APOEL – Dudelange 3:4 (kon.) | Basilej – FK Krasnodar 5:0 (kon.) | Kluž – Lazio 2:1 (kon.)
Dynamo Kyjev – Malmö 1:0 (kon.) | Kodaň – Lugano 1:0 (kon.) | Frankfurt – Arsenal 0:3 (kon.)
Getafe – Trabzonspor 1:0 (kon.) | Karabach – Sevilla 0:3 (kon.) | Linz – Rosenborg 1:0 (kon.)
Eindhoven – Sporting 3:2 (kon.) | Rennes – Celtic 1:1 (kon.) | Standard – Guimarães 2:0 (kon.)
AS Řím – Başakşehir 4:0 (kon.) | Espanyol – Ferencváros 1:1 (kon.) | Porto – Young Boys 2:1 (kon.)
Gent – Saint-Étienne 3:2 (kon.) | Ludogorec – CSKA Moskva 5:1 (kon.) | Mönchengladbach – Wolfsberger 0:4 (kon.)
Partizan Bělehrad – Alkmaar 2:2 (kon.) | Rangers – Feyenoord 1:0 (kon.) | Slovan Bratislava – Besiktas 4:2 (kon.)
Wolfsburg – FK Oleksandrija 3:1 (kon.) | Manchester Utd. – Astana 1:0 (kon.) | Wolverhampton – Braga 0:1 (kon.)
KAA Gent
3:2 (2:1)
AS Saint-Étienne
Čtvrtek 19.09.2019, 21:00 • Ghelamco Arena, Gent • Evropská liga • Skupina I

To je z mé strany vše, hezký zbytek večera či dobrou noc. (22:53:52)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 4:5. Rohy: 6:7. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 13:13.

Je dobojováno. Sledovali jsme parádní zápas, který nakonec nabídl pět branek. Domácí se dostali v prvním poločase do vedení 1:0, ovšem hosté dokázali vyrovnat. Poslední slovo ale měl v první poločase David a Gent vedl 2:1. Ve druhém poločase si dal vlastní branku Perrin a belgický celek vedl o dvě branky. Další vlastní branka padla v 75. minutě, kdy vyrobil neuvěřitelnou chybu domácí brankář a drama bylo na světě, 3:2. Nic dalšího se už ale nestalo a Gent si došel pro výhru 3:2.

90+5

90+4
    Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Jonathan David, přichází Giorgi Kvilitaja.

90+4
    A hostům se to málem povedlo, protože z otočky střílel Berič a míč orazítkoval tyč!

90+4
    Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Sven Kums, přichází Brecht Dejaegere.

90+3
    Hosté mají tlak, hraje se pouze na polovině Gentu, ale do zakončení se hráči francouzského celku nemohou dostat.

90+1
    Rozhodčí přidal čtyři minutky.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89
    Ale domácí zadáci to zvládli, ubránili se, jenže u míče jsou stále hráči francouzského celku.

88
    Rohový kop pro hosty.

87
    Hostům v závěru utkání tečou nervy a zcela zbytečně dohrávají souboje, tak jako nyní Vahbí Chazrí.

85
    Žlutou kartu dostává Vahbí Chazrí (AS Saint-Étienne).

83
    Domácí zahrávali ještě jeden rohový kop, ale jejich snažení ukončil útočný faul a hrát budou tedy hosté, kterým se velmi rychle krátí čas.

82
    Rohový kop pro domácí celek.

81
    Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Roman Jaremčuk, přichází Dylan Bronn.

81
    Vahbí Chazrí kličkoval na hranici velkého vápna, ale byl zdvojen a o míč obrán.

Jakub Kopřiva

Branky: 2. David, 43. David (Depoitre), 64. Perrin (vla.) – 38. Chazrí (Hamouma), 75. Kaminski (vla.)

Karty:   49. Ngadeu (GNT), 56. Kums (GNT) – 44. Hamouma (SET), 71. Trauco (SET), 73. Kolodziejczak (SET), 85. Chazrí (SET)

KAA Gent: Kaminski – Lustig, Plastun, Ngadeu, Asare – Kums (90+4. Dejaegere), Owusu, David (90+4. Kvilitaja), Odjidja-Ofoe (C) – Depoitre, Jaremčuk (81. Bronn).
    Náhradníci: Coosemans – Bronn, Dejaegere, Dompé, Kubo, Kvilitaja, Mohammadí.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Debuchy, Moukoudi (72. Berić), Perrin (C), Kolodziejczak – Cabaye (65. Bouanga), M'Vila, Youssouf, Trauco – Chazrí, Hamouma (73. Nordin).
    Náhradníci: Vermot – Berić, Bouanga, Boudebouz, M. Camara, Nade, Nordin.

Rozhodčí: Reinshreiber – Biton, Shimon