APOEL – Dudelange | 3:4 (kon.) | | | Basilej – FK Krasnodar | 5:0 (kon.) | | | Kluž – Lazio | 2:1 (kon.) |
Dynamo Kyjev – Malmö | 1:0 (kon.) | | | Kodaň – Lugano | 1:0 (kon.) | | | Frankfurt – Arsenal | 0:3 (kon.) |
Getafe – Trabzonspor | 1:0 (kon.) | | | Karabach – Sevilla | 0:3 (kon.) | | | Linec – Rosenborg | 1:0 (kon.) |
Eindhoven – Sporting | 3:2 (kon.) | | | Rennes – Celtic | 1:1 (kon.) | | | Standard – Guimarães | 2:0 (kon.) |
AS Řím – Başakşehir | 4:0 (kon.) | | | Espanyol – Ferencváros | 1:1 (kon.) | | | Porto – Young Boys | 2:1 (kon.) |
Gent – Saint-Étienne | 3:2 (kon.) | | | Ludogorec – CSKA Moskva | 5:1 (kon.) | | | Mönchengladbach – Wolfsberger | 0:4 (kon.) |
Partizan Bělehrad – Alkmaar | 2:2 (kon.) | | | Rangers – Feyenoord | 1:0 (kon.) | | | Slovan Bratislava – Beşiktaş | 4:2 (kon.) |
Wolfsburg – FK Oleksandrija | 3:1 (kon.) | | | Manchester Utd. – Astana | 1:0 (kon.) | | | Wolverhampton – Braga | 0:1 (kon.) |
konec
Standard Lutych
2:0
(0:0)
Ondřej Černý
Branky:
66. Hanin (vla.), 90+1. M'Poku
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 3:10. Rohy: 1:4. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 19:14.
Rozhodčí:
Diváci:
Karty: 61. M. Carcela-González (STA), 75. Vojvoda (STA) – 38. Bondarenko (GUM), 65. Agu (GUM)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 3:10. Rohy: 1:4. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 19:14.
Standard Lutych:
V. Milinković-Savić – Vojvoda, Bokadi, Laifis, Gavory – Bastien, M'Poku, Cimirot, Limbombe (81. Vanheusden) – M. Carcela-González (86. Boljević), Emond (C) (68. Avenatti).
Náhradníci: Bodart – Fai, Vanheusden, Miangue, Boljević, Avenatti, Dragus.
Trenér:
Vitória Guimarães: M. Silva – Sacko, Tapsoba, Bondarenko, Hanin (C) – Evangelista (77. A. Pereira), Agu (70. Rodrigues), Poha – Rochinha, Bonatini (57. Da Silva), Davidson.
Náhradníci: Douglas – Pedro Henrique, Rafa Soares, Rodrigues, Araujo Correia, A. Pereira, Da Silva.
Trenér:
Náhradníci: Bodart – Fai, Vanheusden, Miangue, Boljević, Avenatti, Dragus.
Trenér:
Vitória Guimarães: M. Silva – Sacko, Tapsoba, Bondarenko, Hanin (C) – Evangelista (77. A. Pereira), Agu (70. Rodrigues), Poha – Rochinha, Bonatini (57. Da Silva), Davidson.
Náhradníci: Douglas – Pedro Henrique, Rafa Soares, Rodrigues, Araujo Correia, A. Pereira, Da Silva.
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
Lutych příště hraje 22.9. doma s Eupenem. Guimaraes se příště utká 22.9. na hřišti Tondely.
Po dlouhém nákopu domácích si špatně poradil Bondarenko, který tak nabídl míč Paulu-Jose M'Pokovi, ten na dlouhou nohu nakonec brankáře překonal a je rozhodnuto.
Domácí Vojvoda dostal míč na pravou stranu, odkud centroval do vápna. Jeho centr se snažil zastavit Hanin, který si ve skluzu ukázkově uklidil míč do vlastní branky – 1:0.
Statistiky 1. poločasu
Držení míče: 51%:49%
Střely celkem: 2:5
Střely na branku: 0:1
Rohy: 1:0
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.
Standard Lutych: V. Milinković-Savić – Vojvoda, Bokadi, Laifis, Gavory – Bastien, M'Poku, Cimirot, Limbombe – M. Carcela-González, Emond (C).
Náhradníci: Bodart – Fai, Vanheusden, Miangue, Boljević, Avenatti, Dragus.
Vitória SC Guimarães: M. Silva – Sacko, Tapsoba, Bondarenko, Hanin (C) – Evangelista, Agu, Poha – Rochinha, Bonatini, Davidson.
Náhradníci: Douglas – Pedro Henrique, Rafa Soares, Rodrigues, Araujo Correia, A. Pereira, Da Silva..
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.
Vitória SC Guimarães
Portugalský celek vloni skončil na 5. místě tamní soutěže. Celkově získal 5 bodů z 34 zápasů se skóre 46:34. Nejlepší střelec týmu byl Portugalec Toze, který dal 9 branek a na 2 nahrál. Guimaraes tedy musela do předkol Evropské ligy, kde si poradila s Jeunesse Esch, Ventspils a FCSB. V domácí soutěži jim patří 10. místo, když za 5 zápasů získali 6 bodů. Dosavadní nejlepší střelec týmu je Brazilec Davidson, který se trefil jednou. Celková hodnota týmu je 52 milionů Eur, nejhodnotnější je Pedro Henrique s hodnotou 5 milionů Eur.
Poslední tři zápasy
Guimaraes VS. Aves 5:1
Rio Ave VS. Guimaraes 1:1
FC Porto VS. Guimaraes 3:0
Standard Lutych
Belgický celek vloni skončil na 3. místě základní části belgické nejvyšší soutěže, čímž se kvalifikoval do skupiny o titul, kde nakonec třetí místo ubránil. Třetí místo znamenalo automatickou kvalifikaci do základní skupiny Evropské ligy. V aktuálním ročníku jsou zatím na 1. místě, protože získali 15 bodů ze sedmi zápasů se skóre 17:6. Nejlepší střelec týmu je Belgičan Maxime Lestienne, který vstřelil 5 branek a na jednu nahrál. Celková hodnota týmu je skoro 78 milionů Eur, nejhodnotnější hráč je Zinho Vanheusden s hodnotou 12 milionů Eur.
Poslední tři zápasy
Oostende VS. St. Lutych 1:4
Anderlecht VS. St. Lutych 1:0
St. Lutych VS. Kortrijk 2:1