspěšně natahoval Štěpán Hodač, ale na míč nedosáhl. Velká škoda pro domácí.

28
    Také domácí kotel musel pokývat hlavou po poslední akci Motorletu, který předvedl rychlou sérii přihrávek v rychlosti, po níž se dostal k centru. Na centr z levé strany velkého vápna ale hostující útočník nedosáhl. Bude se odkopávat od domácí branky, ale za tuto akci si hosté zaslouží pochvalu.

26
    Statistiky si vylepšil Motorlet, který si vybojoval rohový kop, ale zahrozit z něho nedokázal. Následně byl odpískán útočný faul daleko od vápna.

24
    V podobném duchu pokračujeme i nadále. Motorletu dodala vstřelená branka klid, ale po neproměněné penaltě dostali na koně i domácí. Ti však další střelecké nebezpečí nevyprodukovali.

22
    Hra se v posledních minutách změnila na boj ve středu hřiště, kde mají mírně navrch hosté. Na výraznější šanci však čekáme.

20
    Tentokrát domácím fanouškům zatrnulo, když Pavel Malý dával přednost svému brankáři, čehož málem využil hostující útočník.

18
    Arsenal mohl zaútočit, ale svou ofenzivní snahu přehnal Štěpán Hodač, který se dopustil faulu.

16
    Míč si postavil Radek Žaloudek, který ho ale velmi nepovedeně poslal k pravé tyči, kde ho vytáhl Antonín Kadlec!

16
    Motorlet se ale osvobodil a jeho protiútok končí penaltou!

14
    Arsenal zatlačil soupeře na pravé straně, a když už to vypadalo, že hosté míč odvrátí, bojovností ho vybojoval domácí Hodač.

13
    Česká Lípa opět zaútočila po levé straně, kde se pěknou akcí na jeden dotyk dostala až do vápna a k centru, na který bohužel pro domácí nedosáhl ani jeden z útočníků.

12
    Když už Arsenal zahrozí, tak po levé straně. Vybojovaný roh však k ničemu nevedl, tedy ano – k ofsajdu.

11
    České Lípě se nedaří uspět ani dlouhými nákopy. Defenziva hostů si všechny míče dobře hlídá.

9
    Hra pokračuje na polovině domácích, kterým se nedaří přenést hru na útočnou polovinu.

7
    Velká paráda! Motorlet si vybojoval faul před velkým vápnem, což znamenalo přímý kop. V ideální střelecké pozici se ho ujal DAVID RADOSTA, jenž zakroutil míč do pravého horního rohu branky. Nechytatelná střela tak brzy posílá favorita do vedení – 0:1.

5
    Gólovou šanci nepřinesl ani rohový kop o chvilku později, který domácí s problémy odvrátili.

4
    Pěknou akci po levé straně vedl hostující záložník, který obešel jednoho hráče a po souboji s druhým spadl k zemi, ale penalta se nekonala.

3
    Další faul po vzdušném souboji na polovině hřiště – opět ve prospěch domácích.

2
    Úvodní útok si krátce po rozehrávce připsali domácí, ale do zakončení se nedostali. Na druhé straně neuspěli ani Pražané, kteří se na polovině hřiště dopustili faulu.

1

Arsenal Česká Lípa: Kadlec – Lakatoš, Mígl (C), Hodač, Provazník, Vodrážka, Valta, Duda, Malý, Kaňkovský, Žižka
    Náhradníci: Plechatý – Karlík, Dlouhý, Novák, Mikysa, Kučera, Hrdlička

SK Motorlet Praha: Vyčichl – Filip, Čepelák (C), Radosta, Fotr, Podzemský, Janda, Rajnoch, Žaloudek, Soběslav, Dvorský.
    Náhradníci: Hrubeš – Rossmann, Bitto, Kutina, Jonáš, Hurka, Václavík

Rozhodčí: V. Ježek – J. Erlebach, T. Rychtár.

Vzájemné zápasy však slibují zajímavou podívanou, protože v posledních třech duelech padlo celkem 15 branek, což činí průměr pěti gólů na zápas. Pouze jednou se stalo, že by jeden tým neskóroval, a to před necelými deseti lety, když Motorlet zdolal Českou Lípu na domácí půdě nejtěsnějším rozdílem 1:0.

V poháru slavil Arsenal, v lize má navrch Motorlet

Na této úrovni nebývá historie vzájemných zápasů tak bohatá, přesto jednu pohárovou bitvu mezi Arsenalem a Motorletem v minulosti najdete. V roce 2007 se oba týmy utkaly na stejném místě, domácí krátce po poločase vedli, ale hosté v závěru vyrovnali. O postupujícím tak musely rozhodnout penalty, v nichž se po výhře 4:2 radovali Severočeši.

V ligových zápasech má ale navrch Motorlet. V sezoně 2009/2010 se oba týmy radovaly z domácí výhry v ČFL, ale v ročníku 2017/2018 už se v divizi po domácí kanonádě 6:2 a těsné venkovní výhře 2:1 radoval Motorlet.

České Lípě se dařilo v minulosti, Motorlet čeká...

Pražský celek obsadil v předešlé sezoně čtvrtou příčku v divizi B, která mu nakonec zajistila postup do třetí ligy. Motorlet se v prvním soutěžním utkání nové sezony pokusí vylepšit své loňské počínání v MOL Cupu, kde vypadl ve stejné fázi s Horkami nad Jizerou (2:4). Maximem Pražanů je 2. kolo z let 1993 a 1997.

Ač je Česká Lípa v novém tisíciletí na ústupu a její úspěšné roky jsou historií, v minulosti už českolipský stadion hostil památné pohárové bitvy proti Teplicím, Bohemians, Slavii i Liberci, s nímž vždycky Českolipští vypadli ve 3. kole, které je jejich maximem.

Naposledy se do něj ale dostala před sedmi lety, od té doby šla výkonnostně dolů a do MOL Cupu se vrátila až v letech 2016 a 2017, kdy vypadla v předkole. V předešlém ročníku jako účastník krajské soutěže v poháru nestartovala.

Předkolo MOL Cupu pokračuje několika zápasy na severu Čech, z nichž jeden se odehraje na půdě divizní České Lípy, která přivítá nováčka třetí ligy Motorlet Praha. Utkání startuje v 17 hodin, my vám z něho přineseme souhrn všech podstatných událostí.