APOEL – Dudelange 3:4 (kon.) | Basilej – FK Krasnodar 5:0 (kon.) | Kluž – Lazio 2:1 (kon.)
Dynamo Kyjev – Malmö 1:0 (kon.) | Kodaň – Lugano 1:0 (kon.) | Frankfurt – Arsenal 0:3 (kon.)
Getafe – Trabzonspor 1:0 (kon.) | Karabach – Sevilla 0:3 (kon.) | Linz – Rosenborg 1:0 (kon.)
Eindhoven – Sporting 3:2 (kon.) | Rennes – Celtic 1:1 (kon.) | Standard – Guimarães 2:0 (kon.)
AS Řím – Başakşehir 4:0 (kon.) | Espanyol – Ferencváros 1:1 (kon.) | Porto – Young Boys 2:1 (kon.)
Gent – Saint-Étienne 3:2 (kon.) | Ludogorec – CSKA Moskva 5:1 (kon.) | Mönchengladbach – Wolfsberger 0:4 (kon.)
Partizan Bělehrad – Alkmaar 2:2 (kon.) | Rangers – Feyenoord 1:0 (kon.) | Slovan Bratislava – Besiktas 4:2 (kon.)
Wolfsburg – FK Oleksandrija 3:1 (kon.) | Manchester Utd. – Astana 1:0 (kon.) | Wolverhampton – Braga 0:1 (kon.)
LASK Linz
1:0 (1:0)
Rosenborg BK
Čtvrtek 19.09.2019, 18:55 • Linzer Stadion, Linz • Evropská liga • Skupina D

To je z mé strany pro dnešek vše, děkuji vám za pozornost a u dalšího utkání z Evropské ligy, na viděnou. (20:52:28)

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 7:2. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 4:3. Fauly: 14:9.

Je konec. LASK Linz zaslouženě vítězí. Rosenborg si toho dnes moc nevytvořil, zatímco domácí ano a právě díky rohovému kopu ze 45. minuty vyhrávají toto utkání. Druhý poločas nebyl pro hosty o nic lepší, neboť za celý zápas vystřelili jen jednou na bránu. Hráčem utkání se stal jediný střelec dnešní branky, kapitán James Holland. Linz putuje po této výhře na druhé místo, protože PSV své první utkání vyhrálo nad Sportingem 3:2.

90+3
    90+2. Raguzova povedená střela minula branku.

90+2
    O nebezpečnou střelu zpoza vápna se ještě postaral Marko Raguz, jeho rána ale Hansenovu branku pouze míjela.

90+1
    Domácí se drží na polovině Rosenborgu, což je v této chvíli asi to nejlepší. Dle mě už Linzu tři body nikdo nevezme.

90
    Hlavní sudí nastavuje tři minuty do konce utkání!

88
    Následný roh byl též nebezpečný, neboť se do dobré hlavičky položil Filipovič. Na poslední chvíli ale akci odkopl Birger Meling!
    87. Klaussovu střelu vytěsnil Hansen.

87
    João Klauss unikl po levé straně obraně RBK a dokonce se dostal až do zakončení. Jeho dobrá rána placírkou zpoza malého vápna putoval přesně na bránu, se střelou si ale poradil André Hansen.

86
    Střídání v týmu Rosenborg BK: ze hřiště odchází Anders Konradsen, přichází Gjermund Äsen.

85
    Do konce zápasu zbývá již pouhých pět minut základní hrací doby, což domácím vyhovuje, to se o hostech říct nedá. Uvidíme zda se dočkáme vyrovnání.

84
    Žlutou kartu dostává Even Hovland (Rosenborg BK).

83
    Z levé strany nadešel centr do brankoviště RBK. Do něj se úspěšně vložil hlavičkou čerstvý Marko Raguz, branku však pouze míjel.

81
    Teprve osmnáctiletý Emil Konradsen Ceïde bojoval s míčem na levé straně, ovšem na silnějšího a zkušenějšího Filipoviče nevyzrál.

79
    Střídání v týmu LASK Linz: ze hřiště odchází Thomas Goiginger, přichází Marko Raguz.

78
    Statistika střel: 12-5 (na bránu 3-1)

77
    Stejná situace nastala o dvě minuty později i na druhé straně. Za obranu po lajně nabíhal Friser, avšak i on si nepohlídal své postavení.