Mountfield HK – Moser Medical Graz 99ers 7:1 (kon.) | Tappara – Frisk Asker 7:3 (kon.) | Liberec – Augsburg 2:3 (kon.)
Ambri-Piotta – Banská Bystrica 4:3 (kon.)
Tappara Tampere
7:3 (1:2, 3:0, 3:1)
Frisk Asker
Středa 16.10.2019, 18:00 • Hakametsä Stadium, Tampere • Hokejová Liga mistrů • Skupina A
    52:33 Charles BERTRAND - 7:3

52:33
    Tappara právě vstřelila branku!
    Vyhrané vhazování hokejistů Tampere, z levé strany potom Vestavika překvapil CHARLES BERTRAND. 7:3! Asistence: Jeremi Wehmas, Patrik Puistola.
    50:40 Viktor GRANHOLM - 6:3

50:40
    Frisk Asker právě vstřelil branku!
    Čas 50:40, hosté snižují na 3:6 z jejich pohledu! Krogdahlovu střelu od modré čáry Garteig dokázal vyrazit, následně ale puk doklepl do brány VIKTOR GRANHOLM. Asistence: Max Krogdahl, Hampus Gustafsson.
    48:24 Patrik VIRTA - 6:2

48:24
    6:2! PATRIK VIRTA zamířil z mezikruží přesně k pravé tyči. Jeho třetí bod v dnešním zápase! Asistence: Anton Levtchi.
    41:26 Niko OJAMÄKI - 5:2

41:26
    5:2 pro finské mužstvo! NIKO OJAMÄKI, se z mezikruží trefil mezi Vestavikovy betony. Asistence: Anton Levtchi, Patrik Virta.
    32:58 Valtteri KEMILÄINEN - 4:2

32:58
    Dvougólový náskok pro Finy! Krátce po vhazování vystřelil od modré čáry bez přípravy přesně VALTTERI KEMILÄINEN. 4:2! Asistence: Patrik Puistola, Tyler Morley.
    27:06 Otto RAUHALA - 3:2

27:06
    Hokejisté Tampere dnes podruhé vedou! Autorem gólu je OTTO RAUHALA, jenž z těsné blízkosti úspěšně dorazil touš do prázdné brány. 3:2! Asistence: Jere Rouhiainen, Jere Karjalainen.
    21:56 Anton LEVTCHI - 2:2

21:56
    Závěr dvaadvacáté minuty, 2:2! ANTON LEVTCHI se dostal za obranu soupeře, do samostatného úniku, Vestavika přitom prostřelil mezi betony. Asistence: Patrik Virta, Niko Ojamäki.
    14:29 Reid PETRYK - 1:2

14:29
    Norský celek jde necelou minutu poté, co vyrovnal, do vedení! REID PETRYK si vybruslil z levého rohu do střelecké pozice, přičemž následně prostřelil Garteiga. Asistence: Endre Medby, Magnus Geheb.
    13:34 Alex LAVOIE - 1:1

13:34
    Polovina čtrnácté minuty a využitá přesilovka Norů! Z pravého kruhu pro vhazování zamířil parádně pod horní tyč ALEX LAVOIE. 1:1! Asistence: Victor Björkung, Hampus Gustafsson.
    04:08 Sami MOILANEN - 1:0

04:08
    Čas 04:08, Finové otevírají skóre utkání! Přesilovka sice nebyla úspěšná, krátce po jejím skončení ale z mezikruží uspěl pohotovou dorážkou SAMI MOILANEN. 1:0! Asistence: Teemu Suhonen, Anton Levtchi.

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 5. Moilanen (Suhonen, Levtchi), 22. Levtchi (Virta, Ojamäki), 28. Rauhala (Rouhiainen, Karjalainen), 33. Kemiläinen (Puistola, Morley), 42. Ojamäki (Levtchi, Virta), 49. Virta (Levtchi), 53. Bertrand (Wehmas, Puistola) – 14. Lavoie (Björkung, Gustafsson), 15. Petryk (Medby, Geheb), 51. Granholm (Krogdahl, Gustafsson)

Tappara Tampere: Garteig (Heljanko) – Mäntylä (C), Suhonen, Blood, Kemiläinen, Rouhiainen, Ytterell, Wehmas, Haš – Puistola, Morley (TS), Bertrand – Levtchi, Virta, Ojamäki – Moilanen, Rauhala, Karjalainen – Lehtonen, Jasu, Simontaival
    Frisk Asker: Vestavik (Dahlberg) – Thomassen, Ødegaard (A), Krogdahl, Björkung, Kåsastul, Andresen – Lavoie, Bastiansen (C), Dokken – Granholm, Gustafsson (TS), Johansen – Medby, Geheb, Petryk – Christiansen, Kristiansen (A), Jensen

Rozhodčí: Lasse Kopitz (GER), Aaro Brännare (FIN) – Jere Koskela (FIN), Joni Pekkala (FIN)

Diváci: 3 906