New Jersey – Philadelphia 3:4 (0:1 po s.n.) | NY Islanders – Tampa 5:2 (kon.) | Washington – Buffalo 6:1 (kon.)
Carolina – Detroit 7:3 (kon.) | St. Louis – Columbus 4:3 (po pr.) | Colorado – Dallas 1:2 (kon.)
Anaheim – Vancouver 2:1 (po pr.) | San Jose – Winnipeg 2:3 (kon.) | Pittsburgh – Edmonton 1:2 (po pr.)

Anaheim právě vstřelil branku!
    Troy Terry našel fantastickou kolmou přihrávkou zpoza brány RYANA GETZLAFA, který na útočné modré čáře rychle převzal dlouhý kotouč, udělal vyjíždějícímu Jacobovi Markströmovi kličku do bekhendu a poté skóroval do prázdné brány! Je hotovo! Asistence: Troy Terry a John Gibson.

56:57
    Jacob Markström dostal dvě minuty za zdržování hry poté, co zmrazil kotouč pod svou lapačkou v levém kruhu pro vhazování, a jeho trest odpyká Josh Leivo.
    53:42 Adam GAUDETTE - 1:1

53:42
    Vancouver právě vstřelil branku!
    ADAM GAUDETTE z pravého kruhu přihrával před bránu, kde se kotouč od levé brusle vracejícího se Korbiniana Holzera odrazil k levé tyči brány! Asistence: Brandon Sutter a Tanner Pearson.

51:03
    Korbinian Holzer vyfasoval dvě minuty za hákování a Vancouver si zahraje pátou přesilovou hru v zápase.

49:42
    John Gibson vyrazil ránu Alexandera Edlera od modré čáry pouze před sebe a poté mezi betony sevřel dorážku Brocka Boesera! Komerční brejk.

45:46
    Brock Boeser nyní fauloval v rohu obranného pásma a dostal dvě minuty za krosček. Přesilová hra pro Ducks.

43:27
    Derek Grant dostal dvě minuty za držení a Vancouver má další příležitost vyrovnat skóre dnešního utkání.

40:40
    Tanner Pearson dostal dvě minuty za sekání a Anaheim si zahraje druhou přesilovou hru v dnešním zápase.

40:40
    Rickard Rakell se řítil sám na bránu, po rychlém zamíchání s pukem ale u levé tyče brány Jacoba Markströma nepřekonal! Skóre se opět nemění.

40:27
    Tyler Myers vypálil od modré čáry a John Gibson nedokázal jeho střelu udržet. Brankář Ducks poté čelil dorážce, kterou nyní vytáhl betonem!
    39:58 Jacob Markström dokázal vychytat také Nicka Ritchieho!

39:58
    Nick Ritchie si sjel z pravého křídla rychle před bránu a na vzdálenější levé tyči puk zasouval do brány, jenže Jacob Markström ho vleže senzačně vychytal špičkou pravého betonu! Další šance!
    39:17 Christopher Tanev dokázal zabránit jistému gólu Ducks!

39:17
    Ducks mohli po nádherné kombinaci skórovat do prázdné brány, jenže jejich střelu z blízkosti poté vkleče zablokoval Christopher Tanev a zabránil jistému gólu! To byla stoprocentní příležitost!
    34:05 Spektakulární zákrok, který předvedl Jacob Markström!

34:05
    Adam Henrique se ocitl před bránou Canucks ve stoprocentní příležitosti a poté mířil do pravého horního rohu, jenže Jacob Markström předvedl úžasný semafor! Následuje komerční přestávka.

33:05
    Max Jones se vrátil z trestné lavice zpět na led a v blízkosti pravé tyče poté mohl skórovat Jay Beagle, John Gibson ale jeho ránu z úhlu vyrazil!

31:01
    Max Jones byl podruhé v zápase vyloučen, tentokrát za sekání, a Canucks si zahrají třetí přesilovou hru.

26:36
    Christopher Tanev fauloval Rickarda Rakella, který se řítil sám na bránu, a dostal dvě minuty za držení.

21:53
    Canucks se ocitli u levé tyče ve velké šanci, ani nadvakrát ovšem Johna Gibsona nepřekonali!
    13:28 Jakob SILFVERBERG - 1:0

13:28
    JAKOB SILFVERBERG na pravém křídle vybojoval kotouč mezi třemi protihráči a rychle si sjel před bránu, kde ho na přední tyči zvedl při oslabení nad lapačku Jacoba Markströma! Ducks vedou 1:0! Asistence: Rickard Rakell a Korbinian Holzer.

12:11
    Adam Henrique vyhodil puk z obranné modré čáry přes ochranné sklo a dostal dvě minuty za zdržování.

08:28
    Max Jones byl vyloučen na dvě minuty za držení a Vancouver si zahraje první přesilovou hru zápasu.

01:06
    Na ledě se strhla obrovská mela a Jay Beagle dostal dvě minuty za hrubost, stejně jako Ryan Getzlaf.

01:05
    Canucks nepříjemně vypálili od modré čáry a John Gibson si připsal několik skvělých zákroků, když ho poté z dorážky nepřekonal Bo Horvat!

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 14. Silfverberg (Rakell, Holzer), 63. Getzlaf (Terry, Gibson) – 54. Gaudette (B. Sutter, Pearson)

Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – H. Lindholm (A), Gudbranson, Del Zotto, Fowler, Mahura, Holzer – N. Ritchie, Getzlaf (C), Comtois – Rakell (A), Henrique, Silfverberg (A) – Jones, Steel, Terry – Deslauriers, D. Grant, Rowney. Hlavní trenér: Dallas Eakins.
    Vancouver Canucks: Markström (Demko) – Edler (A), T. Myers, Q. Hughes, Ch. Tanev (A), Jo. Benn, Stecher – J. T. Miller, E. Pettersson, Boeser – Pearson, Horvat (C), Virtanen – Leivo, B. Sutter, Gaudette – Schaller, Beagle, Eriksson. Hlavní trenér: Travis Green

Rozhodčí: Kyle Rehman, Brian Pochmara. Čároví: Andrew Smith, Ryan Daisy

Diváci: 15173