Petřkovice – Frýdek-Místek 1:3 (kon.) | Rosice – Znojmo 1:1 (kon.) | D. Benešov – Blansko 1:1 (kon.)
Hlučín – Slovácko B 1:0 (kon.)
FC Dolní Benešov
1:1 (1:0)
FK Blansko
Sobota 24.08.2019, 16:30Moravskoslezská fotbalová liga • 4. kolo

Ode mě je to vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (19:59:27)

Je dobojováno! Blansko dnes bylo nebezpečnějším týmem, i tak to vypadalo, že z Dolního Benešova odjede bez bodu. Hosté byli o branku pozadu a museli dohrávat v deseti. V poslední minutě však dokázali srovnat. Výborný výkon dnes předvedl domácí brankář Chvěja, který vychytal několik gólovek soupeře!

90+4

90+3
    Rozhodčí Pfeifer přidal tři minuty nad rámec druhého poločasu. Ta třetí už spěje ke svému konci, ještě jeden rohový kop.

90+2
    Žlutou kartu dostává Radek Buchta (FK Blansko).

90+1
    Je evidentní, že bod je pro hosty málo. I v deseti chtějí rychle hrát, Dolní Benešov teď bude pravděpodobně bránit remízu.

90
    Žlutou kartu dostává Jan Romaněnko (FC Dolní Benešov).
    90. Martin SEDLO - 1:1

90
    Blansko právě vstřelilo branku!
    Hosté se přeci jen prosazují a srovnávají krok! Na zadní tyči zůstal MARTIN SEDLO, který balón sice netrefil podle představ, ovšem míč nakonec skončil v brance!

88
    Blansku už mnoho času nezbývá. Hosté se snaží, ovšem v deseti to mají proti pozorné obraně soupeře velmi těžké.

86
    Jeden z hostujících hráčů se do souboje s brankářem Chvějou dostal pozdě. Rozhodčí nakonec odpískal faul.

85
    Sudí Pfeifer pískal nedovolený zákrok hostujícího hráče ve středovém kruhu. To vyhovuje domácím.

83
    Střídání v týmu FK Blansko: ze hřiště odchází Daniel Přerovský, přichází Jiří Tulaydan.

83
    Střídání v týmu FC Dolní Benešov: ze hřiště odchází Matyáš Blahuta, přichází Tomasz Gomola.

82
    Obrázek hry je nyní pořád stejný. Hosté se snaží, ovšem míč už poněkolikáté skončil v zámezí. Domácí s rozehrávkou nepospíchají.

81
    Střídání v týmu FK Blansko: ze hřiště odchází Filip Žák, přichází Tadeáš Fabuš.
    Střídání v týmu FC Dolní Benešov: ze hřiště odchází Tomáš Gebauer, přichází Lukáš Foitzik.

78
    Uvidíme, jak hosté zvládnou závěr utkání. Musí dotahovat, navíc budou hrát v deseti.

76
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Jiří Huška (FK Blansko).

75
    Kapitán Huška teď po odpískání vrazil do protihráče, který upadl na trávník. Hlavní rozhodčí tuto situaci neviděl a běží ji konzultovat s kolegou na lajně.