HC Frýdek-Místek
2:4 (0:1, 2:1, 0:2)
HC Stadion Litoměřice
Neděle 13.10.2019, 17:00Chance liga • 17. kolo

Domácí nakonec opět inkasovali a i přes zlepšení hry ve třetí třetině a krásně ubráněné oslabení nakonec dostali gól na 2:3. Tuto ztrátu už nedokázali stáhnout a do prázdné branky při power play risku poslal kotouč Martin Kadlec. Já vám děkuji za pozornost a těším se u dalšího přenosu. Jiří Polášek. (19:12:01)

59:32 Martin KADLEC - 2:4

59:32
    Litoměřice právě vstřelily branku!
    Autorem branky je MARTIN KADLEC. Hosté zpečetili svou výhru gólem do prázdné branky po úniku Kadlece. Asistence: Daniel Voženílek a Patrik Marcel.

59:04
    Litoměřice vyhodily kotouč, který se zastavil o tyčku branky domácích!

58:48
    Nick Malík zůstává na střídačce! Svatyně domácích tak zůstává bez strážce a rysi to zkusí vepředu v šesti.

58:48
    Oddechový čas pro domácí.

58:48
    Květoňovu dorážku těsně před brankou pokryl Beran.

58:00
    Probíhají poslední 2 minuty zápasu.
    57:39 Matěj BERAN - 2:3

57:39
    Autorem branky je MATĚJ BERAN. Hosté se krátce před koncem opět ujímají vedení! Jícha najel mezi tři protihráče ale dokázal ještě poslat puk na Berana, který nebyl hlídaný a dokázal proměnit. Asistence: Josef Jícha.

57:26
    Eret zablokoval bruslí ránu od modré a vyjel dopředu, ale nikdo mu nepomohl a tak musel jet sám. Nahodil a ztratil puk.

57:10
    Rysi vyhodili puk až příliš daleko a hra se opět přesouvá před Malíka.

56:50
    Mikulík se snažil získat kotouč v útočném pásmu, avšak to se mu nepovedlo a hosté zamířili dopředu.

56:22
    Nenápadnou ránu skvěle svou hrudí zlikvidoval Malík a vyrazil kotouč před sebe.

55:52
    Nyní Litoměřicím vyletěl puk z třetiny a domácí se dostali do přečíslení, rána ale končí vedle branky.

55:46
    Domácí vyhodili docela pomalý puk, ale hosté ho za ním jeli pomalu a tak Frýdek-Místek stihl vystřídat.

54:56
    Eret drží kotouč v pravém rohu kluziště u domácí branky.

Jiří Polášek

Branky a nahrávky: 21. Novotný (Martynek, L. Kovář), 39. Martynek (Kudla, Novotný) – 20. Jícha (Strejček), 34. Kangas, 58. M. Beran (Jícha), 60. M. Kadlec (Voženílek, Marcel)

HC Frýdek-Místek: Malík (L. Daneček) – Hrachovský, Kudla, J. Michálek, L. Kovář, Haman, J. Adámek, D. Stránský – Martynek, Novotný, Mikulík – Motloch, D. Květoň, Kvasnica – Klimša, Przybyla, Eret – Geidl, Čmiel.
    HC Stadion Litoměřice: A. Beran (Sklíba) – Šalda, Kukla, Strejček, Dajčar, Klejna, Marcel – Voženílek, Jícha, M. Kadlec – M. Beran, Střondala, Jánský – Šik, Přikryl, Korkiakoski – D. Sklenář, Vitouch, Kangas – Kropáček.