Kunlun – Jaroslavl 3:6 (kon.) | Jokerit – Ufa 3:2 (3:2 po s.n.) | N.Novgorod – Petrohrad 1:4 (kon.)
Soči – CSKA Moskva 0:2 (kon.) | Viťaz – Minsk 3:0 (kon.)
HK Soči
0:2 (0:0, 0:2, 0:0)
CSKA Moskva
Neděle 13.10.2019, 16:00 • Bolšoj dvorec sporta, Soči • KHL

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezkou neděli a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (18:17:15)

Trestné minuty: 10:8

Utkání je u konce a hostující CSKA dokázalo svůj náskok udržet. Ve třetí třetině jsme sledovali marnou snahu Soči zkorigovat nepříznivý stav, útočná fáze dnes opravdu nebyla silnou stránku tohoto celku. CSKA se nikam nehnalo, hlídalo si náskok, to vše moskevským bohatě stačilo. Gólu jsme se v této části nedočkali a zápas tak skončil výsledkem 0:2.

59:35
    Kombinace mezi Strömwallem a zakončujícím Rosénem skončila na Johanssonovi.

58:52
    Hosté vytlačili puk alespoň do středního pásma, ke střele do opuštěné branky se nedostali.

58:19
    Nalimov je na střídačce, takže tu máme power-play a tím pádem přesilovku šest na čtyři.

58:19
    Soči napíná poslední síly k tomu, aby zdramatizovali závěr a budou k tomu mít přesilovku. Dvě minuty za držení dostal Klas Dahlbeck.

57:35
    Střela Alexandrova skončila mimo hrací plochu, vhazuje se před Johanssonem.

56:59
    Petrov nyní před vlastním gólmanem odpaloval neposedný puk, mnoho nescházelo a ohrozil u toho vlastního gólmana.

55:45
    Po levé straně to zkoušel Tomilin, domácím ale dnes skutečně není přáno. Byl vybruslen a skončil v rohu.

54:45
    Hostující tým skvěle kontroluje hru, dobře se vrací, Soči tak nemá mnoho šancí, jak překvapit Johanssona.

53:54
    Je po přesilovce, CSKA se dokázalo ubránit.

53:21
    Zleva to z velice ostrého úhlu zkoušel Lugin puk prolétl kolem Johanssona, za jeho zády ale opět neskončil.

52:25
    Hned dvě střely vyslal z levého křídla Strömwall, hlavně ta první byla pro Johanssona hodně nebezpečná. Stále ale gólman CSKA drží čisté konto.