Mladá Boleslav – Vítkovice | 5:3 (kon.) | | | Mountfield HK – K. Vary | 1:3 (kon.) | | | Plzeň – Pardubice | 5:3 (kon.) |
Kometa Brno – Liberec | 7:4 (kon.) | | | Litvínov – Zlín | 5:1 (kon.) |
Frýdek-M. – Litoměřice | 2:4 (kon.) |
Ottawa – Tampa | 4:2 (kon.) | | | Los Angeles – Nashville | 7:4 (kon.) | | | Boston – New Jersey | 3:0 (kon.) |
Montreal – St. Louis | 6:3 (kon.) | | | Detroit – Toronto | 2:5 (kon.) | | | Carolina – Columbus | 2:3 (kon.) |
Chicago – Winnipeg | 2:3 (po pr.) | | | NY Islanders – Florida | 3:2 (1:0 po s.n.) | | | Dallas – Washington | 1:4 (kon.) |
Minnesota – Pittsburgh | 4:7 (kon.) | | | Colorado – Arizona | 3:2 (po pr.) | | | Vancouver – Philadelphia | 3:2 (2:1 po s.n.) |
Vegas – Calgary | 6:2 (kon.) |
Kunlun – Jaroslavl | 3:6 (kon.) | | | Jokerit – Ufa | 3:2 (3:2 po s.n.) | | | N.Novgorod – Petrohrad | 1:4 (kon.) |
Soči – CSKA Moskva | 0:2 (kon.) | | | Viťaz – Minsk | 3:0 (kon.) |
Znojmo – Linz | 4:3 (po pr.) |
Ústí n/L – Kobra | 5:2 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Písek | 4:2 (kon.) | | | Vsetín – Přerov | 5:3 (kon.) |
Warriors Brno – Poruba | 1:2 (kon.) | | | Kralupy n. Vltavou – Chrudim | 7:3 (kon.) | | | Litomyšl – Šumperk | 2:4 (kon.) |
Miskolc – Trenčín | 2:4 (kon.) | | | Nitra – Banská Bystrica | 1:2 (kon.) | | | MAC Budapešť – Lipt. Mikuláš | 6:0 (kon.) |
Poprad – Nové Zámky | 1:0 (kon.) | | | Michalovce – Zvolen | 2:5 (kon.) | | | Detva – HC Slovan | 2:4 (kon.) |
UK Kings Prague – HC MUNI | 1:6 (kon.) | | | Engineers Prague – BO Ostrava | 6:1 (kon.) |
po s.n. (3:2)
Jokerit Helsinky
3:2
(0:1, 2:1, 0:0 - 0:0)
Salavat Julajev Ufa
Dlouho brankáři odolávali nájezdníkům, nakonec Lehtonen zajistil plusový bod pro svůj celek a domácí drží svou neporazitelnost. Ta se nyní protáhla na šest zápasu v řadě za sebou!
(17:43:04)
|
||
Konec zápasu.
|
||
Sledujte zápasy KHL živě na TV Tipsport!
|
||
Mikko LEHTONEN
|
||
9. série
3:2
|
Mikko LEHTONEN proměňuje.
|
|
9. série
2:2
|
Alexandr BURMISTROV neproměňuje, trefil vyrážečku.
|
|
8. série
2:2
|
Saku MÄENALANEN neproměňuje.
|
|
8. série
2:2
|
Nikita SOŠNIKOV neproměňuje.
|
|
7. série
2:2
|
Brian O'NEILL neproměňuje.
|
|
7. série
2:2
|
Alexandr BURMISTROV neproměňuje.
|
|
6. série
2:2
|
Ahti OKSANEN neproměňuje.
|
|
6. série
2:2
|
Nikita SOŠNIKOV neproměňuje.
|
|
5. série
2:2
|
Alexandr BURMISTROV proměňuje.
|
|
5. série
2:1
|
Henri IKONEN neproměňuje.
|
|
4. série
2:1
|
Ilja BARANOV neproměňuje.
|
|
4. série
2:1
|
Jesse JOENSUU neproměňuje.
|
|
3. série
2:1
|
Nikita SOŠNIKOV proměňuje.
|
|
3. série
2:0
|
Veli-Matti SAVINAINEN neproměňuje.
|
|
2. série
2:0
|
Teemu Hartikainen trefil lapačku brankáře.
|
|
Sledujte zápasy KHL živě na TV Tipsport!
|
Branky a nahrávky:
34. Lehtonen (O'Neill, Lepistö), 36. O'Neill (Kontiola, Mäenalanen) – 15. Kadějkin (Kugryšev), 36. Chochrjakov (Omark, Larsen)
Rozhodčí: E. Romasko, M. Tscherrig – M. Bersenjov, E Judin
Diváci:
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
1:0 Ahti Oksanen (JOK)
1:0 Dmitrij Kugryšev (UFA)
2. série:
2:0 Brian O'Neill (JOK)
2:0 Teemu Hartikainen (UFA)
3. série:
2:0 Veli-Matti Savinainen (JOK)
2:1 Nikita Sošnikov (UFA)
4. série:
2:1 Jesse Joensuu (JOK)
2:1 Ilja Baranov (UFA)
5. série:
2:1 Henri Ikonen (JOK)
2:2 Alexandr Burmistrov (UFA)
6. série:
2:2 Nikita Sošnikov (UFA)
2:2 Ahti Oksanen (JOK)
7. série:
2:2 Alexandr Burmistrov (UFA)
2:2 Brian O'Neill (JOK)
8. série:
2:2 Nikita Sošnikov (UFA)
2:2 Saku Mäenalanen (JOK)
9. série:
2:2 Alexandr Burmistrov (UFA)
3:2 Mikko Lehtonen (JOK)
Jokerit Helsinky:
Kalninš (Niemi) – Lehtonen, A. Grant, Lepistö (A), Lööv, Kivistö, Eronen, E. Räsänen – Moses, Kontiola, Mäenalanen – O'Neill, Norman, H. Ikonen – Oksanen, Savinainen, Regin (C) – Anttila (A), Joensuu, Niemi.
Náhradníci:
Trenér:
Salavat Julajev Ufa: Metsola (Karejev) – Larsen, Panin (C), Arzamascev, Koledov, Ar. Sergejev, A. Semjonov – Chochrjakov, Omark (A), Hartikainen – Burmistrov (A), Manninen, Sošnikov – Kugryšev, V. Žarkov, Kadějkin – Baranov, Soloduchin, Kartajev – Pustozjorov.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Salavat Julajev Ufa: Metsola (Karejev) – Larsen, Panin (C), Arzamascev, Koledov, Ar. Sergejev, A. Semjonov – Chochrjakov, Omark (A), Hartikainen – Burmistrov (A), Manninen, Sošnikov – Kugryšev, V. Žarkov, Kadějkin – Baranov, Soloduchin, Kartajev – Pustozjorov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: E. Romasko, M. Tscherrig – M. Bersenjov, E Judin
Diváci:
Adam Dořák