Barys – CSKA Moskva 0:3 (kon.) | Čeljabinsk – Jekatěrinburg 3:5 (kon.) | Jokerit – N.Novgorod 3:1 (kon.)
Petrohrad – Jaroslavl 1:2 (kon.) | Spartak Moskva – Vladivostok 3:4 (kon.) | Viťaz – Čerepovec 2:1 (kon.)

Čerepovec právě vstřelil branku!
    Hosté využívají přesilovou hru! ADAM LIŠKA dostal přihrávku na pravé straně brankoviště a povedlo se mu prostřelit Ježova. Asistence: Daniil Vovčenko, Makar Chabarov.
    26:43 Alexej MAKEJEV - 2:0

26:43
    Viťaz právě vstřelil branku!
    Domácí se prosadili krátce po vypršení přesilovky. Svou druhou brankou v utkání se prosadil ALEXEJ MAKEJEV, který zvyšuje na 2:0. Asistence: Ville Lajunen, Alexandr Sjomin.
    19:01 Alexej MAKEJEV - 1:0

19:01
    Domácí celek se v poslední minutě první třetiny dostává do vedení. Gól střílí ALEXEJ MAKEJEV. Asistence: Alexandr Sjomin, Alexej Byvalcev.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 20. Makejev (A. Sjomin, Byvalcev), 27. Makejev (V. Lajunen, A. Sjomin) – 52. Liška (Vovčenko, Chabarov)

HC Viťaz Moskevská oblast: I. Ježov (Saprykin) – Jevsejenkov, Jeřábek, Golovkov, V. Lajunen, Jepišin, Stasenko, Katičev – A. Sjomin, Byvalcev, Makejev – Jo. Nättinen, Jormakka, M. Aaltonen – Varfolomejev, P. Černov, Grebenščikov – A. Ševčenko, Mons, Gončarov – Mojsejev.
    Severstal Čerepovec: Chakimov (Vinogradov) – Sizov, Provolněv, N. Chlystov, Šulák, Kudako, Chabarov, Rogov – Liška, Monachov, Jakimov – Kodola, A. Alexejev, Morozov – Trubačjov, Vovčenko, Geraskin – J. Bodrov, Nikolišin, Kupcov – I. Zacharčuk.

Rozhodčí: Vasiljev, Hribik – Gordenko, Šeljanin