Barys – CSKA Moskva 0:3 (kon.) | Čeljabinsk – Jekatěrinburg 3:5 (kon.) | Jokerit – N.Novgorod 3:1 (kon.)
Petrohrad – Jaroslavl 1:2 (kon.) | Spartak Moskva – Vladivostok 3:4 (kon.) | Viťaz – Čerepovec 2:1 (kon.)
Nižněkamsk – Kazaň 4:2 (kon.)
Spartak Moskva
3:4 (1:1, 2:1, 0:2)
Admiral Vladivostok
Sobota 02.11.2019, 15:00 • CSKA Arena, Moskva • KHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

Spartak Moskva změří v sobotu síly s Vladivostokem a oba týmy budou do vzájemného zápasu vstupovat v odlišné formě. Spartak se bude snažit prodloužit sérii šesti výher, zatímco Admiral ukončit sérii čtyř porážek.
    Brankář Július Hudáček si dokáže vítězné oslavy pořádně užít!

Hráči Spartaku Moskva mají fantastickou formu, když vyhráli šest zápasů za sebou, a svůj podíl na tom má i Július Hudáček. Slovenský brankář letos odchytal 13 zápasů a jeho úspěšnost zákroků činí 93,3 procent s průměrem inkasovaného gólu na zápas 1,99 branky.
    Exkluzivní náhled do kabiny Spartaku a jeho vítězných oslav

Admiral ukončil sérii domácích zápasů dvěma porážkami v řadě a poté se mu nedařilo ani na ledě soupeřů, kde prohrál dvakrát za sebou, a celkově tedy už počtvrté. Poslední prohra Vladivostoku přišla v Kazani, kde jeho hráči vyšli teprve podruhé v sezóně gólově naprázdno.
    Pozvánka na sobotní střetnutí mezi Spartakem a Admiralem

Vzájemné zápasy

Oba týmy se v loňské sezóně KHL potkaly dvakrát a obě dvě vzájemná střetnutí vyhrál Spartak Moskva.
    Halloween oslavili i fanoušci domácího týmu Spartaku Moskva
    Zobrazit příspěvek na Instagramu

Друзья! Спасибо всем, кто откликнулся на наш призыв и пришёл на на игру против «Северстали» в необычных костюмах! Мы стараемся сделать всё возможное, чтобы превратить каждый домашний матч «Спартака» в маленький праздник. И здорово, что мы делаем это вместе. Нам кажется, что не так уж важно, куда уходит корнями тот или иной праздник. В конце концов, ёлку на Новый год придумали украшать не в России, но нам же сейчас не приходит в голову отказаться от этой традиции. Так и Хэллоуин – раз в год вполне можно подурачиться в импортный праздник. Тем более – в хорошей компании) Давайте искать позитив в любом начинании, тем более наши хоккеисты нам активно помогают это делать. Вперед, «Спартак»! ????

Příspěvek sdílený ХК Спартак | HC Spartak Moscow (@spartak_hc),

Československá stopa v utkání:

Robin Hanzl (SPR) 25 zápasů, 4+8, +/- +8
    Július Hudáček (SPR) 13 zápasů, 348 zák., 25 gólů, 93,3%
    Martin Bakoš (ADM) 22 zápasů, 6+9, +/- +1

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Spartak Moskva: J. Hudáček (Bespalov) – Hersley (A), Rylov, Kutějkin, D. Višněvskij, Pedan, Gončarov, Trišin – Daugavinš (A), Zubov, Fjodorov – Karsums, R. Hanzl, Chochlačov – A. Galimov, Nikoncev (C), Stoljarov – Arkalov, Cyplakov, Kokarev – Kotljarevskij.

Admiral Vladivostok: Krasotkin (Olkinuora) – Lalonde, Almqvist, Miščenko, A. Osipov, Ďjakov, Bobrjašov, Ibatullin (A), Kozlovskij – Ljungh, Konnov, Bakoš (A) – Lisin (C), Vicharev, V. Butuzov – Mereskin, Glazačev, K. Voronin – V. Strelcov, A. Strelcov, Lomako.

Rozhodčí: Andris Ansons, Eduard Odins. Čároví: Maxim Bitjukov, Jaroslav Parikov.

00:01

00:22
    Spartak předvedl skvělý forčeking a po přihrávce zpoza brány mohl skórovat z blízkosti, Anton Krasotkin se ale mezi betony překonat nenechal!

00:47
    Vladivostok odpověděl střelou z levého kruhu pro vhazování, která skončila v lapačce Júliuse Hudáčka.

01:12
    Spartak právě vstřelil branku!
    ARŤOM FJODOROV si najel na vzdálenější levé tyči na parádní přihrávku Iljy Zubova z pravého křídla a bez přípravy zamířil nad pravým betonem brankáře Vladivostoku do sítě! Spartak rychle vede. Asistence: Ilja Zubov a Kaspars Daugavinš.
    01:12 Arťom FJODOROV - 1:0

01:49
    Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
    Před bránou domácího Spartaku vznikla velice nepřehledná situace, které u pravé tyče využil KONSTANTIN GLAZAČEV a z blízkosti skóroval do prázdné brány! Vladivostok bleskově vyrovnal na 1:1 a začíná se od nuly! Asistence: Kirill Ďjakov.
    01:49 Konstantin GLAZAČEV - 1:1

02:06
    Spartak Moskva se pokusil rychle získat ztracené vedení zpět, střela z vrcholu mezikruží ale skončila v lapačce připraveného brankáře Antona Krasotkina.

03:59
    Ivan Lisin se ocitl v šanci u pravé tyče, Július Hudáček byl ale připraven a kotouč zmrazil pod svou lapačkou.

04:19
    Kirill Voronin vystřelil v levém kruhu pro vhazování v obležení dvou protihráčů a slovenský brankář jeho střelu zápěstím bez problému podržel v náručí.

05:11
    Spartak Moskva vypálil od modré čáry a Anton Krasotkin puk úspěšně vykopl svým levým betonem.

06:29
    Ruslan Pedan si najel v levém kruhu na krásnou přihrávku z pravého křídla a střelou zápěstím mířil do bližšího levého horního rohu brány, puk ale zamířil mimo.

07:13
    Anatolij Nikoncev zamíchal s pukem a jeho střela zápěstím z bodu levého kruhu zamířila vedle bližší tyče.

08:24
    Robin Hanzl se málem řítil do samostatného úniku, jenže měl k vyhozenému kotouči příliš daleko.

08:44
    Alexandr Chochlačov byl zřejmě hráčem, který vystřelil na bodu pravého kruhu, Anton Krasotkin ale puk vyrazil.

10:21
    Ansel Galimov se ocitl v blízkosti pravé tyče v obrovské šanci, jenže skórovat nedokázal a v hledišti to jen hlasitě zahučelo! Velká šance!

11:53
    Oleg Lomako si najel na levém křídle na krátkou kolmou přihrávku a jeho střela zápěstím zamířila vedle vzdálenějšího pravého horního rohu brány.

12:41
    Arťom Fjodorov předvedl v levém kruhu pěknou zadovku, střela jeho spoluhráče ale byla zablokována.

14:22
    Spartak Moskva mohl skórovat z levého kruhu pro vhazování, jeho střela ale těsně minula levou tyč brány.

15:42
    Domácí hokejisté vystřelili z bodu pravého kruhu pro vhazování a Anton Krasotkin puk bez problému vyrazil.

16:25
    Robin Hanzl se pokusil zakončit v mezikruží, jeho bekhendové střela z otočky ale byla zablokována.

17:17
    Nikita Bobrjašov chtěl na ose útočného pásma vystřelit od modré čáry, jenže kotouč úplně minul.

17:42
    Kirill Voronin se nyní řítil do samostatného úniku, v jehož závěru orazítkoval levou tyč!

18:11
    Ansel Galimov dostal dvě minuty za podrážení a Vladivostok si zahraje první přesilovou hru zápasu.

19:00
    Do konce úvodní části utkání zbývá odehrát 1 minuta.

19:16
    Denis Vicharev vystřelil na bodu pravého kruhu pro vhazování a pozorný Július Hudáček jeho pokus podržel.

19:57
    Shawn Lalonde na pravém křídle nemohl pokračovat v útoku, protože hosté se ocitli v postavení mimo hru.

20:00

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

Arťom Fjodorov otevřel skóre duelu po pouhých 72 sekundách a Spartak bleskově vedl 1:0, jenže z vedení se příliš dlouho neradoval. Za dalších 37 sekund totiž vyrovnal na 1:1 Konstantin Glazačev. V závěru první třetiny mohl otočit skóre Kirill Voronin, jenže v závěru samostatného úniku orazítkoval levou tyč. Skóre po první třetině. Spartak Moskva 1 Admiral Vladivostok 1.
    Július Hudáček inkasoval a Spartak velmi rychle přišel o vedení

Druhá třetina začne přibližně v 15:51.

Statistiky po první třetině: Střely: 20-15; Střely na bránu: 9-11; Góly: 1-1; Vhazování: 10-9; Zablokované střely: 2-7; Přesilové hry: 0/0-0/1; Trestné min.: 2-0.

20:01

20:27
    Martin Bakoš se uvedl v pravém kruhu pro vhazování střelou, která skončila v lapačce Júliuse Hudáčka.

20:48
    Ivan Lisin dostal dvě minuty za podrážení a Spartak Moskva si zahraje první přesilovou hru v zápase.

21:47
    Kaspars Daugavinš dostal dvě minuty za podrážení a přesilová hra Spartaku končí. Bude se hrát 4 na 4.

22:26
    Kirill Voronin se ocitl u levé tyče ve velké šanci, Júliuse Hudáčka ale mezi betony nepřekonal!

23:54
    ALEXANDR OSIPOV si nyní najel před bránu na krásnou diagonální přihrávku od modré čáry a rychlou střelou zápěstím vymetl pravý horní roh sítě! Asistence: Denis Vicharev a Ivan Miščenko.
    23:54 Alexandr OSIPOV - 1:2

25:31
    Ansel Galimov skončil v levém rohu útočného pásma na ledové ploše, rozhodčí se ale vylučovat nerozhodli.

26:14
    Ansel Galimov byl faulován za bránou Admiralu a Ivan Lisin dostal dvě minuty za vražení na hrazení.

27:34
    Spartak na levém křídle vypálil od modré čáry a pokus domácího týmu skončil v náručí Antona Krasotkina.

28:13
    Dmitrij Višněvskij mohl vyrovnat, jeho střela z vrcholu levého kruhu ale minula bližší horní roh brány Admiralu.

28:14
    Sekundu na to se vyloučený Ivan Lisin vrátil zpět na led a hokejisté Admiralu hrají opět v plném počtu.

28:59
    Alexandr Strelcov byl vyloučen za vysokou hůl a Spartak Moskva má k dispozici další přesilovou hru.

30:59
    Vyloučený Alexandr Strelcov naskočil na led a v blízkosti levé tyče brány mohl skórovat Alexandr Mereskin, Július Hudáček ale jeho slabý pokus z blízkosti zachytil! Spartak mohl prohrávat 1:3.

31:38
    Nikita Bobrjašov vyfasoval dvě minuty za nedovolené bránění a Spartak hraje svou čtvrtou přesilovou hru.

32:48
    Nahození Spartaku Moskva skončilo v ochranné síti a následná drobná potyčka žádné vyloučení nepřinesla.

33:19
    Gennadij Stoljarov se ocitl před bránou ve skvělé šanci, jenže mezi betony brankáře nepřekonal! Anton Krasotkin skvěle zasáhl.

34:20
    MICHAIL KOTLJAREVSKIJ nyní dostal na vrcholu mezikruží příliš volného prostoru a nádhernou střelou zápěstím zamířil těsně nad ledem k pravé tyči! Asistence: Ilja Arkalov a Denis Kokarev.
    34:20 Michail KOTLJAREVSKIJ - 2:2

35:07
    KASPARS DAUGAVINŠ velice rychle objel bránu Admiralu a u pravé tyče z otočky zasunul puk do sítě! Spartak předvedl bleskový obrat skóre a vede 3:2! Fanoušci jsou samozřejmě po obratu nadšení! Asistence: Jakov Rylov a Ilja Zubov.
    35:07 Kaspars DAUGAVINŠ - 3:2

36:30
    Spartak Moskva vyrazil do přečíslení dva na jednoho a vypadalo to na další gól, hosté ale jeho akci rozbili.

38:43
    Admiral mířil z pravého kruhu ke vzdálenější levé tyči a Július Hudáček zasáhl pravým betonem!

39:00
    Do konce druhé třetiny zbývá odehrát 1 minuta.

40:00

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

Alexandr Osipov krátce po přestávce zařídil obrat skóre, jenže Admiral nezvládl závěr prostřední části, když se během pouhých 47 sekund prosadili Michail Kotljarevskij a Kaspars Daugavinš. Skóre po druhé třetině zní. Spartak Moskva 3 Admiral Vladivostok 2.

Třetí třetina začne přibližně v 16:39.

Statistiky po druhé třetině: Střely: 37-33; Střely na bránu: 21-22; Vhazování: 16-16; Zablokované střely: 4-10; Přesilové hry: 0/4-0/2; Trestné min.: 4-8.

40:01

41:19
    Anatolij Nikoncev vystřelil na ose útočného pásma od modré čáry a Anton Krasotkin puk podržel v náručí.

42:18
    Maxim Cyplakov na levém křídle nabral velkou rychlost, jeho střela zápěstím ale byla sražena mimo.

43:37
    Adam Almqvist chtěl na pravém křídle prodloužit puk do útočného pásma, jeho úmysl ale domácí přečetli.

44:11
    Spartak mohl skórovat v blízkosti pravé tyče, jeho střela zápěstím ale našla pouze náruč brankáře Vladivostoku.

45:11
    Denis Kokarev vyrazil na pravém křídle do přečíslení dva na jednoho a rozhodl se ho zakončit sám, jeho střela zápěstím ale minula vzdálenější levou tyč brány hostí.

46:11
    ALEXANDR STRELCOV získal volný puk a střelou z bodu levého kruhu pro vhazování překonal Júliuse Hudáčka! Je vyrovnáno! Bez asistence.
    46:11 Alexandr STRELCOV - 3:3

48:03
    Gennadij Stoljarov usedl na trestnou lavici poté, co byl vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.

49:01
    Útočník Martin Bakoš se střelou z levého kruhu neprosadil, o pár sekund později ale u pravé tyče skóroval z blízkosti DENIS VICHAREV! Další obrat v zápase a využitá přesilová hra Admiralu. Je to 4:3. Asistence: Shawn Lalonde a Martin Bakoš.
    49:01 Denis VICHAREV - 3:4

51:27
    Admiral se ocitl na levém křídle v postavení mimo hru a prostor dostává krátká komerční přestávka.

53:54
    Dnešní utkání sleduje 10724 diváků.

54:19
    Kirill Voronin se krásně natlačil z pravého křídla před bránu, Júliuse Hudáčka ale v rozkleku nepřekonal.

54:38
    Admiral na pravém křídle vystřelil od hrazení a slovenský brankář puk zmrazil pod lapačkou. Reklamní přestávka.

55:18
    Spartak Moskva se snažil prosadit podél trestných lavic, jenže jeho akci skvěle překazil Martin Bakoš.

55:29
    Anton Krasotkin ukryl nahození Spartaku v lapačce a vypadá to vypadá, že Admiral v hlavním městě Ruska vyhraje.

56:07
    Puk opustil v obranném pásmu Admiralu ledovou plochu a vhazovalo se po levici brankáře Antona Krasotkina.

57:22
    Michail Kotljarevskij vystřelil v levém kruhu pro vhazování a jeho střela byla přizvednuta do ochranné sítě.

57:26
    Hra je v současné chvíli hodně kouskována, což je voda na mlýn pro hostující tým Admiralu Vladivostok.

57:44
    Vladivostok vyhodil puk na zakázané uvolnění a pomalu se blíží čas, kdy Spartak Moskva odvolá brankáře.

57:51
    Patrik Hersley vypálil v rychlém sledu na vrcholu pravého i levého kruhu pro vhazování, Anton Krasotkin ale jeho první pokus vyrazil, zatímco druhý podržel v náručí.

58:43
    Július Hudáček už je na střídačce a hokejisté Spartaku zkouší vyrovnat při hře bez brankáře!

58:56
    Vladivostok minul levou tyč prázdné brány Spartaku Moskva a domácí tým si vyžádal oddechový čas.

59:00
    Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

59:43
    Dmitrij Višněvskij mohl vyrovnat, jeho rána z levého kruhu ale minula přední levou tyč brány!

Spartak Moskva nestačil v nádherném zápase bohatém na góly na Vladivostok, který dvakrát otočil skóre a podruhé už si jednobrankový náskok vzít nenechal. O osudu utkání rozhodl v přesilové hře Denis Vicharev. Domácí posedmé v řadě nevyhráli, zatímco Admiral ukončil sérii čtyř porážek. Konečný výsledek utkání v CSKA Areně. Spartak Moskva 3 Admiral Vladivostok 4.

Statistiky: Střely: 53-52; Střely na bránu: 31-36; Góly: 3-4; Vhazování: 29-24; Zablokované střely: 7-13; Přesilové hry: 0/4-1/3; Trestné minuty: 6-8.

Robin Hanzl (SPR) 0+0, 2 střely, čas na ledě 18:51
    Július Hudáček (SPR) 59 minut, 32 zákroků, 4 gólů, 88,9%
    Martin Bakoš (ADM) 0+1, 2 střely, čas na ledě 21:59 (17:43:04)

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 2. Fjodorov (Zubov, Daugavinš), 35. Kotljarevskij (Arkalov, Kokarev), 36. Daugavinš (Rylov, Zubov) – 2. Glazačev (Ďjakov), 24. A. Osipov (Vicharev, Miščenko), 47. A. Strelcov, 50. Vicharev (Lalonde, Bakoš)

Rozhodčí: Andris Ansons, Eduard Odins. Čároví: Maxim Bitjukov, Jaroslav Parikov

Diváci: 10724