APOEL – Dudelange 3:4 (kon.) | Basilej – FK Krasnodar 5:0 (kon.) | Kluž – Lazio 2:1 (kon.)
Dynamo Kyjev – Malmö 1:0 (kon.) | Kodaň – Lugano 1:0 (kon.) | Frankfurt – Arsenal 0:3 (kon.)
Getafe – Trabzonspor 1:0 (kon.) | Karabach – Sevilla 0:3 (kon.) | Linz – Rosenborg 1:0 (kon.)
Eindhoven – Sporting 3:2 (kon.) | Rennes – Celtic 1:1 (kon.) | Standard – Guimarães 2:0 (kon.)
AS Řím – Başakşehir 4:0 (kon.) | Espanyol – Ferencváros 1:1 (kon.) | Porto – Young Boys 2:1 (kon.)
Gent – Saint-Étienne 3:2 (kon.) | Ludogorec – CSKA Moskva 5:1 (kon.) | Mönchengladbach – Wolfsberger 0:4 (kon.)
Partizan Bělehrad – Alkmaar 2:2 (kon.) | Rangers – Feyenoord 1:0 (kon.) | Slovan Bratislava – Besiktas 4:2 (kon.)
Wolfsburg – FK Oleksandrija 3:1 (kon.) | Manchester Utd. – Astana 1:0 (kon.) | Wolverhampton – Braga 0:1 (kon.)
CFR Kluž
2:1 (1:1)
S. S. Lazio
Čtvrtek 19.09.2019, 18:55Evropská liga • Skupina E

Nakonec Kluž vyhrává tento zápas! Po obratu ze 70. minuty byla Kluž lepší a vůbec už Lazio nepouštěla do velkých šancí. Naopak domácí si šance tvořili a mohlo to skočit větším rozdílem! Největší šanci mělo Lazio v devadesáté minutě, ale tu skvěle zlikvidoval Arlauskis. Pro někoho se tak zrodilo překvapení, pro někoho ne, jelikož Lazio už je tragické poněkud delší dobu. Děkuji za sledování přenosu a těším se na příště. Jiří Polášek. (20:52:29)

Držení míče: 35 % : 65 %.
    Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 5:7. Rohy: 2:3. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 20:17.

90+4

90+3
    Kluž opět hezky zničila akci Lazia, odběhla až k vápnu a tam zahrála na aut, aby pozdržela čas. Od krásného vítězství je tento tým opravdu blízko.

90+2
    Žlutou kartu dostává Mike Cestor (CFR Kluž).

90+1
    Čtvrtý sudí ukázal čtyřku na světelné tabuli a tím pádem se nastavují ještě čtyři minuty nad standardní hrací dobu.
    90. Zákrok - Arlauskis

90
    Lazio ještě zahrozilo! Dobře se ale opět vytáhl brankář Arlauskis, který míč konečky prstů podržel a odhodil mimo po střele Cataldiho.

89
    Střídání v týmu CFR Kluž: ze hřiště odchází Ciprian Deac, přichází Catalin Golofca.

88
    Další velmi nebezpečná akce, kterou vymysleli domácí. Centr přímo do vápna skončil perfektní hlavičkou těsně vedle branky.

87
    Domácí hráči nyní přehrávají Lazio a fanoušci je mohutně podporují. Lazio se poslední dvě nebo tři minuty vůbec nedostává přes půlku.

86
    Žlutou kartu dostává Giedrius Arlauskis (CFR Kluž).

85
    Paun už je 30 sekund pryč ze hřiště, ale domácí fanoušci stále skandují PAUN-PAUN-PAUN. Není se čemu divit, je to jeden z nejlepších hráčů domácích v dnešním zápasu.

84
    Střídání v týmu CFR Kluž: ze hřiště odchází Adrian Păun, přichází Emmanuel Culio.

83
    Žlutou kartu dostává Sergej Milinković-Savić (S. S. Lazio).

82
    Vypadalo to na další ohrožení branky římského týmu, ale nakonec obránci S. S. Lazia napadali velmi dobře a míč vykopli.

81
    Série hlaviček domácích, kteří jich zahráli asi pět, končí pouze v autu. Vhazovat ale na základě rozhodnutí sudích nebude Lazio, ale Kluž.