APOEL – Dudelange 3:4 (kon.) | Basilej – FK Krasnodar 5:0 (kon.) | Kluž – Lazio 2:1 (kon.)
Dynamo Kyjev – Malmö 1:0 (kon.) | Kodaň – Lugano 1:0 (kon.) | Frankfurt – Arsenal 0:3 (kon.)
Getafe – Trabzonspor 1:0 (kon.) | Karabach – Sevilla 0:3 (kon.) | Linz – Rosenborg 1:0 (kon.)
Eindhoven – Sporting 3:2 (kon.) | Rennes – Celtic 1:1 (kon.) | Standard – Guimarães 2:0 (kon.)
AS Řím – Başakşehir 4:0 (kon.) | Espanyol – Ferencváros 1:1 (kon.) | Porto – Young Boys 2:1 (kon.)
Gent – Saint-Étienne 3:2 (kon.) | Ludogorec – CSKA Moskva 5:1 (kon.) | Mönchengladbach – Wolfsberger 0:4 (kon.)
Partizan Bělehrad – Alkmaar 2:2 (kon.) | Rangers – Feyenoord 1:0 (kon.) | Slovan Bratislava – Besiktas 4:2 (kon.)
Wolfsburg – FK Oleksandrija 3:1 (kon.) | Manchester Utd. – Astana 1:0 (kon.) | Wolverhampton – Braga 0:1 (kon.)
Wolverhampton Wanderers
0:1 (0:0)
SC Braga
Čtvrtek 19.09.2019, 21:00 • Molineux Stadium, Wolverhampton • Evropská liga • Skupina K

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 7:3. Rohy: 3:2. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 9:8. (22:55:45)

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Bragy, která svého soupeře porazila poměrem 1:0. Druhý poločas byl jednoznačně v režii anglického celku, který si vytvořil celou řadu střeleckých možností, avšak ani jedna neskončila za brankářem Matheusem. Naopak menší nepozornost přinesla rychlý kontr soupeře, který nakonec přinesl jedinou branku zápasu. Braga tak přiváží do Portugalska velice cenné tři body.

90+8

90+8
    Ještě jedna žlutá karta, vyfasoval jí hostující Murilo, který takticky fauloval.

90+6
    Žlutou kartu dostává Willy Boly (Wolverhampton Wanderers).

90+5
    Do konce zápasu nezbývá moc času, domácí se neustále tlačí do pokutového území...

90+4
    Před Nevesem se otevřel volnější prostoru, což vedlo k velice nebezpečnému zakončení. Matheus se musel činit, na řadu přijde další rohový kop.

90+3
    Na pořadu dne byl jeden z posledních rohových kopů tohoto zápasu. Moutinho kroutil míč na přední tyč, avšak tam se nejvýše dostal Trincao.

90+1
    Wolves rozehrával standardní situaci z útočné poloviny, nicméně i tentokráte se jednalo o rozehrávku nakrátko, která směřovala na volného Bennetta.

90
    Druhý poločas bude nastaven o šest minut.

90
    Žlutou kartu dostává Paulinho (SC Braga).

89
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, do konce tak nezbývá zas tak moc času. Ještě můžeme počítat s nastaveným časem.

88
    Sympatickým průnikem to zkoušel střídající Trincao, který nakonec na hranici pokutového území narazil do Bennetta. Domácí se ihned ženou na druhou stranu.

88
    Střídání v týmu SC Braga: ze hřiště odchází Ricardo Horta, přichází Murilo.

86
    Střídání v týmu SC Braga: ze hřiště odchází André Horta, přichází João Novais.

86
    Do konce zápasu zbývá něco málo kolem pěti minut, Wolves stále prohrává o jedinou branku. V posledních minutách sledujeme celkem jednostrannou záležitost.

85
    Ven z branky se vydal hostující brankář Matheus, který nakonec poslal hrací předmět ven z hrací plochy. To znamená, že na řadu přijde další autové vhazování.