Kunlun – Ufa | 0:2 (kon.) | | | Jekatěrinburg – Viťaz | 3:2 (kon.) | | | Magnitogorsk – Čerepovec | 4:2 (kon.) |
Čeljabinsk – Petrohrad | 3:4 (po pr.) | | | Jaroslavl – Spartak Moskva | 2:5 (kon.) | | | Riga – N.Novgorod | 3:0 (kon.) |
Dynamo Moskva – Minsk | 3:2 (kon.) | | | Soči – Nižněkamsk | 3:2 (kon.) |
Mor. Budějovice – Vienna Capitals | 5:6 (kon.) | | | Vrchlabí – Jablonec n/N | 7:3 (kon.) |
Vsetín – Třinec | 3:2 (kon.) |
konec
HK Soči
3:2
(0:0, 1:0, 2:2)
Neftěchimik Nižněkamsk
58:38
|
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Pavel Kulikov – 2 min., podrážení).
|
|
49:02
|
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Denis Kazionov – 2 min., vražení na hrazení).
|
|
45:36
|
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Timur Chafizov – 2 min., vražení na hrazení).
|
|
43:16
|
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Stěpan Zacharčuk – 2 min., sevření puku rukou).
|
|
37:38
|
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Ryan Murphy – 2 min., podrážení).
|
|
34:56
|
Vyloučení v týmu HK Soči (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů).
|
|
31:28
|
Vyloučení v týmu HK Soči (Denis Mosaljov – 2 min., vysoká hůl).
|
|
23:19
|
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Konstantin Barulin – 2 min., podrážení).
|
|
17:44
|
Vyloučení v týmu HK Soči (Ilja Nazarevič – 2 min., vysoká hůl).
|
Branky a nahrávky:
38. Točickij (Šmeljov, J. Alexandrov), 43. R. Rosén (Krikunov, Pogorišnyj), 50. Collins (R. Rosén, Ellis) – 45. Z. Mitchell, 53. Šiksatdarov (Fazlejev)
Rozhodčí: Bukin, Sergejev – Zacharenkov, Sivov
Diváci: 5567
Neproměněná penalta:
HK Soči:
Šikin (Proskurjakov) – J. Alexandrov, Nazarevič, Pogorišnyj, K. Vorobjov, D. Alexandrov, Ellis, Gordejev – Archipov, R. Rosén, Krikunov (C) – Šmeljov, Collins (A), Mosaljov (A) – Starkov, Točickij, Altybarmakjan – Orlovič-Grudkov, Rachimullin, Kapustin – Kaletnik, Tomilin.
Náhradníci:
Trenér:
Neftěchimik Nižněkamsk: Barulin (Šaryčenkov) – R. Murphy (A), Rjasenskij, S. Zacharčuk (C), Šaripzjanov, Bryncev, An. Sergejev (A), Aťušov – Z. Mitchell, White, Porjadin – Bikmullin, Chafizov, Avcin – Denis Kazionov, P. Kulikov, Černikov – Šiksatdarov, Šarifijanov, Fazlejev – Grošev.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Neftěchimik Nižněkamsk: Barulin (Šaryčenkov) – R. Murphy (A), Rjasenskij, S. Zacharčuk (C), Šaripzjanov, Bryncev, An. Sergejev (A), Aťušov – Z. Mitchell, White, Porjadin – Bikmullin, Chafizov, Avcin – Denis Kazionov, P. Kulikov, Černikov – Šiksatdarov, Šarifijanov, Fazlejev – Grošev.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Bukin, Sergejev – Zacharenkov, Sivov
Diváci: 5567
David Suchý