Skalica – Levice 2:5 (kon.) | Spišská N. Ves – Topoľčany 6:3 (kon.) | Martin – Trnava 6:2 (kon.)
Pov. Bystrica – Dubnica 3:2 (kon.) | Bratislava Capitals – Žilina 3:2 (kon.)
HK VITAR Martin
6:2 (4:0, 0:0, 2:2)
HK Gladiators Trnava
sk Středa 16.10.2019, 18:00 • Martinské hokejové centrum • 1. liga (SR) • 12. kolo

59:06
    Filip Bobál (TRN) inkasuje dve minúty za sekanie.

58:06
    Trnava dala gól!
    Nepozornosť na domácej strane kedy sa až trojica hráčov dostal pred bránku. Patrik Litavec našiel Tobiaša Marguša, ktorý zároveň na seba naviazal brankára a pre FILIPA HUDECA sa objavil voľný priestor.

48:48
    Adam Paulíny (MAR) inkasuje dve minúty za filmovanie pádu.

48:18
    Domáci brankár si čisté konto po zlom vyhodení puku neudrží. Filip Mrava len posunul prihrávku DUŠANOVI KLUČIAROVI, ktorý si vychutnáva bezmocného brankára. Druhú asistenciu si pripisuje Andrej Mrázik.

46:14
    Martin dal gól!
    František Poliaček poslal prihrávku do priestoru medzi kruhmi, odkiaľ IVAN BREZNIAK počas presilovej hry trafil pod hornú žŕdku. Druhú asistenciu si pripisuje Jakub Langhammer.

46:07
    Šimon Beták (TRN) inkasuje dvojitý menší trest za nebezpečnú hru vysokou hokejkou.

45:47
    Martin Šimon vystrelil smerom na bránku pričom puk ešte dokázal počas presilovej hry tečovať IVAN BREZNIAK.

45:00
    Striedačka hosťujúceho tímu potrestaná dvoma minútami za príliš veľa hráčov na ľadovej ploche. Trest si odsedí Tobiaš Marguš.

36:12
    Tomáš Rusina (MAR) inkasuje dve minúty za podrazenie.

36:04
    Matúš Lukáš Lavička (MAR) inkasuje dve minúty za hrubosť.

36:04
    Šimon Beták (TRN) inkasuje dve minúty za sekanie.

30:22
    Michal Murček (MAR) inkasuje dve minúty za sekanie.

28:50
    František Poliaček (MAR) inkasuje dve minúty za filmovanie pádu.

28:50
    Šimon Beták (TRN) inkasuje dve minúty za podrazenie.

27:49
    Lukáš Zeliska (MAR) inkasuje dve minúty za vrazenie na mantinel. Navyše sa mu k trestu pridáva osobný 10-minútový trest za nešportové správanie.

22:16
    Šimon Beták (TRN) inkasuje dve minúty za nebezpečnú hru vysokou hokejkou.

18:54
    Martin Šimon (MAR) inkasuje dve minúty za hákovanie.

16:27
    Lukáš Zeliska (MAR) inkasuje dve minúty za podrazenie.

12:03

09:25
    Branislav Ligas nastrelil brankára, ktorý ešte ramenom vyrážal puk pred MICHALA MURČEKA. Pre neho už nebolo ťažké zakončiť.

07:58

07:58
    Filip Bobál (TRN) inkasuje dve minúty za hrubosť.

05:22
    Gól, ktorému predchádzalo úspešné buly. Michal Murček chvíľku vyčkával s prihrávkou až si napokon všimol IVANA BREZNIAKA, ktorému adresoval puk. Druhú asistenciu si pripisuje Branislav Ligas.

04:58
    Využitá presilová hra. Prihrávka z rohu v podaní Martina Šimona na JAKUBA URBÁNEKA, ktorý z priestoru kruhu triafa. Druhú asistenciu si pripisuje Lukáš Zeliska.

01:59
    Samuel Ševčík (TRN) inkasuje päťminútový trest + trest do konca zápasu za krosček.

00:59
    Prihrávka spoza bránky v podaní Martina Šimona. K nej sa dostal ADAM PAULÍNY, ktorý triafa presne. Druhú asistenciu si pripisuje Matúš Rudzan.

Daniel Modrovský

Branky a nahrávky: 1. Paulíny (Šimon, Rudzan), 5. Urbánek (Šimon, Zeliska), 6. Brezniak (Murček, Ligas), 10. Murček (Ligas), 46. Brezniak (Šimon), 47. Brezniak (Poliaček, Langhammer) – 49. Klučiar (Mrava, Mrázik), 59. Hudec (Marguš, Litavec)

HK VITAR Martin: Gavalier (Bernát) – Ligas, Themár – Lavička, Šimon – Rusina, Oravec – Rešetár – Poliaček, Murček, Brezniak – Paulíny, Barto, Rudzan – Zeliska, Urbánek, Melcher – Videlka, Langhammer, Nauš
    HK Gladiators Trnava: Ivanovič (Bruchač) – Vidovič, Mihalko – Burian, Mrázik – Klein, Jakab – Kormúth, Litavec – Klučiar, Hrbáčik, Jurák – Beták, Schmidt, Bobál – Kamenický, Baránek, Mrava – Hudec, Ševčík, Marguš

Rozhodčí: Tornay – Pribula, Riš, Bačo