Udinese – AC Milán 1:0 (kon.) | AS Řím – Janov 3:3 (kon.) | Cagliari – Brescia 0:1 (kon.)
Sampdoria – Lazio 0:3 (kon.) | Spal – Atalanta BC 2:3 (kon.) | Turín – Sassuolo 2:1 (kon.)
Hellas Verona – Bologna 1:1 (kon.)
Spal
2:3 (2:1)
Atalanta Bergamo
Neděle 25.08.2019, 20:45 • Stadio Paolo Mazza, Ferrara • Italská Serie A • 1. kolo

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:37:12)

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 3:14. Střely mimo: 5:4. Rohy: 2:10. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 13:16.

Utkání končí vítězstvím Atalatny, což se asi čekalo, ale nečekalo se asi již tolik, po jakém průběhu to bude... Spal se v ligové premiéře nadechl k parádnímu výkonu a již ve 27. minutě zápasu vedl 2:0. Pravdou ovšem bylo, že hosté měli více šancí na vstřelení gólu, leč v brance Spalu dnes doslova zářil Beriša.
    Vše se zlomilo ve druhé půli, do které vstoupil Spal výborně, na což museli hosté reagovat střídáním a to se povedlo náramně. Přišel na trávník totiž Muriel, který dvěma góly v 71. a 76. minutě sám zařídil obrat na konečných 3:2 pro Atalantu.

90+4

90+3
    Žlutou kartu dostává Thiago Cionek (Spal).

90+2
    Domácí se ubránili při rohovém kopu Atalanty, míč skončil v autu, domácí vhazují.

90+1
    Rohový kop vybojovali hosté, rozehrávat budou z pravé strany.

90
    Nastavují se čtyři minuty.

89
    A dopředu se ženou domácí, jenže vše je to hodně uspěchané, dostat míč za každou cenu do vápna Atalanty, k vidění je hodně nepřesností, diváci pískají.

88
    A hosté mohli navýšit své vedení, kdyby ovšem Etrit Beriša (Spal) nepředvedl další parádní zákrok, kdy reflexivně nohou vyrazil střelu dnes dvougólového Muriela.

86
    Autové vhazování domácích, z pravé strany, na polovině soupeře... který se také záhy zmocnil míče.

85
    Pierluigi Gollini (Atalanta BC) pozorně četl hru a včas vyběhl ze své branky, aby uzmul míč před dotírajícím Floccarim.

82
    Další v podstatě odevzdaný míč v podání domácích, nepřesný centr z levé strany končí mimo hřiště.

81
    Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Duván Zapata, přichází Rafael Tolói.

80
    Čeká nás posledních minimálně deset minut tohoto zápasu, hosté strhli vedení na svou stranu, dokáží ještě domácí alespoň vyrovnat?

79
    Po faulu bránícího Duvána Zapaty (Atalanta BC) hráli domácí, kteří ale rozehrávku uspěchali a rychle o míč přišli.

78
    Střídání v týmu Spal: ze hřiště odchází Igor, přichází Sergio Floccari.

77
    Účastník letošní Ligy mistrů dokázal na hřišti Spalu nemožné – ze stavu 0:2 otočit skóre na 3:2 ve svůj prospěch, to je úctyhodný výkon.
    76. Luis MURIEL - 2:3

Martin Dvořák

Branky: 7. Di Francesco (Petagna), 27. Petagna (Igor) – 34. Gosens (Hateboer), 71. Muriel (A. Gómez), 76. Muriel

Karty:   61. Valoti (SPAL), 90+3. Cionek (SPAL) – 43. de Roon (ABC)

Spal: Beriša – Vicari, Cionek, Felipe – D'Alessandro (72. Tomović), Kurtić, Valoti (65. Murgia), Missiroli, Igor (78. Floccari) – Di Francesco – Petagna.
    Náhradníci: Letica, Thiam – Murgia, Paloschi, Tomović, Valdifiori, M. Janković, Floccari, Moncini, Cannistrà, Dickmann, Espeto.

Atalanta Bergamo: Gollini – Djimsiti, Palomino, A. Masiello (55. Muriel) – Hateboer, de Roon, Freuler (54. Malinovskyj), Gosens – Pašalić – A. Gómez, D. Zapata (81. Tolói).
    Náhradníci: Ndiaye, F. Rossi – Malinovskyj, Muriel, Ibañez, Škrtel, Tolói, Barrow.

Rozhodčí: Manganiello – Rocca, Pagliardini